Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim, którym zobojętniała wojna, polecam obejrzeć 20 dni w Mariupolu. Ruskie g**** i polskie g*jady rozmydlają temat, chcą żebyśmy się znudzili tym tematem. Warto sobie przypomnieć rodziny z dziećmi uciekające ze swoich domów pod ostrzałem ruskiego ś*****a, których nagle całe życie legło w gruzach. Bezsensowną śmierć ludzi ginących w imię idei ruskiego miru, a raczej miru hiva, smrodu i odczłowieczenia.
#wojna #ukraina

SzybkieSondy - Tym wszystkim, którym zobojętniała wojna, polecam obejrzeć 20 dni w Ma...

źródło: 4122_SG_096

Pobierz
  • 107
@SzybkieSondy: właśnie jestem w trakcie oglądania tego dokumentu i jest bardzo ciężko go oglądać bez zatrzymywania. Niech na wieki ten naród #!$%@? zostanie przeklęty i nigdy nas ten koszmar nie dotknie. Niestety bezpieczeństwo nie jest czymś darowanym i musimy o tym pamiętać.

Każdy powinien zobaczyć ten dokument kto już jest "zmęczony" tą wojną oraz wyzywa uchodźców którzy uciekają by ochronić rodzinę, może zmieniłoby to ich perspektywę.
@SzybkieSondy: Jest na YT za darmo. Bardzo ciężki film do oglądnięcia, pokazujący przerażające realia wojny. Ostrzegam, że po oglądnięciu będziecie pajać nienawiścią do ruskiego ścierwa jeśli jeszcze tak nie macie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zawek: a to nie oglądam bo nic się nie zmieni w moim podejściu do rusków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym wszystkim, którym zobojętniała wojna, polecam obejrzeć 20 dni w Mariupolu. Ruskie g**** i polskie g*jady rozmydlają temat, chcą żebyśmy się znudzili tym tematem. Warto sobie przypomnieć rodziny z dziećmi uciekające ze swoich domów pod ostrzałem ruskiego ś*****a, których nagle całe życie legło w gruzach. Bezsensowną śmierć ludzi ginących w imię idei ruskiego miru, a raczej miru hiva, smrodu i odczłowieczenia.


@SzybkieSondy: czekaj czekaj, czy ty próbujesz grać na naszych emocjach?