Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zabawkowy

Zabawkowy

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 250
  • Znaleziska 79
  • Mikroblog 171
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

947

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 153
  • #
    polityka
Zabawkowy
Zabawkowy 24.05.2026, 13:13:02 via Wykop
  • 2
@TomexD: wiesz tylko o kilometrówkach, wszystko inne "tajne"

645

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

"Zwróciłem się do MSWiA o pilne ustalenie wszystkich szczegółów tego zdarzenia i wyciągnięcie surowych konsekwencji" - D.Tusk. Wobec kogo? Ukraińca? Policji czy posłów, którzy uchwalają śmieszne kary?

ScypioAfricanus
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.05.2026, 14:00:44
  • 212
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    afera
  • #
    ukraina
  • #
    bekazpodludzi
Zabawkowy
Zabawkowy 23.05.2026, 21:30:02 via Wykop
  • 3
@Markok: jeden kibol premierem drugi prezydentem i tak to sie zyje

1165

KRRiT zarzuca mediom przemilczanie referendum w Krakowie

KRRiT zarzuca mediom przemilczanie referendum w Krakowie

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała, że temat referendum w sprawie odwołania prezydenta Krakowa i Rady Miasta Krakowa jest niemal nieobecny w części mediów regionalnych i ogólnopolskich.

WstretnyOwsik
z
pulskrakowa.pl
dodany: 21.05.2026, 06:14:16
  • 129
  • #
    krakow
  • #
    polityka
  • #
    sct
  • #
    media
  • #
    polska
Zabawkowy
Zabawkowy 21.05.2026, 19:27:06 via Wykop
  • -9
@dzem_z_rzodkiewki: no ta sama, która akceptuje tą czystą wodę
Zabawkowy
Zabawkowy 21.05.2026, 19:29:48 via Wykop
  • 1
@laress: jeśli by się przyczepili do republiki musieli by przyczepić się do tvn i tvp
Davvs
Davvs
Davvs
21.05.2026, 14:30:21
  • 545
• To PiS odpowiada za większość rzeczy, przeciw którym protestują
• To PiS używa teraz tego na odwrót w swoim interesie
• Elektorat PiS znajdujący się na tych marszach zakładam, że w 99% nie jest w stanie rozwinąć jednego zdania o tym co to jest ten ETS czy Zielony Ład.

Absurdalnie niebywałe połączenie, które powinno być przedmiotem akademickich prac XD

#bekazpisu #polityka
Davvs - • To PiS odpowiada za większość rzeczy, przeciw którym protestują
•  To PiS u...

źródło: 383e1f6de91c7695181e6b418d22128d675ec3cd2147509dc3c076b06f04ba3d

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 21.05.2026, 16:00:14 via Wykop
  • 0
@Davvs: wina pisu jak zawsze xD Po 20 latach władzy też by była wina tej poprzedniej partii
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
20.05.2026, 13:11:51
  • 151
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Tusk: nie jem gówna, tylko spuszczam je w kiblu

pisowcy, konfiarze, batyrowcy i solidaruchy: WETO! JEDZMY G---O DLO POFSKI!
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Tusk: nie jem gówna, tylko spuszczam ...

źródło: image_2026-05-20_151136282

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 20.05.2026, 14:27:24 via Wykop
  • 4
@jaroty: odwrotnie też by działało
  • Odpowiedz
boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
19.05.2026, 19:22:43
  • 13
Krzszrof Gonciarz w najnowszym Persełuszu gada że jusz niedługo rusza z podcastem w którym bendom gadać na temat kłamstw pomuwień i dezinformacji w internetach, ciekawe kto bendzie wspułhostem, biorę od każdej drużyny po 200 złotych i sucham państwa
#primemma #gonciarz #heheszki #patostreamy
boolProptestingCheatsEnabledtrue - Krzszrof Gonciarz w najnowszym Persełuszu gada że ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 19.05.2026, 21:13:39 via Wykop
  • 0
@JanZolc: mocne xDDD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 04:59:23
  • 964
chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asystentce a wszycy oskarżają go o jakieś bezeceństwa ehh podłość ludzka nie ma granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #stanowski
splinter96 - chłop sb tylko siedział we własnym mieszkaniu bez spodni przy swojej asy...

