Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6621
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5540
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
wujek_stiopa
wujek_stiopa
04.06.2026, 21:16:37
  • 3
#gielda
Dzień pierwszy
Short na KOSPI
wujek_stiopa - #gielda
Dzień pierwszy
Short na KOSPI

źródło: 4034

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 22:40:30 via Wykop
  • 3
@wujek_stiopa: papa pienionszki
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 14:23:55 via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: no ale co tu się odnosić fart i tyle, raz się uda 5 razy później wtopi i cfd pourywa rączki
  • Odpowiedz
Darsas
Darsas
05.06.2026, 14:02:05
  • 7
Micron robi 800% w rok, a niektorzy i tak ładują to idealnie na szczycie. Jak wy to robicie, midasy xD
#gielda
Darsas - Micron robi 800% w rok, a niektorzy i tak ładują to idealnie na szczycie. Ja...

źródło: 300px-Drakeposting

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 14:21:22 via Wykop
  • 0
@Darsas: to patrz teraz @Przypomnienie 1 grudnia
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
05.06.2026, 14:04:52
  • 2
XD #gielda
bonzo_fugazi - XD #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 14:19:18 via Wykop
  • 2
@bonzo_fugazi: stara raszpla ma 86 lat po co jej tyle siana niech zrobi bliczka
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
05.06.2026, 14:05:27
  • 1
#gielda nebius -10% ( ̄෴ ̄)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 14:18:24 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: spokojnie już się załadowałem teraz rakieta
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 14:15:54
  • 6
#gielda ale grubasa wyruchałem, celowo nie wprowadziłem zmian do myfund posprzedawałem i kupiłem dipy i cyk 5k więcej na xtb niż na starym portfelu w myfund essunia gruby wyleszczony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm
05.06.2026, 14:17:52 via Wykop
  • 3
@Skipi1111: ja pozamykalem wczoraj pozycje na lewarze, nie wyobrazam sobie nawet jak w-------y chodzi teraz grubas
  • Odpowiedz
Maydan
Maydan
05.06.2026, 11:54:12
  • 26
Szanowni Państwo, kochani moi, pogoniłem dzisiaj dinozarła ze stratą 30%, życzę Wam wzrostów.
#gielda #meczennicydino
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 12:31:27 via Wykop
  • 0
@Detharon: nie zacznie, dino to śmieć i spadnie do 19 zł
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
05.06.2026, 11:44:31
  • 1
#gielda jakie analizy dla Creotech, spadnie jeszcze? Wzrośnie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 12:03:01 via Wykop
  • 1
@Gilgamesz69: ale zwała co tam się stało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
04.06.2026, 22:50:34
  • 4
Ciekawe co tam u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
SombreroTaco137 - Ciekawe co tam u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 12204

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 02:16:09 via Wykop
  • 0
@SombreroTaco137: wziął rozwód i zapuścił kuca
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
05.06.2026, 02:03:30
  • 57
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5421

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 02:14:42 via Wykop
  • 0
@mimik739: czemu sówka nie śpi o 4
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 05.06.2026, 02:14:20
  • 3
#gielda kospi -5% is over chłopaki dzisiaj zwala stulecia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
04.06.2026, 22:26:51
  • 2
#gielda Tomasz Trela miał co do was rację
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 22:39:12 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: morela
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
04.06.2026, 15:46:22
  • 10
#gielda

Grubasy juz nawet jednego dipa porządnego nie potrafią zrobić, amatorka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 15:52:04 via Wykop
  • 0
@Guezeman: No i wkurzyłeś grubasa
  • Odpowiedz
aett
aett
04.06.2026, 15:09:14
  • 2
prosze bez hejtu, dziewczyna sie dala nagonic i nie moge przesadzac

i tak siversa mi sie dalo niepostrzezenie wrzxucic xd

#gielda
aett - prosze bez hejtu, dziewczyna sie dala nagonic i nie moge przesadzac

i tak siv...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 15:23:18 via Wykop
  • 0
@aett: kupisz jej dziewiczą galaktykę, a zapamięta do końca życia jak ją dobrze wyruchałeś
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
04.06.2026, 15:20:01
  • 3
brawa dla marvella, nie ma już śladu po krachu #gielda
MisPluszowyZWadaWymowy - brawa dla marvella, nie ma już śladu po krachu #gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-04 171937

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 15:21:04 via Wykop
  • 3
@MisPluszowyZWadaWymowy:
Skipi1111 - @MisPluszowyZWadaWymowy:

źródło: mrvl-today-v0-w0nzi4hmh35h1

Pobierz
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
04.06.2026, 14:28:29
  • 0
#gielda co sądzicie o korzystaniu z Revolta zamiast XTB? Chciałbym się odzwyczaić od CFD bo trochę j---e mi to kasę, załaduje z wypłaty co miesiąc i mam spokój..., a tag będę czytać ale mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 14:45:13 via Wykop
  • 2
@miji1000: a ktoś ci każe cfd kupować? Ja na szczurze nie zaglądam do cfd i jakoś żyję. Może pora udać po pomoc do specjalisty jak dorosły człowiek nie potrafi kontrolować emocji xD
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 14:07:07
  • 5
#gielda a my w micronie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
04.06.2026, 15:34:47 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: a my w SanDisku
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2940
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 13:57:37 via Wykop
  • 1
@andrzejdragan: w jakie śmieciuchy inwestujesz?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 13:50:50
  • 0
#gielda Ciena okazja życia?
Skipi1111 - #gielda Ciena okazja życia?

źródło: 956a2d66656c8073c5d9dad6fefafc0e

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
04.06.2026, 13:55:47 via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: czekam do jutra
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
04.06.2026, 13:43:12
  • 6
Micron poniżej 1000$, ale peroniarze i tak nie wsiądą.

#gielda #micron
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 13:44:26 via Wykop
  • 3
@Zgagarast: logika peroniarza podpowiada, że skoro było kiedyś za 100 to poczeka aż spadnie do 100
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 04.06.2026, 13:42:49
  • 0
#gielda ale będzie mamony na zakupy
Skipi1111 - #gielda ale będzie mamony na zakupy

źródło: 9e35c1507c9e59b07fe882afa92ded9e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 27
  • Strona 11 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking