Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Xune

Xune

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26033
  • Znaleziska 6064
  • Mikroblog 19969
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 66
red7000
red7000
25.12.2022, 14:42:22 via Android
  • 4
Chciałbym trochę podkreślić mój status społeczny i dać znać innym, np. w restauracji, czy w domu mody, że ja jestem klientem PREMIUM. Czy takie spinki dadzą wystarczająco jasny sygnał?

#prawo #warszawa #modameska
red7000 - Chciałbym trochę podkreślić mój status społeczny i dać znać innym, np. w re...

źródło: comment_16719793421F04gFSMeNEeiHtuveup45.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 25.12.2022, 14:45:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@red7000: Biedackie. Zamień na złoto i paragrafy wyłożone kamieniami szlachetnymi.
  • Odpowiedz
Xune
Xune 25.12.2022, 20:39:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@red7000: Jak chcesz być PREMIUM to nie może być tanio
  • Odpowiedz
a5f5c1
a5f5c1
a5f5c1
19.12.2022, 14:37:38
  • 0
#pytanie

Cześć Mirki i Mareblki - jakie auto chcielibyście kupić w 2023 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #samochodyelektryczne #elektromobilnosc #paliwo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 19.12.2022, 16:52:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a5f5c1: Musi być realistycznie mówiąc? :D
  • Odpowiedz
Xune
Xune 19.12.2022, 17:01:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@a5f5c1: A to Panamerka Turbo S E-Hybrid Sport Turismo jeśli daily, ew. 911 Targa. W sferze "marzeń", bo rata zjadłaby mi za duży % budżetu.

Zupełnie nierealistycznie - nowy Countach, a co.
  • Odpowiedz
Islam
Islam
15.12.2022, 20:13:50
  • 1
Dostałem oferty pracy na B2B od dwóch firm. Przeczytałem jedną umowę i zobaczyłem zapis o zakazie konkurencji 2 lata po zakończeniu umowy (w kraju i zagranicą), a zakres jest tak szeroki że w sumie skreśla z branży XD od tej samej firmy dostałem też wzór umowy na UoP, gdzie takiego zapisu nie ma.
Ogólnie to pierwszy raz planuję zmienić pracę i jest to co dla mnie nowego. To jest normalne w IT?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 15.12.2022, 20:15:18
  • 12
To jest normalne w IT?


@Islam: Nie
  • Odpowiedz
Xune
Xune 15.12.2022, 20:23:37
  • 3
@Islam: Jeszcze rozsądny jest zakaz bezpośredniej konkurencji w czasie trwania kontraktu. Ale po zakończeniu i tak szeroki - nie.
  • Odpowiedz
smokzabojcaludzi
smokzabojcaludzi
15.12.2022, 16:38:34 via Android
  • 0
Mam stację dokującą wbudowaną w monitor, dzięki czemu mogę podpisać wszystko do monitora (myszkę, klawiaturę, słuchawki) i kablem USB c podłączyć monitor do lapka, łącząc tym samym lapka z resztą urządzeń. W laptopie służbowym mam wejścia USB C, w prywatnym tylko zwykłe USB.
Czy jeśli zastosuję przejściówkę USBC -> USB, to prywatny laptop odziedziczy urządzenia podłączone do monitora?

Laptop Asus tuf FX505dy
#laptopy #komputery #it #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 15.12.2022, 16:47:42
  • 1
@smokzabojcaludzi: Czy monitor to Gigabyte z wbudowanym KVM?
Ja mam taki, obustrony USB-C łączy mi się z laptopem, przesyła obraz i peryferia.
Do stacjonarki obraz leci przez Display Port, a peryferia lecą po kablu USB - jak dobrze pamiętam to USB-B w monitorze i zwykły USB w stacjonarce.
Mysz i klawiatura są wpięte w monitor, guzik przełącza cały pakiet pomiędzy kompami.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes
14.12.2022, 07:47:35
  • 0
Spodnie wykonane z 64% poliester 34% wizkoza 2% elastan będą dobre na którą porę roku?