źródło: 1000027987

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 19.05.2026, 06:16:18 via Android
  • 2
@splinter96: ej a ty tak codziennie piszesz te wysrywy, nie masz na nazwisko Brejza?
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
17.05.2026, 07:07:58
  • 1049
Niedzielna przypominajka, że #polskieonuce w swoim zezwierzęceniu niczym nie różnią się od ruskich
#ukraina #wojna #bekazprawakow
Distracted93 - Niedzielna przypominajka, że #polskieonuce w swoim zezwierzęceniu nicz...

źródło: 1000034287

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 18.05.2026, 07:53:05 via Android
  • 0
@impact18: cała twoja aktywność to robienie loda ukraińcom aha wcale nie ukraiński troll
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy 17.05.2026, 09:56:46
  • 6
Właściwie po co ukraińcy siedzą na wykopie i przekonują jaki to wspaniały naród? Nie lepiej po prostu nie zachowywać się jak bydło? #ukraina
Zabawkowy - Właściwie po co ukraińcy siedzą na wykopie i przekonują jaki to wspaniały...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy
Autor
17.05.2026, 10:14:02 via Android
  • 0
@dqdq1: No niech nieszczą ale to nie znaczy, że ruscy i ukraińcy to nie ta sama mentalność.
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy
Autor
17.05.2026, 11:19:36 via Wykop
  • 0
@dqdq1: kradną, piją, wyzywają na głos w kolejce do kasy w biedronce po ukraińsku bo myślą, że nikt nie rozumie
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy
Autor
17.05.2026, 11:31:26 via Wykop
  • 0
@dqdq1: czyli jak ktoś np. zabije ale nie mnie to nie można stwierdzić, że jest zły? Ukrainiec jest dobry jak jest sam pośród Polaków ale jak jest ich więcej to już robią chlew.
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy
Autor
17.05.2026, 11:31:52 via Wykop
  • 0
@Trismus: idz sobie obrażać gdzie indziej bo nic nie wnosisz
  • Odpowiedz
NowyTonyHawkTylkoZeRapowy
NowyTonyHawkTylkoZeRapowy
17.05.2026, 08:27:56
  • 428
Ale gardzę prawicowcami, którzy uważają, że Ukraińcy mają okazywać wdzięczność Polakom przy każdej możliwej okazji.
Wdzięczność za co?
- za to że jest coraz więcej ataków przemocy na Ukraińcach w Polsce?
- za to że na wszystkich social media Ukraińcy mogą poczytać jak bardzo są tu niechciani i mają w---------ć?
- za to że coraz więcej do powiedzenia w Polsce mają ugrupowania jawnie prorosyjskie?
- za to że Ukraińcy przebywający u nas pracują na siebie i są
NowyTonyHawkTylkoZeRapowy - Ale gardzę prawicowcami, którzy uważają, że Ukraińcy mają...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 17.05.2026, 09:42:16 via Wykop
  • 7
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Nikt nie potrzebuje ich wdzięczności, większość chce aby po prostu spie*dalali do siebie
  • Odpowiedz
Zabawkowy
Zabawkowy 16.05.2026, 19:18:29
  • 0
Oby w 2 połowie im sie nie odechciało grać bo fajnie sie ogląda #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

602

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polski rząd nie rząda nic. Napisałem zatem pismo do niemieckiej kasy chorych "Chciałbym poinformować Państwa, że jako chora osoba już zapłaciłem podatek od polskich rent na rzecz niemieckiej kasy chorych. Przez to chora osoba w Polsce będzie miała w tym miesiącu mniej pieniędzy. Wszystko w imię Uni

Antydemokrata2
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 08:57:31
  • 101
  • #
    unia
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    rownosc
Zabawkowy
Zabawkowy 16.05.2026, 13:11:38 via Wykop
  • 0
@Silklash: bo Polak ma być śmieciem we własnym kraju, taki jest przekaz dwóch największych partii
splinter96
splinter96
14.05.2026, 11:39:58
  • 415
czasem człowiek aż chciałby być takim debilem, podobno głupsi ludzie mają szczęśliwsze życie ehh
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
splinter96 - czasem człowiek aż chciałby być takim debilem, podobno głupsi ludzie maj...

