@BrakWolnegoLoginu: takie łapanie w trendzie spadkowym nigdy nie kończy się dobrze, do tego jest świeżo po IPO a statystycznie wszystko co wchodzi na giełde w 99% leci na pape
IQE plc (-18.16%) spadło dzisiaj, prawdopodobnie w wyniku trwającej korekty po ogłoszeniu znaczącej rundy pozyskania kapitału w kwietniu, która obejmowała emisję akcji po cenie znacznie niższej niż obecna wartość rynkowa, a także w oczekiwaniu na zbliżającą się publikację wyników finansowych 20 maja 2026 r. Kluczowy fakt to niedawne pozyskanie 81 milionów funtów poprzez inwestycję strategiczną od MACOM Technology Solutions Inc. oraz emisję nowych akcji
ja p------e poszedłem w-------y na p--o po zobaczeniu dzisiaj -5% na mikronie, wracam a tu już +5.30%. Krach i hossa jednego dnia, a to dopiero piąte p--o #gielda
@Skipi1111: Ale musisz koniecznie iść. Przypomniała mi się historia jak typa zwolnili za to że przyćpał i zapił w robocie a on po weekendzie przyszedł do pracy i udawał głupiego :)
@NimooZysku: zwała jest od czwartku więc się jakies -20% przez te 3 sesje uzbierało, wcześniej było tak, że jak był dzień na minus to wychodzilo 6-7% na minusie a nastepnego dnia +10% więc i tak szło w górę, teraz się z----o ( ͡°ʖ̯͡°)
@Bratkuu: i tak nagiąłem trochę swoją stategie i się nie pilnowałem, powinienem był w piątek sell stopami już uciekać ¯\(ツ)/¯
Zysk Teoretyczny
Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪
W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈
W pokoju brak okna, w sercu Barka.
Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
#gielda