#modameska #moda #ubierajsiezwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 14.12.2022, 07:53:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Xune
Xune 14.12.2022, 08:03:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eru
eru
13.12.2022, 10:46:59
  • 0
mam na oku #volvo #v60 T5 inscription z 2019. 250KM, niezle wyposazony. Ma ktos z Was taka fure (z takim silnikiem)? jak to sie sprawuje? psuje sie? przez 2 lata mam gwarancje ale potem nie wiem co bedzie. Wszelkie opinie przyjme z pocalowaniem reki

#motoryzacja #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 13.12.2022, 14:33:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eru: Będzie dużo palić, w miarę możliwości sprawdź czy nie ma wibracji na kierownicy przy prędkościach w zakresie ~100-140 km/h.
  • Odpowiedz
Keris
Keris
12.12.2022, 22:55:58 via iOS
  • 5
#elitedangerous W końcu pierwszy sukces na wojnie, system HIP 23716 został obroniony, za 2 dni zmieni status z inwazji Thargoidów na poTargoidowe naprawy.
Keris - #elitedangerous W końcu pierwszy sukces na wojnie, system HIP 23716 został ob...

źródło: comment_1670885774Kd7LnEgINEnra0u23BCFsW.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 12.12.2022, 23:01:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reka_czlowieka_charakternego
reka_czlowieka_charakternego
11.12.2022, 07:54:56
  • 0
Mireczki, szybkie pytanie. Zbliża mi się termin przedłużenia ubezpieczenia na samochód, chce wykupić OC+AC. W zeszłym roku łączna składka wyszła 1750zł za samochód o wartości około 110k, w tym roku wyliczenia są praktycznie dwukrotnie wyższe (data rozpoczęcia nowego ubezpieczenia jest na 28.01.2023) a nie miałem żadnej szkody ani punktów karnych w zeszłym roku.

To normalne że tak składki AC poszły w góre?

#samochody #ubezpieczenia #motoryzacja #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 11.12.2022, 09:59:54
  • 0
@reka_czlowieka_charakternego: U mnie trochę mniej za całe pakiet (OC/AC/NNW/Assistance/Szyby).
  • Odpowiedz
gajowy_marucha
gajowy_marucha
07.12.2022, 14:40:49
  • 0
Używał ktoś #mysql as a service w #azure ? czytam trochę o tym i spora część użytkowników odradza, ponoć znacznie lepiej sprawdza się "zwykły" linuksowy VM z zainstalowanym serwerem mysql
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 07.12.2022, 18:20:02
  • 1
@gajowy_marucha: Bywają problemy z dostępnością w pewnych regionach, jakiś czas temu mieli też w DC zesrane CPU na jakichś swoich gatewayach przez co były gigantyczne ilości failed connections do MySQLa. Natomiast dotyczyło to single server - flexible nie używa tych gatewayów.
Czy jest jakoś zauważalnie gorsze od VMki z MySQLem to nie wiem.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
05.12.2022, 19:34:07 via iOS
  • 3
#wypadek #drogi #motoryzacja #samochody
nonOfUsAreFree - #wypadek #drogi #motoryzacja #samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 05.12.2022, 19:56:27
  • 3
@nonOfUsAreFree: Idiota w białych butkach wybrał się na walkę samochodową bez auta - niemalże parafraza starego kawału o nożu i strzelaninie
  • Odpowiedz
c.....g
konto usunięte 05.12.2022, 14:57:01
  • 4
Sprawdzałem swoją czarną listę i (dopiero) zauważyłem ze @Young_senior bezbek udający Jacę usunął konto #korposwiat #pracait jaki dobry początek tygodnia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 05.12.2022, 15:33:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
NieBendePrasowac
NieBendePrasowac
02.12.2022, 14:01:37
  • 2
#modameska #cringe #ubrania #pdk #polska
NieBendePrasowac - #modameska #cringe #ubrania #pdk #polska

źródło: comment_1669989650WPb563rTy7X3HZdrraXd4C.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 02.12.2022, 14:07:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NieBendePrasowac: Na basenie lepiej mieć klapki niż buty narciarskie, true ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zwykly_login
zwykly_login
02.12.2022, 12:43:30
  • 15
#samochody #kierowcy #auta #przepisydrogowe #drogi

Z kogo debil, ze mnie czy kierowcy autobusu?

