Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tfor

Tfor

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 112468
  • Znaleziska 40836
  • Mikroblog 71632
  • Obserwujący 92
  • Obserwowane 65
  • Dodane (2196)
  • Komentowane (9603)
  • Plusowane (59833)
MatthewDuchovny
MatthewDuchovny
10 godz. i 42 min temu
  • 76
Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #etf
MatthewDuchovny - Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #etf

źródło: IMG_0230

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
10 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 37
@MatthewDuchovny:
Andrewdontbemad - @MatthewDuchovny:

źródło: hq720-1

Pobierz
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
10 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 22
@MatthewDuchovny: kiedyś wszyscy tutaj do tego dorosniemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szynall
szynall
17 godz. i 27 min temu
  • 743
#gielda wlasnie dzwonili z banku z zatwierdzeniem przelewu środków na giełdę o padlo pytanie czy to ktos mnie namawia na ten przelew.
Odpowiedziałem że nie, chociaż w głębi serca wiem ze to Wy mnie nagoniliscie xd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gizmo1231
gizmo1231
17 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 507
@szynall: Tag nie stranowi porady finansowej w sensie rozumienia ustawy
  • Odpowiedz
szynall
szynall
Autor
17 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 110
@heniek_8: przeciez my tu zarabiamy, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 14:05:56
  • 790
Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #neuropa #humorobrazkowy
KRZYSZTOFDZONGUN - Dobrą robotę robicie

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero #n...

źródło: stano xd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
przedwczoraj, 14:15:02 via Wykop
  • 90
@trach: nie w tą stronę kolego, tu to nie działa!
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
przedwczoraj, 14:42:00 via Wykop
  • 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
31.05.2026, 05:14:55
  • 843
Polska zapłaci wysoką cenę za niechęć do związków zawodowych i wieczny "kac po górnikach". Kiedy globalne korporacje szukają cięć, najłatwiej zwalnia się właśnie u nas. Brak silnej reprezentacji pracowniczej sprawia, że bez oporu przyjmujemy uderzenie i wypełniamy limity zwolnień za inne rynki Europy.

#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
31.05.2026, 05:38:06 via Android
  • 239
@jerry-snow

@Famine


Kto konkretnie zaplaci 'wysoka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
31.05.2026, 05:57:46 via Android
  • 495
@gorzki99

Sam właśnie podałeś idealny przykład z tym niemieckim korpo. W Niemczech czy Francji funkcjonuje zupełnie inny system – mają tam potężne rady pracowników oraz silne związki zrzeszające całe branże (jak IG Metall). Kiedy przychodzi kryzys i centrala w Monachium czy Frankfurcie decyduje, że trzeba zwolnić 5000 osób globalnie, zaczyna się prosta kalkulacja. W Niemczech zwolnienia oznaczają miesiące ciężkich negocjacji ze związkami, ustalanie kosztownych planów socjalnych i odprawy. Gdzie więc najłatwiej ściąć
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
29.05.2026, 16:52:22
  • 57
#ukraina #kanalzero #stanowski #polityka
smutny_kojot - #ukraina #kanalzero #stanowski #polityka

źródło: 28048

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir
29.05.2026, 17:03:20 via Wykop
  • 84
@smutny_kojot: Tu ma racje, jedno to jakieś lokalne akcje wiesniaków, inne to gdy robi to ich prezydent któremu cały czas wypominamy Wołyń
  • Odpowiedz
Wesol96
Wesol96
29.05.2026, 17:05:05 via Wykop
  • 54
"Ale u nich nie ucza o tym w szkole"
"Oni w szkolach ucza, ze walczyli tylko z sowietami"
"Na Ukrainie tylko 5% uznaje bandere za bohatera"
"Odczepcie sie, ze maja bandere jako bohatera, walcza z naszym wspolnym wrogiem, wiec powinnismy to ignorowac"
"W trakcie pelnoskalowej wojny wytworzyli nowych bohaterow, juz nie beda wychwalac upa i oun"
"Oni maja UPA, my mamy AK"
Wesol96 - "Ale u nich nie ucza o tym w szkole"
"Oni w szkolach ucza, ze walczyli tylk...

źródło: Zelensky_clown_meme

Pobierz
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
29.05.2026, 13:48:45
  • 534
Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu
piaskun87 - Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
29.05.2026, 13:52:17 via Wykop
  • 304
@piaskun87:
trzeba docenić, że nie jechał samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
29.05.2026, 14:01:32 via Wykop
  • 271
@piaskun87:

ile samolot z Rzeszowa leci do Warszawy, pół godziny?

co on, lejek se włozył do ryja i tankował że się n-----ł tak szybko?
  • Odpowiedz
adi0
adi0
26.05.2026, 10:40:43
  • 1276
https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-aktu-oskarzenia-st9065881

#afera #bekazpisu #bekazprawakow #polska #polityka
adi0 - https://tvn24.pl/polska/proces-posla-pis-dariusza-mateckiego-dotarlismy-do-akt...

źródło: 1000075782

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adi0
adi0
Autor
26.05.2026, 10:43:41 via Wykop
  • 596
@adi0: "Umówiliśmy się z Darkiem Mateckim, że te pieniądze z każdej mojej pensji będę przekazywał [tu dane innego świadka - red.]. Potem już te pieniądze bezpośrednio przekazywałem Darkowi Mateckiemu w gotówce. Ja rozumiałem, że pieniądze które mi wypłaca Fidei Defensor pochodzą z Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak byłem zatrudniany, to zrozumiałem w rozmowie z Dariuszem Mateckim, że on uzależniał moje zatrudnienie w Fidei Defensor od mojej zgody na przekazywanie pieniędzy pochodzących z
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
26.05.2026, 11:52:42 via Wykop
  • 402
@adi0: ciekawe jaki procent z tego szło na Wypok
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
25.05.2026, 08:16:17
  • 121
#f1 no cóż George, cały wykop nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stasiu84 - #f1 no cóż George, cały wykop nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_3472

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
25.05.2026, 08:44:21 via Wykop
  • 42
@stasiu84: chyba wreszcie zaczyna rozumieć że ciąży nad nim klątwa
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
25.05.2026, 08:47:01 via Wykop
  • 107
@stasiu84:
Akatrosh - @stasiu84:

źródło: kubica-f1

Pobierz
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1341
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:56:30 via Wykop
  • 647
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dobrze napisał
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
25.05.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 798
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zwyczajne sekciarstwo p0lactwa połączone z biedackim virtue signallingiem, w moim otoczeniu najbardziej tymi patozbiórkami jarały się ameby typu korpoanetki i rodziny mops-u xd
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
25.05.2026, 08:58:34
  • 475
Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie referendum xd

#krakow
michalxd21 - Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
Autor
25.05.2026, 09:03:37 via iOS
  • 315
@FLAC: aaa pisałem o tym ostatnio, dostałem banicję za mowę nienawiści. Co było mową nienawiści? Stwierdzenie że dla hetero chłopa jest różnica czy spotyka się z kobietą biologiczną czy kobietą trans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
25.05.2026, 09:15:05 via Wykop
  • 191
@michalxd21: ja na redicie to jestem blokowany dziennie kilka razy dziennie. Tam nie nie można napisać normalnie. P------a strona.
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
25.05.2026, 09:21:22
  • 924
#krakow #referendum #wybory
MazurskiSmak - #krakow #referendum #wybory

źródło: 1000028045

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
25.05.2026, 09:25:49 via Wykop
  • 618
@honorowy_dawca_nasienia: nie bardzo, problem w tym że przeciwnicy czaskoskiego zazwyczaj nie mieszkają w warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jamtojest2
jamtojest2
25.05.2026, 10:37:55 via Android
  • 277
@WolnyBLN: Co za merytoryczny komentarz xD I właśnie dlatego Was tu nie chcemy.
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
25.05.2026, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
25.05.2026, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1587
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 424
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2472
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
16.05.2026, 07:22:05
  • 62
Nepotyzm i kolesiostwo w rządzie Donalda Tuska. Radna PSL pomyliła się i zamiast napisać na priv do marszałka, puściła to na publicznym Facebooku.

#polityka #sejm #afera
XeNinja - Nepotyzm i kolesiostwo w rządzie Donalda Tuska. Radna PSL pomyliła się i za...

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
16.05.2026, 07:25:26 via Wykop
  • 20
@XeNinja: pamiętam jak Donald Tusk w trakcie wyborów i po nich powiedział kilkukrotnie że za korupcję nepotyzm i kolesiostwo będzie ludI usuwał ze stanowisk. Oni sobie robią prywatny folwark na kolejne lata. Ten sam sort ludzi co PIS
  • Odpowiedz
spie_z_tata
spie_z_tata
spie_z_tata
16.05.2026, 08:27:19 via Android
  • 73
@James2000: a co ma Tusek do Struzika ty mi wyjaśnij?
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
16.05.2026, 07:17:43
  • 122
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

XDDDDDD
straszny_cham - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

XDDDDDD

źródło: IMG_7369

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
16.05.2026, 08:34:40 via iOS
  • 45
@kuba560x_: tak Darek , tak
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
16.05.2026, 08:38:54 via Wykop
  • 62
@kuba560x_: Tak, tak. Wina Tuska że cała prawicową śmietanka od Batyra, przez Orbana, po Trumpa robi wszystko co mogą żeby ratować pisowskich złodziei przed odsiadką. Oczywiście.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3139
  • Strona 1 z 3139
  • >
  • ja chcę pentaxa 67
  • Capture One Pro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.05.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • VIP
    od 26.06.2023

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking