Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze kazdy pokazuje tu tylko wzrosty, ale nie ma na tym tagu nikogo co pokazuje ile stracil? #gielda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@dzony77: JEszcze jak, zycze aby ci odbil ten okniorz i snow

Dobrze takie rzeczy tu pokazywac by czlowieka troche hamowac gdy widzi te wzrosty na pamieciarzach i spolkach ktorych oczywiscie nie kupil a jego leza na mordzie

Dziekuje wam, moje FOMO jest wyhamowane tego potrzebowalem
  • Odpowiedz