Sytuacja jak na obrazku. Autobus zatrzymał się na przystanku. Nie ma tam dla niego zatoczki ale jest poszerzona droga po lewej. IMO właśnie po to aby wymijać stojący autobus

Będąc
zwykly_login - #samochody #kierowcy #auta #przepisydrogowe #drogi

Z kogo debil, ze...

źródło: comment_1669984971QO4sEOd620OdGw9MXbj7Pp.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 02.12.2022, 12:54:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
@mutozostaw: Przestań kłamać. Autobus nie ma pierwszeństwa. Jest tylko obowiązek zwolnienia bądź, jeśli trzeba, zatrzymania się. Przypominam że autobus najpierw sygnalizuje manewr kierunkowskazem. W dodatku autobusiarz ma się upewnić czy może jechać.
@zwykly_login: Autobusiarz debil, ale oni już tak mają, tak jak taksiarze.
  • Odpowiedz
Xune
Xune 02.12.2022, 13:00:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@mutozostaw: Ja tego nie sugeruję, ja to wprost stwierdzam. Przepisy są klarowne. Jeżeli autobus sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa, to musisz zmniejszyć prędkość, w pewnych przypadkach zatrzymać się. Autobusiarz wjeżdża na pas albo jezdnię dopiero jak się upewni że nie spowoduje zagrożenia.
Jest to tak proste, że nawet Ty powinieneś zrozumieć. To kierunkowskaz zapowiadający manewr tworzy wymóg zmniejszenia prędkości.
Ustąpienie pierwszeństwa nigdzie się nie pojawia.
  • Odpowiedz
Xune
Xune 02.12.2022, 13:17:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mutozostaw: Bardzo precyzyjnie określiłeś siebie samego, ale to dobrze że rozumiesz samego siebie. Sprawa dla każdego normalnego człowieka jest klarowna - nie ma kierunkowskazu, nie zachodzi wymóg z ustawy. Nie martw się, kiedyś też zrozumiesz.
  • Odpowiedz
Xune
Xune 02.12.2022, 13:44:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwik89:

Skoro stoi na pasie to nie włącza się do ruchu więc nie musi wcale go włączać.

Przeczytaj ustawę. Masz zwolnić (zatrzymać się) aby umożliwić kierującemu autobusem włączenie się do ruchu.
Jeśli mówisz że autobus nie włącza się do ruchu, ruszając z przystanku bez zatoki, to nie masz czego autobusiarzowi umożliwiać. Bo masz zwolnić żeby mu dać włączyć się do ruchu, a on się do ruchu nie włącza. Czyli nie
  • Odpowiedz
m.....e
m.....e
konto usunięte 29.11.2022, 19:07:58
  • 0
jak działa clean zone w #volvo?. Chodzi o to, że jak zamknie się obieg powietrza to nie czuć smrodu z zewnątrz czy to filtruje przy normalnej pracy klimatyzacji, bez zamkniętego obiegu?

#samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune 29.11.2022, 19:25:51
  • 1
@muchatse: Nie wiem jaki masz model, ale: https://www.volvocars.com/pl/support/manuals/v60/2020w46/klimatyzacja/jakosc-powietrza/cleanzone

Określenie CleanZone nie oznacza, że jakość powietrza jest dobra. Wskazuje ono jedynie, że zostały spełnione warunki pozwalające uzyskać dobrą jakość powietrza.


Osobno jest Clean Zone Interior Package, ale nie wiem czy każdy model to ma w standardzie, czy np. było z czterostrefową klimą:
https://www.volvocars.com/pl/support/manuals/v60/2020w46/klimatyzacja/jakosc-powietrza/clean-zone-interior-package
  • Odpowiedz
Xune
Xune 28.11.2022, 21:13:21
  • 0
Jak tam Odyssey, w miarę zoptymalizowane już? Za 5 dyszek contentu pod dostatkiem? Nie grałem w Elitkę chyba z rok, a teraz przecena.
#elitedangerous
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
  • Strona 5 z 15
  • >
  • I hold it to be the inalienable right of anybody to go to hell in his own way.
  • Łódź

Osiągnięcia

  • VIP
    od 22.04.2018

    VIP
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.12.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking