Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6239
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5158
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 34
Majku_
Majku_
20.05.2026, 13:42:54
  • 0
Wywalać sive i czekać na kolejne kółko, czy diamon hands i spokój? Oto jest pytanie
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:50:16 via Wykop
  • 1
@Majku_: poszło info o zatrudnieniu nowych managerów m.in z citygroup więc albo pąpą albo rób sell the News ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:46:55
  • 3
#gielda kupiliście jak pisał wuja?
Skipi1111 - #gielda kupiliście jak pisał wuja?

źródło: IMG_7195

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
20.05.2026, 13:47:44 via Wykop
  • 3
@Skipi1111: Ja
Ryzcel - @Skipi1111: Ja

źródło: IMG_3238

Pobierz
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
20.05.2026, 13:03:55
  • 1
Kupiłem kombinat konopny za 127 zł pod spekulację XD #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:06:53 via Wykop
  • 0
kombinat konopny


@BrakWolnegoLoginu: przecież to spada na pape
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:42:23 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: takie łapanie w trendzie spadkowym nigdy nie kończy się dobrze, do tego jest świeżo po IPO a statystycznie wszystko co wchodzi na giełde w 99% leci na pape
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
20.05.2026, 12:46:14
  • 0
Jaki jest wasz ulubiony pamięciorz?

#gielda

Twój fawrotyt wśród pamięciorzy to?

  • Micron 50.0% (47)
  • SK Hynix 13.8% (13)
  • Samsung 11.7% (11)
  • SanDisk 17.0% (16)
  • Inny - napisz 7.4% (7)

Oddanych głosów: 94

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:12:11 via Wykop
  • 0
@JanLaguna: wierzę w microna z pamięciorzy najbardziej
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
20.05.2026, 12:28:49
  • 27
Portfel wrócił na ATH. Ciekawe, czy jutro też będzie wesoło (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Portfel wrócił na ATH. Ciekawe, czy jutro też będzie wesoło (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-20 o 14.27.18

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 13:07:42 via Wykop
  • 1
@ossprime: tak z ciekawosci czemu nie uzywasz myfund tylko akurat ten portfel?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr
20.05.2026, 11:09:28
  • 0
#gielda A z czwórki - Palantir, Arm, Datadog, Credo kogo by koledzy wybrali?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 11:14:43 via Wykop
  • 0
@minotaurr: arm i datadog
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 20.05.2026, 09:28:41
  • 1
w USA też mają nawrockiego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka
Skipi1111 - w USA też mają nawrockiego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka

źródło: 96b9c15c1fc152d50505abac41d1ca88

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koza_zniszczenia
koza_zniszczenia
19.05.2026, 21:15:43
  • 0
#gielda
wy tu zarabiacie kaske co nie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 21:18:54 via Wykop
  • 4
@koza_zniszczenia: zarabiamy w pracy na magazynie, a tutaj tylko kręcimy korbą
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 20:35:30
  • 4
#gielda fajny walor pod spaceX, 909M GBP kapitalizacji i nie ma tego na xtb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skipi1111 - #gielda fajny walor pod spaceX, 909M GBP kapitalizacji i nie ma tego na x...

źródło: bbec76eed448710b42dfde7fb239b6cd

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sqrvol
sqrvol
19.05.2026, 23:42:31 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: biere to.
  • Odpowiedz
MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
19.05.2026, 23:49:40 via Android
  • 0
@Skipi1111: @sqrvol idealnie Na górce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) teraz czekajcie na odznakę wypokowego inwestora(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
smieciuchy_cfd
smieciuchy_cfd
19.05.2026, 20:00:08
  • 1
🚀 Market Mover Dnia: IQE plc (IQE.L)

Dzisiejszy ruch: -18.16%

IQE plc (-18.16%) spadło dzisiaj, prawdopodobnie w wyniku trwającej korekty po ogłoszeniu znaczącej rundy pozyskania kapitału w kwietniu, która obejmowała emisję akcji po cenie znacznie niższej niż obecna wartość rynkowa, a także w oczekiwaniu na zbliżającą się publikację wyników finansowych 20 maja 2026 r. Kluczowy fakt to niedawne pozyskanie 81 milionów funtów poprzez inwestycję strategiczną od MACOM Technology Solutions Inc. oraz emisję nowych akcji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 20:04:26 via Wykop
  • 2
@smieciuchy_cfd: g---o warte te śmieciuchy serenitego
  • Odpowiedz
TurkusowyRisso
TurkusowyRisso
19.05.2026, 19:44:35
  • 3
Patrzysz na giełdę a zmiany % jak w krypto

