Wpis z mikrobloga

Dziś spłaciłem kredyt hipoteczny, udało się to zrobić wcześniej niż planowałem.

Serdeczne podziękowania dla inflacji, ekstra pieniądzom od rządu oraz wysokim stopom które zmotywowały mnie do nadpłacania. Minus taki że na cokolwiek innego nie będzie mnie stać już nigdy i zdechnę w tym mieszkaniu xD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #debtfree
  • 17
  • Odpowiedz
jakbyś nie wiedział to możesz sprzedać to i kupić coś lepszego dokładając różnice. Nie trzeba od zera.


@poison101: ale wtedy odpada normalna cena od deva tylko bierzesz resztki od flipera lub cos z rynku wtórnego przepłacając nieraz setki tysięcy
  • Odpowiedz
@SuperMaslo:

czyli jak 85% Polakow - na papieprze milioner, a w praktyce nie ma z tego "bogactwa" jak skorzystac, bo zeby to zrobci trzeba miec min. drugi lokal....

no krajobraz bedzie iscie ksiezycowy jak wymrze powjonny wyzy lat 50....
  • Odpowiedz
  • 0
@del855: nie mogę się doczekać bitwy o chałupki po rodzicach i teściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@poison101 masz rację, ale powoli przestaje mi się podobać perspektywa kolejnych lat oszczędzania i #!$%@? tylko po to by inny kwadrat o większej kubaturze był mój.
  • Odpowiedz
@SuperMaslo: gratuluje, zobaczysz jak cudownie się zasypia i wstaję rano z myślą że tylko czynsz do zapłaty i #!$%@? na resztę. Zrób poduszkę finansową sobie na dwa lata (teraz to easy jak Ci tak koszty spadły) i poziom stresu spada kilkukrotnie - przynajmniej u mnie. Kiedyś martwiłem się sytuacjami w pracy, a teraz w każdej takiej sytuacji przechodzi zbawienna myśl: a niech mnie #!$%@? zwolnią xd
  • Odpowiedz
nie mogę się doczekać bitwy o chałupki po rodzicach i teściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


bedzie tego miliony..... a ilosc co bedzie chcialo kupic - w ogole nie bedzie z tym korespondowac... tak jak jest sytuacja na rynku pracy.

@SuperMaslo:
  • Odpowiedz
@SuperMaslo: Gratulacje ;p
Za 22 lata spłacę swój ale w ogóle się tym nie przejmuje. Podejrzewam, że skończy sie szybciej. Radość z mieszkania u siebie jest większa. Zwłaszcza, że kredyt był względnie niski ;p
Spłacę ten na wykończenie i można nadpłacać hipotekę ;p
  • Odpowiedz