już wszystko o antynatalizmie zostało napisane na tym tagu nie wymyśli się koła na nowo ci co popierają antynatalizm nie zmienią swego zdania i bedą plusować wpisy antynatalistyczne z kolei ci co nie popierają antynatalizmu bedą go krytykowac i popierać natalizm. Przeczytam te książkę wrzucę ciekawe screeny z ksiązki i chyba nic więcej nie wymyśle #antynatalizm #przegryw #depresja
@PanieAreczku: wina jest jedynie bydlaków twojego pokroju, którzy bez opamiętania robią kolejne jednostki okazujące się nie być wesołymi debilami niedostrzegającymi okrucieństwa, brutalności i szkodliwości bezsensownego świata, do którego siłą zostali wrzuceni i przez który zostaną prędzej czy później boleśnie przemieleni
@xaviivax: tragicznie to jest wtedy jak niebojące się niczego, "odważne" cwaniaczki twojego pokroju o----------ą coś, co ma fatalne konsekwencje xD albo jak ich organizmy zaczynają być r-----------e - wtedy zaczyna się płacz i strach co to będzie xD
a tacy pewni siebie byli, tacy przekonani, że nic się nie stanie i nie ma się czego bać, "życie jest piękne" xDDD
@gorobei: teraz to sobie może co najwyżej poudawać takie "podejście", a nie rzeczywiście je przywrócić xD poza tym ignorancja to bynajmniej nie jest coś, co "nie ma żadnych wad"
@Zoyav: ale kto mówi o tym, by 100% ludzi nie pracowało? miłośników istnienia problemów opisanych na obrazku i rozwiązywania ich poprzez pracę jest wielu i to oni jak najbardziej powinni pracować na wszystkich
Jako że żyję pod kamieniem to dziś jest ten dzień w którym odkryłam czym jest antynatalizm i szczerze trochę mi ulżyło, że istnieją ludzie z takimi samymi poglądami jak ja.
@H_e_j_o: tak, jego osąd rzeczywistości jest jak najbardziej zgodny z faktami, a niepoczytalny to co najwyżej ty możesz być przez to, że masz za dużo energii do działania, w wyniku czego nie zauważasz niewygodnej prawdy
Przeczytam te książkę wrzucę ciekawe screeny z ksiązki i chyba nic więcej nie wymyśle
#antynatalizm #przegryw #depresja
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-23 163425
Pobierz