- 10% 3h pózniej +11%

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 19:57:09 via Wykop
  • 4
@TurkusowyRisso: bo tu już dawno kryptowaluciarze przeszli
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
19.05.2026, 19:56:13
  • 1
Jutro pompa
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 19:56:47 via Wykop
  • 6
@PozdroMleczny: d--a tam jutro będzie większa zwała niż dzisiaj
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
19.05.2026, 17:52:12
  • 175
ja p------e poszedłem w-------y na p--o po zobaczeniu dzisiaj -5% na mikronie, wracam a tu już +5.30%. Krach i hossa jednego dnia, a to dopiero piąte p--o
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 17:55:44 via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: a jesteś pewien, że nie mrużysz oczu?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 16:52:03
  • 3
#gielda Astera to jest jednak czempion, szkoda że wywaliłem

https://wykop.pl/wpis/86080687/gielda-sprzedalem-boczniaka-astere-i-kupilem-za-to
@Skipi1111 0
#gielda sprzedałem boczniaka astere i kupiłem za to lpkf na super promocji
więcej
Skipi1111 - #gielda Astera to jest jednak czempion, szkoda że wywaliłem 

https://wyk...

źródło: 7d5840d4977c871bfeace1c3a7b559b5

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
19.05.2026, 17:00:00 via Wykop
  • 0
@kreeker: AAOI mam wybroniło się na szczęście ( ͡° ᴥ ͡°) w czwartek pewnie dokupie jak rynek ruszy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 16:46:34
  • 655
#gielda klops na giełdzie pora pakować walizki, CV na magazyn już rozesłane
Skipi1111 - #gielda klops na giełdzie pora pakować walizki, CV na magazyn już rozesła...

źródło: IMG_7192

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
19.05.2026, 17:52:24 via Wypiek
  • 191
@Skipi1111 Bardzo dobre, muszę zacząć stosować
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
19.05.2026, 18:47:09 via Wykop
  • 63
@Skipi1111: Ale musisz koniecznie iść. Przypomniała mi się historia jak typa zwolnili za to że przyćpał i zapił w robocie a on po weekendzie przyszedł do pracy i udawał głupiego :)
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
19.05.2026, 16:16:51
  • 0
#gielda

Każdy ćpun dopaminowym hazardzista cfd co gra intraday przegra ament
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 16:18:00 via Wykop
  • 9
@pysznewpierdalator: jak tam zmiana na magazynie przebiegła dostałeś nowego paleciaka do ręki?
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
19.05.2026, 14:55:15
  • 5
#gielda tak sobie myślę, że czas niedługo na ETFa przejść i zapomnieć. Wyskakałem się, włosów potraciłem i wystarczy już.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 14:57:06 via Wykop
  • 0
@thisguy1: jakby co to etf też może skończyć na czerwono
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 15:08:42 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: +22% ytd nie ma tragedi
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 15:50:05 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: zwała jest od czwartku więc się jakies -20% przez te 3 sesje uzbierało, wcześniej było tak, że jak był dzień na minus to wychodzilo 6-7% na minusie a nastepnego dnia +10% więc i tak szło w górę, teraz się z----o ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 14:00:35
  • 1
#gielda buja dziennie tysiącami na lewo i prawo, panie grubasie mnie to nie rusza.

Jestem już gotowy być milionerem proszem pompować w górę
Skipi1111 - #gielda buja dziennie tysiącami na lewo i prawo, panie grubasie mnie to n...

źródło: effa02e963d2818436d0b8a0d177b58e

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
19.05.2026, 14:54:30 via Wykop
  • 0
żartowałem, goń się grubasie
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 19.05.2026, 14:44:24
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
19.05.2026, 14:45:00 via Wykop
  • 3
ide sie nachlać
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
19.05.2026, 14:53:12 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: i tak nagiąłem trochę swoją stategie i się nie pilnowałem, powinienem był w piątek sell stopami już uciekać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 27
  • Strona 7 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking