Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daretti877

daretti877

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6190
  • Znaleziska 898
  • Mikroblog 5292
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
marcin-lubin990
marcin-lubin990
marcin-lubin990
4 godz. i 43 min temu
  • 0
#tenis chcę nadrobić zaległości z tenisa, bo oglądam dopiero od kilku lat, w związku z czym mam pytanie: Jaki był najlepszy finał na wielkoszlemowym turnieju z ery wielkiej trójki? Może uda się zobaczyć na YouTube, tylko nie spojlerójcie wyniku.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 4 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@marcin-lubin990: duzo tego bylo możesz śmiało oglądać wszystko pokolei
  • Odpowiedz
ogurkiszony75
ogurkiszony75
5 godz. i 4 min temu
  • 14
Wykopki kiedy finał grają Sinner i Alcaraz: ile można oglądać to samo, to jest nudne
Wykopki kiedy tytuł zdobędzie ktoś spoza: jprdlll co za lamusy grają w tym szlemie, nie zasłużyli ヽ( ͠°෴ °)ノ
XD #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 4 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@ogurkiszony75: nie ma problemu tylko zeby to bylo 5 setowe show a nie szybkie 3 do 0
  • Odpowiedz
waro
waro
4 godz. i 56 min temu
  • 2
A co jeśli tym razem szlema zgarnie najbardziej oczywisty kandydat, którego jakoś nikt nie bierze na poważnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
waro - A co jeśli tym razem szlema zgarnie najbardziej oczywisty kandydat, którego ja...

źródło: 250px-Alexander_Zverev

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 4 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
@waro: przecież jak on wyjdzie w finale jako faworyt to obsra sie na zielono
  • Odpowiedz
VenoM9999
VenoM9999
5 godz. i 26 min temu
  • 3
#tenis
Macie tego swojego dziadka z Jugosławii. Nole to bierze w 5 secie ehe, chyba emeryturę z ZUSu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 5 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@VenoM9999: beka z wykopków
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
5 godz. i 23 min temu
  • 6
#tenis Słuchajcie w tej sytuacji kibicuje Zverevovi. Jemu się po prostu należy za lata dobrej gry. To najlepszy gracz w historii chyba bez szlema. Więc niech ma. No chyba że znowu sfrajerzy to trudno. Śmierć frajerom. Ale teraz to on na papierze jest faworytem i zobaczymy co z tym zrobi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 5 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@mamracjewieszotym: niemieckiemu ruskiemu? Pakuj sie i wyp......laj z Polski
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
5 godz. i 20 min temu
  • 5
Z każdym kolejnym sezonem nabieram coraz to większego szacunku do osiągnięć Rafaela Nadala na Court Philippe Chatrier. #tenis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 5 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: sroat xD
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 5 godz. i 28 min temu
  • 0
#tenis beka z goata xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

640

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

Wbrew skarpetosceptycznym narracjom 58 procent Ukraińców poparłoby udział Sił Zbrojnych Ukrainy w obronie Polski - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Rating Group. Wśród ankietowanych największe poparcie uzyskały państwa bałtyckie, a absolutnym liderem jest Litwa.

otonavauni
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 16:39:05
  • 229
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    geopolityka
daretti877
daretti877 12 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@Bomberpilot1940: no na pewno bardziej niz ukraincy
daretti877
daretti877 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@VZee: w co sie wpisuje xD chyba ci sie pomyliło z ZSRR i Stalinem co zagłodził 6 mln ukraincow....dziwnym trafem później sie nie mścili za to na ruskich podczas niemieckiej okupacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daretti877
daretti877 11 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@VZee: zgadza sie co nie znaczy ze ludzie majacy pojęcie o historii nie wiedzieli o zbrodni na Wołyniu
daretti877
daretti877 11 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@VZee: chyba ci sie pomyliło z ZSRR i Stalinem co zagłodził 6 mln ukraincow....dziwnym trafem później sie nie mścili za to na ruskich podczas niemieckiej okupacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daretti877
daretti877 9 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@VZee no wlasnie nie odniosłeś sie do tego
mirko_anonim
mirko_anonim
14 godz. i 12 min temu
  • 0
✨️ Dlaczego Polska nie buduje własnych rozwiązań technologicznych? Ⓘ
Wytłumaczcie mi jak to jest, że jesteśmy 20 gospodarką świata, najbardziej wykształcony naród z papierkiem wśród dorosłych, znani z dużej ilości specjalistów w IT, inżynierów a i tak nie potrafimy nic własnego zbudować. Jakiś biznes który byłby rozpoznawalny za granicą albo coś co śmiało moglibyśmy eksportować za granicę. W zamian tego zawsze musimy korzystać z zagranicznych rozwiązań bo własnych nie mamy. Nawet jak w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 11 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: bo nasze spece od it potrafią tylko klepać crudy i nic wiecej
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 przedwczoraj, 13:18:36
  • 0
#gielda ktoś wlasnie postawił longa na btc za 30 mln dolarów z dźwignią x 40
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
przedwczoraj, 13:19:03 via Wykop
  • 4
@daretti877: Poka
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
przedwczoraj, 13:22:31 via Android
  • 1
@daretti877: pewnie Barronowi się nudzi
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
przedwczoraj, 06:36:20
  • 20
#gielda #xtb

Dobra, przeczytałem na tagu w końcu, że XTB leci na prawidłową wycenę 60zł a to zawsze oznaczało, że wracamy na ATH w najbliższym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 przedwczoraj, 06:55:00 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson: Niestety rząd i służby wzięły ich na celownik
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
27.05.2026, 18:12:23
  • 0
Rotacja kapitalu ulicy z boomu AI bedzie na Bitcoina. Pytajcie tylko kiedy.

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 19:41:11 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: niedlugo
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
27.05.2026, 18:00:35
  • 3
#tenis Jutro Majka i Hubert, szkoda, że mecze się na siebie nakładają, ale będzie co oglądać, mam taką nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
LoginZajetyPrzezKomornika - #tenis Jutro Majka i Hubert, szkoda, że mecze się na sieb...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 19.59.08

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 18:17:16 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: Rupert w 3
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
27.05.2026, 18:14:41
  • 0
Dobrze niech grają jak najdłużej potem Djoko rozjedzie zwycięzcę tego meczu na korcie centralnym #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 18:17:00 via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: dziadek nie dowidzi tych atomowych piłek
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 27.05.2026, 17:41:31
  • 0
#tenis ten młody jugol mi sie podoba a mam oko do talentów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
Autor
27.05.2026, 17:47:25 via Wykop
  • 0
@Gabrych92: cilic byl za wysoki taki kolek a ten no ma to cos. Wysoka kultura gry mysli na korcie szeroki repertuar zagran no chce go zobaczyć z rudym
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
27.05.2026, 17:16:45
  • 3
#tenis Mówiąc totalnie szczerze, żeby Fonseca mógł coś osiągnąć w tenisie, najpierw musi schudnąć. Jodar przegonił go w rankingu po dwóch miesiącach grania w tenisa, a do tego ma aktualnie autostradę do co najmniej ćwierćfinału Garrosa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 17:43:06 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: te fonseki i szeltony to ten sam sort co cicipas i zwiejrew
  • Odpowiedz
waro
waro
27.05.2026, 17:19:13
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 17:42:12 via Wykop
  • 2
@Tymczas0wy: po co jej ten stanik?
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
27.05.2026, 17:38:36
  • 6
Pewnie gdyby xtb było niemieckie a prezesem był Hans Shutztruppe to siepacze z KNF mieli by to w dupie że polacy są okradani. A że xtb jest polskie i gra fair ostrzegając o ryzykach wynikających z CFD to służby Tuska sypią kary żeby wykończyć :(
#gielda
PozdroMleczny - Pewnie gdyby xtb było niemieckie a prezesem był Hans Shutztruppe to s...

źródło: 1000020522

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 27.05.2026, 17:39:57 via Wykop
  • 4
@PozdroMleczny: wyzerowali jakiegoś peowca poszedł na skargę do rudego I ich teraz dojada
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 27.05.2026, 17:07:55
  • 1
#tenis nie wiem jaka drabinkę ma ten prizmac ale moze namieszać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
Autor
27.05.2026, 17:15:20 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: jugola? Ten młody go lekko zrobi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 18.05.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking