Wpis z mikrobloga

@EpicSlavsquat: jej, mnie stresowało jak mi spadło do 10 zł straty a tu ponad 70k... Mnie by już stres zjadł. Podziwiam jak ktoś serio decyduje się na te inwestycje. Ja z moją pierwszą i jedyną wyczekałam do 14 zł zysku i zakończyłam tę piękną przygodę - szkoda nerwów. Obligacje i lokaty dają te 2-7% pewnego zysku i człowiek może nie ma spektakularnych wyników, ale za to śpi spokojnie. Trzymaj się
  • Odpowiedz