#gielda sivers parę dni temu mirek nagonił i kupiłem. Na początku -10% ale już jest zysk sprzedawać czy zostawić smiecia? :P
ziomus13


źródło: image_picker_DB01BE17-6BC9-42BE-974F-7C7FF70E9E1A-6727-000000BC36DB2447
PobierzKomentator
od 27.05.2021
Rocznica
od 11.03.2026
Mikroblogger
od 30.08.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking