Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SuperMaslo

SuperMaslo

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5483
  • Znaleziska 378
  • Mikroblog 5105
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 31
memtejko
memtejko
30.05.2024, 19:28:31
  • 98
Mapkę jutro skończę i wrzucę. Nazywa się "The Spire".

- Nacisk na estetykę.
- XL (wydaje się mniejsza) 8 graczy każdy na każdego. Nie ma Zamku. Wrota i Loch jako ograniczone neutralne.
- Rozgrywka każualowa zajmie tak z 6 miesięcy w grze.
- Pobij przeciwników, lub wybuduj kapitol w tytułowym mieście.
memtejko - Mapkę jutro skończę i wrzucę. Nazywa się "The Spire".

- Nacisk na estetyk...

źródło: Zrzut-ekranu-2024-05-30-114037

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 30.05.2024, 20:24:01 via Android
  • 7
@memtejko wygląda super, grałbym
  • Odpowiedz
Cerber108
Cerber108
30.05.2024, 06:26:53
  • 31
229 + 1 = 230

Tytuł: Ciemny las
Autor: Cixin Liu
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★
Cerber108 - 229 + 1 = 230

Tytuł: Ciemny las
Autor: Cixin Liu
Gatunek: fantasy, scien...

źródło: 999242-352x500

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 30.05.2024, 09:17:48 via Android
  • 0
@Cerber108 bardzo dobra książka, momentami przynudzała by po chwili rozwalić głowę ale to wszystkie książki z tej trylogii tak mają.
  • Odpowiedz
obuniem
obuniem
28.05.2024, 15:23:42
  • 21
#apustaja #frenpill
Chop chyba znalazł kolejne idealne rozwiązanie kulinarne!

- Winiary pomysł na - kurak w sosie śmietankowo ziołowym - ok. 3,5 zł
- polędwiczki zamiast kuraka (400g) - ok. 12 zł
- śmietana 200ml 18% (powinna być 12%, ale nie ma w biedrze takiej) - ok. 2,5 zł
obuniem - #apustaja #frenpill 
Chop chyba znalazł kolejne idealne rozwiązanie kulinar...

źródło: 9fa14c3d1a8c92f5326cfd0461675b67

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 28.05.2024, 17:15:35 via Android
  • 6
@obuniem idź za ciosem i kup kilo ryżu białego (nie w torebkach) będzie taniej i zdrowiej bo nie jesz mikroplastiku.

Zamiast fixa wystarczy śmietana, mieszanka przypraw i trochę mąki pszennej (zdrowiej, taniej i tak samo zagęszcza)

Śmietanę możesz kupić 30% (nie zważy się, nie jest kwaśna i lepiej się redukuje)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
27.05.2024, 14:24:45
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 27.05.2024, 15:33:20 via Android
  • 7
@mirko_anonim kto kuzynki nie przeleci, to do nieba nie poleci
  • Odpowiedz
snickers111a
snickers111a
24.05.2024, 13:02:20
  • 2
Siema w waszej pierwszej pracy, jaka była stawka godzinowa i który to był rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie to 2013 rok i 5.17zł/h - w kinie robiłem ヽ( ͠°෴ °)ノ

Stawke na rękę podajemy, bez oszukiwania robaczki

#praca #pracbaza #glupiewykopowezabawy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 24.05.2024, 13:08:24 via Android
  • 0
@snickers111a 2012 rok, ok. 15 zł/h - xkom dział sprzedaży internetowej.
  • Odpowiedz
Kulfonix
Kulfonix
19.05.2024, 12:31:08
  • 19
༼ノຈل͜ຈ༽ノ GRAM W GOMBUDERヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ
#gry #diablo2 #gombuder #kulfonix
Kulfonix - ༼ノຈل͜ຈ༽ノ GRAM W GOMBUDERヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ
#gry #diablo2 #gombuder #kulfonix

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 19.05.2024, 18:07:30 via Android
  • 2
@Kulfonix obczaj Project Diablo 2, jest wierny oryginałowi, ale ogrom QoL i dodatkowego end game contentu robi z tego coś wartego uwagi. Dodatkowo wspaniałe community, strona do tradingu oraz zmienianące się sezony co pół roku.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 19.05.2024, 19:39:00 via Android
  • 0
@zzbkk tak, musisz mieć oryginalne diablo 2 lod (nie d2r) po angielsku.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 20.05.2024, 17:58:22 via Android
  • 0
@Kulfonix jak zalogujesz się to podrzuce ci jakieś fajne itemki na start ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
15.05.2024, 09:12:46
  • 709
Dzisiaj wrzucam #suchar wcześniej, bo chcę sprawdzić, czy godzina ma wpływ na plusy.

Mietek, dzielnicowy z Dąbrowy Górniczej postanowił coś zmienić w mieszkaniu i wytapetować sobie duży pokój w swoim M-3. Jak postanowił tak zrobił. Po remoncie przyszedł do Niego Staszek, sąsiad z góry:
- Miecio, aleś fajnie sobie urządził pokoik, naprawdę mi się podoba, też sobie tak zrobię! Powiedz mi tylko ile kupiłeś rolek tapety?
- Dwanaście Staszku.
- To też wezmę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 15.05.2024, 10:35:34 via Wykop
  • 102
@hacerking: a czemu akurat w Dąbrowie Górniczej? Dopisz jeszcze, że pojechał do Castoramy w Sosnowcu będzie śmieszniej.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 13.05.2024, 08:48:13
  • 0
Czy do Turcji lepiej brać dolary czy euro? Wymieniłbym kieszonkowe na dolary bo kurs nisko, ale czy też będą chętnie przyjmować?

#turcja #wakacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
13.05.2024, 11:59:04 via Android
  • 0
@Olbor @kontonr77 dziękuję bardzo za podpowiedź
  • Odpowiedz
restofme
restofme
26.04.2024, 05:03:26
  • 2037
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 26.04.2024, 06:24:42 via Android
  • 592
@restofme jak zachować się na SORze by nas nie olali jak Ciebie? Krzyczeć? Powoływać się na procedury? Grozić zgłoszeniem do MZ? Serio, to wygląda strasznie.
  • Odpowiedz
RussiaHateClub
RussiaHateClub
07.04.2024, 08:30:07
  • 0
Poleci ktoś jakąś stronke z wakacjami z przewodnikiem dla rodziców? #wakacje #rocznica #prezent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 19.04.2024, 14:59:40 via Wykop
  • 0
@RickLittleBrick: a masz jakąś stronę po Polsce?
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
04.04.2024, 11:00:31
  • 98
#kanalzero
Zawsze jak widziałem jakiś komentarz tego typa z zweryfikowanym profilem to myślałem, że to jakieś fejk konto założone dla beki a gość faktycznie istnieje i tak się nazywa xDDD
meemphis11 - #kanalzero 
Zawsze jak widziałem jakiś komentarz tego typa z zweryfikowa...

źródło: Screenshot_20240404-125639~3

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 04.04.2024, 15:09:27 via Android
  • 4
@dawid131 będzie darł p---e i obrażał się jak to robi w sprawie dla reportera. Fatalny skład debaty
  • Odpowiedz
CXLV
CXLV
26.03.2024, 14:24:35
  • 131
#antiwork #nieruchomosci #pracbaza
CXLV - #antiwork #nieruchomosci #pracbaza

źródło: 1000006957

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 26.03.2024, 15:08:31 via Wykop
  • 99
@CXLV: głębokie xD W prawdziwym życiu startujesz z 0$ na koncie i ceny assetów są 1000 razy wyższe xD
  • Odpowiedz
Nooleus
Nooleus
Nooleus
14.03.2024, 16:35:38
  • 80
#humorinformatykow
Nooleus - #humorinformatykow

źródło: FB_IMG_1710434094030

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 14.03.2024, 18:42:43 via Android
  • 1
@ZaQ_1 laptop przy długiej pracy pod obciążeniem z zamkniętą pokrywą to zły pomysł.
  • Odpowiedz
S.....y
konto usunięte 13.03.2024, 13:17:10
  • 1152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 13.03.2024, 13:41:24 via Wykop
  • 593
@SzybkieSondy: właśnie jestem w trakcie oglądania tego dokumentu i jest bardzo ciężko go oglądać bez zatrzymywania. Niech na wieki ten naród s-------i zostanie przeklęty i nigdy nas ten koszmar nie dotknie. Niestety bezpieczeństwo nie jest czymś darowanym i musimy o tym pamiętać.

Każdy powinien zobaczyć ten dokument kto już jest "zmęczony" tą wojną oraz wyzywa uchodźców którzy uciekają by ochronić rodzinę, może zmieniłoby to ich perspektywę.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 13.03.2024, 19:26:26 via Android
  • 1
@MistrzPatelnii oglądałem na canal+ online
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 06.03.2024, 12:23:01
  • 0
Czy są ubezpieczenia na życie terminowe, po zakończeniu których można odzyskać całe składki wpłacone jeśli nie było żadnego incydentu kałowego podczas trwania umowy? Czy ma to sens, czy lepiej mieć normalne ubezpieczenie bez udziwnień?

#ubezpieczenia #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
06.03.2024, 12:42:59 via Wykop
  • 0
@OrzechowyDzem: tylko tutaj mamy okres umowy 2-3 lata, mnie interesowałoby okres ok. 15 lat, by w razie jakbym spadł z rowerka to rodzina miałaby pieniądze na bułki, a jak dożyje to zwrot wpłaconych składek był wypłacony w całości.

Przykład:
-ubezpieczenie na życie na ~200-400k złotych
-składka ok. 200-300 zł
Jak nie dożyje to rodzina dostaje opcje nr
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
06.03.2024, 12:54:38 via Wykop
  • 0
@sayanek: znalazłem artykuł o takich ubezpieczeniach, haczyk jest że dopiero przy umowie na 30 lat masz 100% zwrotu składek.

https://rankomat.pl/zycie/ubezpieczenie-na-zycie-ze-zwrotem-skladki
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
06.03.2024, 13:45:01 via Wykop
  • 0
@sayanek: to jest dobry przykład, natomiast głównym założeniem ubezpieczenia jest wypłata świadczenia w razie zgonu by zabezpieczyć rodzinę. Zwrot składki traktuje jako dodatkowy bonus za przegranie zakładu z ubezpieczycielem który mnie motywuje by regularnie płacić te składki. Kluczem jest różnica składki na ubezpieczenie i składki na ubezpieczenie ze zwrotem. Jeżeli różnica pomiędzy nimi będzie znaczna, to w dłuższej perspektywie lepiej samemu obracać tymi pieniędzmi.

Przykład

-składka na ubezpieczenie bez zwrotu - 150
  • Odpowiedz
kopek
kopek
24.02.2024, 04:15:47
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 24.02.2024, 06:32:06 via Android
  • 1
@kopek aktualne paszporty dla siebie i rodziny to podstawa. Najważniejsze dokumenty w 1 teczce, ogarnięte miejsce w które chcesz zabrać rodzinę (możecie tam jechać w formie wakacji albo wycieczki). Złoto, gotówka czy krypto można się kłócić co lepiej mieć ale kluczowy to czas reakcji.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo 15.02.2024, 10:42:01
  • 32
Dziś spłaciłem kredyt hipoteczny, udało się to zrobić wcześniej niż planowałem.

Serdeczne podziękowania dla inflacji, ekstra pieniądzom od rządu oraz wysokim stopom które zmotywowały mnie do nadpłacania. Minus taki że na cokolwiek innego nie będzie mnie stać już nigdy i zdechnę w tym mieszkaniu xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #debtfree
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
15.02.2024, 10:56:14 via Wykop
  • 0
@del855: nie mogę się doczekać bitwy o chałupki po rodzicach i teściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@poison101 masz rację, ale powoli przestaje mi się podobać perspektywa kolejnych lat oszczędzania i z-----------a tylko po to by inny kwadrat o większej kubaturze był mój.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
15.02.2024, 10:57:34 via Wykop
  • 2
@charlie1919: dziękuje, zrobiło mi się miło (。◕‿‿◕。)

Powiedziałem to rodzinie to większość miała to w p-----e i tylko pytali się "a skont miałeś pieniąszki na to"
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
15.02.2024, 11:00:47 via Wykop
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: 62m2 ale nie w mieście wojewódzkim
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
15.02.2024, 13:17:14 via Android
  • 0
@grek_zorba dziękuję za miłe słowo, poduszka już siedzi bo się Iwucia naczytałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@masz_fajne_donice kusząca propozycja, ale rodzina, dzieci i praca trzyma mnie w kraju. Może na emeryturze albo jak mi o-----e.
  • Odpowiedz
SuperMaslo
SuperMaslo
Autor
15.02.2024, 20:05:32 via Android
  • 1
@Palladyn400 powodzenia, też miałem jeszcze dużo ale ostatnie dwa lata spiąłem dupe i przez Glapińskiego udało mi się spłacić większość.
  • Odpowiedz
rosen
rosen
08.02.2024, 10:03:26
  • 13
kochani jest nadzieja
#gielda #hejtpark #stanowski #nieruchomosci
rosen - kochani jest nadzieja
#gielda #hejtpark #stanowski #nieruchomości

źródło: 421932072_886777996783091_2769229866324376691_n-imageonline.co-merged

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperMaslo
SuperMaslo 08.02.2024, 11:39:37 via Wykop
  • 4
@rosen: nie zapominaj o akcjach CD Projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • Strona 5 z 20
  • >
  • czuje si tu anonimowy i traktuje Mirko jak darmowe sesje terapeutyczne bo nie sta mnie na prawdziwego psychologa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.03.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia