Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6614
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5533
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
Ryzcel
Ryzcel
10.06.2026, 00:02:31
  • 1
#gielda czesc giniemy
Ryzcel - #gielda czesc giniemy

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 10.06.2026, 00:11:49 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: dzien dobry wszyscy umrzemy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.06.2026, 00:11:25
  • 0
#gielda kicajce coś niepewne te spadki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 18:34:07
  • 0
#gielda ale pompa ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 18:28:53
  • 2
#gielda sell in june and go away
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tataBrajanka
tataBrajanka
09.06.2026, 17:57:21
  • 5
#gielda dorosłem do tego żeby zapakować wszystko w Etef'iwo
tataBrajanka - #gielda dorosłem do tego żeby zapakować wszystko w Etef'iwo

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 18:24:27 via Wykop
  • 3
@MYexodus: i o to chodzi
  • Odpowiedz
89adr89
89adr89
89adr89
09.06.2026, 17:47:04
  • 10
Nasdaq dziś był na +1,4% był też na -4% a teraz -2%. Normalnie jak laska z borderem
#gielda
89adr89 - Nasdaq dziś był na +1,4% był też na -4% a teraz -2%. Normalnie jak laska z ...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 17:48:47 via Wykop
  • 0
@89adr89: to głupia c--a, a nie żaden tam borderline
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 17:45:49
  • 0
#gielda google szukaj jak strzelić shorta na kospi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
09.06.2026, 17:43:11
  • 6
Uległy ETFiarz pozna śmieciarza do wspólnego ładowania się w nasdaqa. Jako ETFiarz robię zajebiste longi. Tylko poważne propozycje.
#gielda #gejetfiarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 17:43:49 via Wykop
  • 7
@kondonowiczwojciech: zielonka a gada jak bywalec, szykujesz się w multikonto kolego
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 17:39:27
  • 0
#gielda dzień dobry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
09.06.2026, 17:42:14 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: skąd te zwątpienie dzisiaj bo nie chce mi się nadrabiać
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 15:59:29
  • 10
#gielda musiałem 20k wypłacić z xtb, p--------a sparawa strasznie mnie serce boli, wpłacanie jest przyjemniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
09.06.2026, 17:36:36 via Wykop
  • 1
@HAMSKLOSS89: chyba działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skipi1111 - @HAMSKLOSS89: chyba działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: IMG_7235

Pobierz
  • Odpowiedz
makolem
makolem
09.06.2026, 08:54:40
  • 19
#gielda gruby chce wasz papier, bójta się i sprzedawajta szybciutko
makolem - #gielda gruby chce wasz papier, bójta się i sprzedawajta szybciutko

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 08:58:17 via Wykop
  • 31
@makolem: ogólnie to plot twist jest taki że Bank of America twierdzi żeby sprzedawać akcje ale tego samego dnia wystawia rekomendacje podniesienia ceny na sandiska
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.06.2026, 07:50:11
  • 86
Słuchajcie xD
Kruk i XTB to powinni być największe ziomy.
Szczur przecież na chama nagania na CFD, powinien dodać opcje pożyczek w samej apce i wtedy Mariuszki by się zadłużały na ropke CFD, nie spłacały a wtedy wchodzi Kruk i bzika dłużnika xD Przeciez to perpetum debile by było. Dziadki z KNF zanim sie zorientuja, ze szczur nagania na CFD jeszcze mocniej niz robi to teraz to juz dawno zyski beda liczone
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 08:27:59 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: z tego co wiem ma być jaki program pożyczek w drugim półroczu wprowadzony na XTB
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 09.06.2026, 01:00:20
  • 3
#gielda faktycznie kicajce miały wczoraj opóźnienie za piątek bo dzisiaj pompa u nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
09.06.2026, 04:17:10 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: a pisałem. Można tak miliony zarabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
08.06.2026, 17:25:30
  • 1
Imagine poczta polska ściga o rtv, 2k długu krzyczą za parę lat
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 17:29:36 via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: BULLISH dla akcji listonosza z twojej okolicy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 22:18:04 via Wykop
  • 0
@breakdown1: kupił telewizor a sklepy mają obowiązek przekazać info
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 16:06:15
  • 88
No i czas na ostateczne, publiczne wyjaśnienie, dlaczego szanujący się inwestorzy z tagu #gielda plują na was z góry, krypto-wariaci. I nie, nie chodzi wcale o to, że wasz rynek to piramida finansowa napędzana prądem i nadziejami nastolatków. Chodzi o coś znacznie gorszego. O bezczelną kradzież tożsamości.

Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.

Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
08.06.2026, 16:15:45 via Wykop
  • 5
@WhiskeyIHaze: jak tam bitcoin pewnie ath w tym roku bo cymcyk tak powiedział co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
08.06.2026, 17:25:32 via Wykop
  • 9
kapitalizacja całego GPW:

2 625 653 700 000 PLN

kapitalizacja "linijek kodu" BTC:

4 579 271 017 736 PLN


Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
08.06.2026, 16:35:43
  • 0
#gielda jaki śmieciuch na dziś do kupienia wariaty?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 16:37:03 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: może ciena?
  • Odpowiedz
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
08.06.2026, 15:11:23
  • 40
#gielda kierwa co jest. Sprzedałem w panice wszystko, tak jak kazał Warren Bufet,, a teraz rośnie??? O co tu chodzi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 15:15:03 via Wykop
  • 0
@uprowadzenie-koparki: dziękujemy
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
08.06.2026, 15:01:55
  • 14
#gielda

a my w micronie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 15:04:14 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: a my w marvellu
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 15:07:27 via Wykop
  • 4
@jasia-kasia-basia: nie, nie chcemy się kolegować
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 15:06:52
  • 8
#gielda rachu strachu i po krachu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 08.06.2026, 13:30:35
  • 0
#gielda ALE POMPA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
  • Strona 9 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking