Uległy ETFiarz pozna śmieciarza do wspólnego ładowania się w nasdaqa. Jako ETFiarz robię zajebiste longi. Tylko poważne propozycje. #gielda #gejetfiarz
@makolem: ogólnie to plot twist jest taki że Bank of America twierdzi żeby sprzedawać akcje ale tego samego dnia wystawia rekomendacje podniesienia ceny na sandiska
Słuchajcie xD Kruk i XTB to powinni być największe ziomy. Szczur przecież na chama nagania na CFD, powinien dodać opcje pożyczek w samej apce i wtedy Mariuszki by się zadłużały na ropke CFD, nie spłacały a wtedy wchodzi Kruk i bzika dłużnika xD Przeciez to perpetum debile by było. Dziadki z KNF zanim sie zorientuja, ze szczur nagania na CFD jeszcze mocniej niz robi to teraz to juz dawno zyski beda liczone
No i czas na ostateczne, publiczne wyjaśnienie, dlaczego szanujący się inwestorzy z tagu #gielda plują na was z góry, krypto-wariaci. I nie, nie chodzi wcale o to, że wasz rynek to piramida finansowa napędzana prądem i nadziejami nastolatków. Chodzi o coś znacznie gorszego. O bezczelną kradzież tożsamości.
Wy, krypto-analfabeci, bezczelnie ukradliście nam słowo „GIEŁDA”.
Zamiast ruszyć tymi swoimi przepalonymi od spekulacji mózgami i wymyślić dla tego swojego cyrku jakąś własną, adekwatną nazwę
Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪
W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈
W pokoju brak okna, w sercu Barka.
Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
źródło: image
Pobierz