#uber #ubereats #praca Hey, pracuje ktoś na uber eats? Chciałem zapytać o to jak to wygląda z odprowadzaniem podatków, musze jeszcze poczekać na rejestrację auta i to jedyna rzecz która nie daje mi spokoju. I dodatkowo czy warto założyć pare aplikacji czy jeździć tylko na jednej apce, myślałem, żeby założyć jeszcze glovo bo jest to tu popularne
skoro serwer zapchany, pokazuje i objaśniam jak odpalić lokalnie: - instalujesz https://ollama.com/download - w terminalu lub cmd na windows odpalasz komendę: ollama run deepseek-r1:14b
ta wersja chyba najbardziej optymalna, zajmuje 9GB
@henen: mireczku, mając rtx 3060ti 16gb ramu i 1tb ssd to to mi będzie wgl chodzić? Słyszałem że trzeba mieć mocny sprzęt żeby to działało a mój jest już trochę do tyłu
#ai #technologia #swiata #it Hey mirki mam parę pytań odnośnie chata od deepseek, czy wam też aplikacja słabo albo w ogóle nie działa, praktycznie każdy mój chat przestał odpowiadać, to tylko przypadłość u mnie czy serwery spadły z rowerka? Gdyby był tutaj jakiś miły Mirek albo mirabelka byłby w stanie wytłumaczyć jak działa instalowanie tego chata na swoim sprzęcie? Mam pomysł żeby użyć tego
@gorzki99: zdałem sobie z tego sprawę, dalej jestem kapitalistą ale znacznie mniej radykalnym, a oczy na irracjonalność pomysłu konfy było to, że przy drugiej kadencji wyborów memcen kompletnie wyparł się swoich postulatów niskich podatków, a przekręcił narrację na proste podatki, do kompletnie wypacza sens głosowania na takich ludzi...
@gorzki99: nie umiem dawać odnośników to napiszę na raz, wiem że można być radykałem, ale śledzenie różnych stron sporu, wiele dało mi słuchanie DLR które dało mi większą świadomość na realnie pozytywne rozwiązania socjalne, nie te które mamy ale te, które podnoszą stopę życia każdemu z nas. Jeśli chodzi o populizmy mentzena miałem ich świadomość już wcześniej, ale zakładałem że z populizmow wyjdzie, ale kierunek zachowa w wolnościową stronę, ale
@Programista500plus: ale dlaczego używasz argumentów ad personam, w tych kilku komentarzach uznałeś że ktoś jest fanatykiem LGBT, fanami PiSu czy Hołowni, sam napisałem że innymi partiami gardzę równie mocno, żaden z komentujących się nie identyfikował z atakiem który wystosowałeś, a z pisem to beka, nie widzisz że konfederacja płynnie zmienia narrację pod wyborców PiSu? Prawdopodobnie tak jak i ja głosowałeś na nich między innymi przez horrendalną politykę socjalną PiSu, a
@KK44: napisałem tego posta głównie dlatego, żeby jakkolwiek być oporem na nową taktykę konfy, spamowanie postami bez pokrycia, i te bzdurne posty ze "ooo bym zagłosował za Trzaskowskim a zagłosuje na Nawrockiego" żałosne, to mój głos sprzeciwu na hipokryzję partii dla której oddałem bardzo dużo serca, i która w------a mnie w kakao
Still better niż POPISowski motłoch z demencją czy "faceci" bez testosteronu od płaczka Hołowni :)
Pomyliłeś z wyborcami Tuska, 3D
Nie napisałem że atak był w moją stronę, twoje argumenty nie odnoszą się do esencji posta, tylko atakują drugą stronę, wobec której nie wiesz, czy jestem zwolennikiem
Panowie i panie mam dylemat, nie mogę spać i piszę to na poważnie, nie wiem co zrobić. Chce zerwać z dziewczyną która strasznie się we mnie zasłużyła, byliśmy 7 miesięcy razem ale przestałem to czuć, nie byłoby z tym wielkiego problemu ale mam świadomość że ma tendencję samobójcze i to może ja zbyt złamać. Mieliście kiedyś taką sytuację, wiecie co można z takim faktem zrobić?
W niemieckim muzeum piłkarskim poświęconym reprezentacji i Bundeslidze nie ma wzmianki o tym, że Robert Lewandowski pobił legendarny rekord Gerda Muellera.
@GrimesZbrodniarz: sorry że po takim czasie xD Źle to opisałem to nie pasta tylko copypasta
My name is Walter Hartwell White. I live at 308 Negra Arroyo Lane, Albuquerque, New Mexico, 87104. This is my confession. If you're watching this tape, I'm probably dead, murdered by my brother-in-law Hank Schrader. Hank has been building a meth empire for over a year now and using me as his chemist. Shortly after
Witam, za pół roku wracam do Polski na stałe z różnych powodów, i chciałem zapytać czy macie jakieś tipy na ekonomiczne ruchy zakupowe, głównie w spożywczym aspekcie bo jak porównuje ceny z 2019 do teraz to jestem w ciężkim szoku
@GryllowameWazyvva: pracować i tak będę za granicą bo mogę mieć X3 wypłatę za tą samą pracę. Ale wiem że w Polsce łatwo przepłacać za życie dlatego pytam o tipy (。◕‿‿◕。)
@Bakardi: mi brakuje spokoju w głowie że jestem u siebie, po 6 latach siada na głowę a zarobki nie są jakoś oszałamiająco wyższe, zwłaszcza ze po zastoju w jednej firmie okazuje się że po wyprowadzce będę miał jeszcze lepszą sytuację finansową, ale niebo tym był post miraż ( ͡°ʖ̯͡°)
Chcesz stypendium i udział w rocznym programie tworzenia gier w CD Projekt? Proszę bardzo, o ile jesteś... dziewczyną. Dołącz do "młodych programistek, graficzek, animatorek i pisarek", zachęca dyrektor do spraw kultury, różnorodności i inkluzywności w CD PROJEKT RED.
@toniemojekonto1: ale to niedobra jest, bo brzydki pan który się jej nie podobał się na nią spojrzał, można powiedzieć że ja zgwałcił, można też powiedzieć i wyekstrapolować trend i powiedzieć że wszystkie kobiety w Polsce są gwałcone szowinisto j----y
W roku 1941 w Kolumbii Brytyjskiej zrobiono zdjęcie, na którym widać mężczyznę w nowoczesnych ubraniach, który najprawdopodobniej był podróżnikiem w czasie. W 2023 roku tajemniczy mężczyzna znów się pojawił, ale na uroczystości wojskowej w Polsce. Nikt nie wie kim jest i czego chce. Jedno jest pewne- bardzo wiele tajemnic skrywa jeszcze nasz świat.