źródło: 1000027500

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 14.05.2026, 13:38:36 via Android
  • 0
@splinter96: natomiast jawne jest dojenie obywateli, żeby to spłacali. Wydatki orlenu za pisu tez nie jawne
  • Odpowiedz
Athropos
Athropos
13.05.2026, 17:05:18
  • 256
Oficjalnie dołączam do klubu hejtu na psy. Dzisiaj wracając z pracy na rowerze owczarek niemiecki mnie zaatakował i pięknie ugryzł xD

Przynajmniej jakies nowe doświadczenie

Boli gorzej niz wyglada xDD

#psy #zalesie #psiarze
Athropos - Oficjalnie dołączam do klubu hejtu na psy. Dzisiaj wracając z pracy na row...

źródło: 1000008429

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 13.05.2026, 19:04:33 via Android
  • 0
@Athropos: dostanie ewentualną kare 200zł i tyle xD
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
13.05.2026, 16:52:02
  • 491
#polityka #bekazpisu

Przypomnienie
straszny_cham - #polityka #bekazpisu

Przypomnienie

źródło: 59F18603-E965-4B74-96D2-B9178DFAC0F1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 13.05.2026, 18:29:58 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: można dodać, że też nigdy więcej po?
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
13.05.2026, 05:40:15
  • 233
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawkowy
Zabawkowy 13.05.2026, 06:42:50 via Android
  • 3
@Lukardio: niezła manipulacja, akurat sapera spotkali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2169

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.

Na terenie Nadleśnictwa Poddębice doszło do "przykrej i bulwersującej sytuacji". Ktoś ściął drzewo z gniazdem bielika, w którym znajdowały się młode ptaki. "Brak słów, które mogą opisać takie barbarzyństwo w Polsce w kraju, gdzie bielik jest przecież naszym gatunkiem herbowym.

Hahaharry
z
onet.pl
dodany: 12.05.2026, 10:41:41
  • 112
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzaczki
  • #
    patologiazewsi
  • #
    natura
  • #
    przyroda
Zabawkowy
Zabawkowy 12.05.2026, 19:31:45 via Android
  • -3
@Mircore: żaden gołębiarz nie zabija orłów, jedynie jak juz to małe jastrzębie "gołębiarze". Myslisz, że jak chlop jakiś ma z 60 lat, choduje gołębie z 50 to nie wie co zabija gołębie?
Zabawkowy
Zabawkowy 12.05.2026, 20:03:18 via Android
  • 1
@PfefferWerfer: ale wiesz, że bobry uszkadzają wały? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kopią w nich nory i korytarze co osłabia wał.

2007

Odnaleziono nagranie z pogrzebu Piłsudskiego. "Absolutna sensacja"

Odnaleziono nagranie z pogrzebu Piłsudskiego. "Absolutna sensacja"

Narodowe Archiwum Cyfrowe po raz pierwszy udostępnia w całości unikatowy, dotąd niepublikowany film z krakowskich uroczystości pogrzebowych marszałka Józefa Piłsudskiego z 18 maja 1935 roku. To absolutna sensacja - przekonują przedstawiciele NAC, cytowani przez rdc.pl.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 11.05.2026, 10:55:25
  • 324
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    film
  • #
    krakow
Zabawkowy
Zabawkowy 12.05.2026, 11:45:21 via Android
  • 0
@krzysztof2033: niestety jest tu pełno płatnych politycznych botów
Zabawkowy
Zabawkowy 11.05.2026, 17:02:10
  • 0
Coś czuje, że to będzie meczycho przez duże m #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
11.05.2026, 17:03:02 via Wykop
  • 5
@Zabawkowy: Cracovia i meczycho... No nie wiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Random z internetu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking