Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6366
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5285
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
ziomus13
ziomus13
ziomus13
22.05.2026, 13:50:30
  • 0
#gielda sivers parę dni temu mirek nagonił i kupiłem. Na początku -10% ale już jest zysk sprzedawać czy zostawić smiecia? :P
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:51:42 via Wykop
  • 0
@ziomus13: mi się nie udało na kóleczko załapać ale osobiście bym sprzedał, spadnie jeszcze niżej to dokupisz więcej
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:58:19 via Wykop
  • 1
@ziomus13: dzisiaj na otwarciu wystrzeliło wszystko wiec jak teraz kupisz to juz male szanse na czyms zarobic, czekaj pan z kasiorą na spadek sive
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:56:48
  • 13
#gielda Jeśli ktoś się dziś nudzi w pracy, niech po prostu wydrukuje czyjeś wypowiedzenie i zostawi je na drukarce.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

funky-koval
funky-koval
22.05.2026, 13:49:03
  • 0
#gielda bez kitu>co się dzieje z najlepsza firmą świata? Dowozi wszystko, ba przewozi wszystko a kurs pada...wtf?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:50:52 via Wykop
  • 2
@funky-koval: w Nvidii? tam siedzi teraz 5,3 biliona dolców, skąd mają wpadać pozostałe biliony, żeby podbijać kurs?
  • Odpowiedz
czarnaperla1
czarnaperla1
czarnaperla1
22.05.2026, 13:00:16
  • 0
#crq #gielda pod co dziś ta pompa?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:02:49 via Wykop
  • 1
@czarnaperla1: podziałało chyba na wyobraźnie jak rząd USA wrzucił 1 mld$ w IBM na rozwój kwantów
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 13:00:00
  • 1
#gielda Będą C---i, Będzie Pompa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
22.05.2026, 13:01:34 via Wykop
  • 6
@Skipi1111: C-c000szki? Wołam @pysznewpierdalator
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
22.05.2026, 14:36:17 via Wypiek
  • 0
@Skipi1111 o Jezu flashbacki z jakiejś 18 stki 10 lat temu zapomniałem że taki twór był
  • Odpowiedz
onootza
onootza
22.05.2026, 00:31:46
  • 0
W co teraz najlepiej zainwestować pieniądze? I co to są te szczury
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 00:49:30 via Wykop
  • 3
@onootza: etf na półprzewodniki albo na Koreę
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 22.05.2026, 00:26:19
  • 1
#gielda China Banned Nvidia's RTX 5090D V2 During Jensen Huang's Beijing Visit https://finance.yahoo.com/sectors/technology/articles/china-banned-nvidias-rtx-5090d-181645536.html
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
21.05.2026, 17:56:13
  • 2
#gielda

Sell in May and go away? Portfel na ATH
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 17:57:46 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: a wrócisz z nami do zabawy jak na jesień będzie wszystko wyżej?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 18:04:07 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: myslalem ze pytasz czy wychodzć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
21.05.2026, 17:54:48
  • 1
#gielda

Znowu pokój? XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 17:58:34 via Wykop
  • 1
@davidero69: łamiąca wiadomość
  • Odpowiedz
202492
202492
21.05.2026, 17:52:06
  • 3
Sama NVIDIA Corporation (NVDA), mimo opublikowania minionej nocy spektakularnego raportu finansowego (81,62 miliarda dolarów przychodu i potężny program skupu akcji za 80 miliardów), zanotowała ostatecznie w trakcie regularnej sesji lekki spadek o -1,33% do poziomu 222,32 USD. Ruch ten wpisał się w klasyczny giełdowy schemat „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, jako że inwestorzy zrealizowali zyski po wcześniejszym silnym rajdzie cenowym pod te wyniki

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 17:55:50 via Wykop
  • 2
@202492: ludzie strają sie nie zauważać istotnego problemu - kapitalizacji. Skąd do NVIDII mają wpływać dodatkowe pieniądze jak tam kapitalizacja już w tym momencie sięga nieba. Przez pół roku zrobiła 20% gdzie wszystko inne z--------a, jakbym siedział to sam bym dawno wyszedł bo by mnie od tego boczniaka już łeb bolał
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
21.05.2026, 16:18:38
  • 11
#gielda nowy etf na optyki „lyte”
Teraz zamiast jednego smiecia bedxie mozna kupic caly pakiet
Ryzcel - #gielda nowy etf na optyki „lyte” 
Teraz zamiast jednego smiecia bedxie mozn...

źródło: IMG_3242

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 17:43:48 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: to jest fake, inne smieciuchy beda w nim
  • Odpowiedz
rps861
rps861
rps861
21.05.2026, 17:39:48
  • 2
#gielda ile jeszcze razy można podbijać indeksy gadaniem o rozejmie..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 17:40:18 via Wykop
  • 25
@rps861: ile juz czasu na peronie?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 15:18:26
  • 2
#gielda Firma Roundhill Investments złożyła prospekt emisyjny dla Roundhill Photonics & Optics ETF (ticker LYTE). Fundusz ten inwestuje w spółki zajmujące się fotoniką i technologią optyczną, które dostarczają komponenty niezbędne do rozwoju centrów danych AI.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msr99
msr99
msr99
21.05.2026, 15:39:30 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: konkurencja dla EUV..
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
21.05.2026, 14:55:22
  • 0
#gielda skoro mamy pompę na AI, Semi, Kosmos to jak myślicie co zasili ten sprzęt? Tylko atom! Solary nie zrobią prądu w nocy (w kosmosie jeszcze OK ale atom i tak lepszy).
W co tu wjechać z tej dziedziny? Macie jakieś typy?
Bratkuu - #gielda skoro mamy pompę na AI, Semi, Kosmos to jak myślicie co zasili ten ...

źródło: image_picker_DB01BE17-6BC9-42BE-974F-7C7FF70E9E1A-6727-000000BC36DB2447

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 15:00:48 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: tylko prawilny kazachski uran z kazatompromu nie tam żadne etfy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 13:36:15
  • 0
#gielda ale grubas wyhooojoł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoteznyMagWody
PoteznyMagWody
21.05.2026, 06:33:40
  • 3
I wy tak z tym XTB się za każdym razem musicie się bawić z jakieś 3 przelewy, jakieś wautomaty c--j się co to jest, tylko po to żeby wpłacic kasę bez prowizji?

#gielda #xtb
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 06:34:30 via Wykop
  • 3
@PoteznyMagWody: ja wpłacam normalnie PLN a potem przenoszę na subkonto w USD i za przewalutowanie płacę raz
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
21.05.2026, 05:15:13
  • 6
#gielda
Sk Hynix +10%
Może trzeba przemyśleć przejście z Microna na tą spółkę skoro pojawiła się na XTB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 06:18:46 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: micron lepszy
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
21.05.2026, 05:42:33
  • 7
Dzisiaj pompa
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 05:47:39 via Wykop
  • 3
@PozdroMleczny: dzisiaj tak, zezwalam
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 20:50:15
  • 17
#gielda cały rynek chce jutro pompy czyli grubas zrobi zwałę pokoleniową
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
21.05.2026, 04:58:53 via Wykop
  • 2
@Peptalk: 30min
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 21.05.2026, 04:26:30
  • 9
#gielda spompowaliscie kurę i nic serenity nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skipi1111 - #gielda spompowaliscie kurę i nic serenity nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7199

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 27
  • Strona 10 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking