Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.
Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone. #programowanie #wygryw
Siema. Stuknęło mi tu z Wami już 10 lat. Z tego powodu #rozdajo kartę #allegro na kwotę 100 polskich złotych.
Zasady jasne: plusik bierze udział, zielonka nie bierze. Losowanie jutro, 04.02.2026 o godzinie 19:00 za pomocą @mirkopro_bot Karta cyfrowa, świeżo zakupiona i oczywiście
@Krolowa_Nauk: Wystarczy minimum planowania i da się jeść normalnie. Kolega się przekona po pierwszej wizycie w szpitalu. A te warzywa to nie koniecznie na zupę. Ja kupuje takie, dorzucam mięso i ryż + losowe sosy z Lidla.
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko. Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów #wykopgate20 #afera
#eksperyment z #cocacola niczym z frytkami czy burgerem z #mcdonalds ( ͡º͜ʖ͡º) 10 lat, tyle mam tą oto butelkę. Co się z nią stało przez ten czas? Swego czasu stała w słońcu, więc etykieta częściowo wyblakła, a sama butelka się wklęsła. Poza tym cola straciła trochę swój oryginalny kolor. Dlaczego tyle czasu ją trzymam? Mam nietypowe imię, a na drugiej
Parę dni temu dodałem wpis, gdzie napisałem, ze po pół roku pracy w korpo, firma zaproponowala mi przedluzenie umowy na obecnych warunkach, mimo że uzgadnialismy, ze po okresie probnym bedzie awans i wiekszy hajs. Podczas przekazywania feedbacku na mój temat nie podali ani jednego powodu, zachowania do którego mogli się przyczepić albo uargumentowac brak podwyzki, awansu
Po trzech rundach negocjacji, gdzie starali sie wmowic mi, ze takich ustalen nie bylo, przeslali mi umowe
@MarcinDerk: No widzisz, obie strony zaryzykowały że się uda i się nie udało. Pytanie kto kogo bardziej potrzebował. :P
Czasem warto, czasem nawet warto przenegocjować "wynagrodzenie poza wypłatą". Więcej dni zdalnie, dodatkowe wolne, jakiś sprzęt (laptop, telefon - o ile nowe) nie powierzony a np. przechodzący na własność pracownika po pół roku/roku. Łatwiej firmom wydać pieniądze jak nie muszą tak naprawdę wydawać pieniędzy i przesuwać cyferek w Excelu. No ale
Prawilnie przypominam, że Stanowski poleciał 6000km z Polski do Indii i nagrał 3 godzinny material o czwartoligowej aktorce, ale w temacie deweloperów i powiązań z rządem "nie jest w stanie się rozwinąć na 15 minut żeby było ciekawie" i to, że jego kolega jest szef PZFD nie ma z tym nic wspólnego ( ͡º͜ʖ͡º)
Jestem już gotowy na główną wygraną. Wcześniej kilka razy wysyłałem, ale nie byłem pewny czy chcę wygrać. Teraz jestem. Jestem również żebrakiem, więc każdemu plusującemu spoza #czarnolisto oraz bez zielonek rozdzielę po równo z kwoty 10% głównej wygranej (520mln) którą wygram dziś wieczorem, najpóźniej we wtorek przy kolejnym losowaniu. Nie mogę już dłużej czekać, bo mam 40 lat i zostało tylko 19 lat trwania życia w zdrowiu.
źródło: 1000027780
Pobierz