Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rosh

Rosh

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2210
  • Znaleziska 136
  • Mikroblog 2074
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

358

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Na Steam zadebiutował wyczekiwany symulator mechanika z otwartym światem. Nostalgiczny powrót do Polski z lat 90. stał się faktem.

Victor_Manzon
z
gry-online.pl
dodany: 28.05.2026, 22:57:32
  • 68
  • #
    steam
  • #
    grykomputerowe
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
Rosh
Rosh wczoraj, 09:29:35 via Wykop
  • 4
@hrumque: Ta gra już istnieje. Game Dev Tycoon
Nupharizar
Nupharizar
przedwczoraj, 18:39:23
  • 119
Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną nostalgię.

#gry #gothic #morrowind #arcanum #muzyka #
Nupharizar - Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh przedwczoraj, 20:10:31 via Wykop
  • 7
@Nupharizar:
Rosh - @Nupharizar:
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 02:01:15
  • 70
Dobranoc, wyłonczam wypok
wfyokyga - Dobranoc, wyłonczam wypok

źródło: temp_file7780187788088698214

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 28.05.2026, 07:52:19 via Wykop
  • 4
@Wygryw_pospolity: Dlatego jest tam to przekładanie kolorowych kluczy- nie przejdziesz do kolejnego kroku jeśli jakiś ominiesz. W zasadzie musisz tylko pamiętać gdzie zacząć, a dalej to już po kolorach klucza jedziesz.
  • Odpowiedz
niekceszmnie
niekceszmnie
niekceszmnie
25.05.2026, 08:14:21
  • 5
A wy dalej 17 zł za to płacicie? No chyba że promocja to 15 XD

#zakupy #rossmann
niekceszmnie - A wy dalej 17 zł za to płacicie? No chyba że promocja to 15 XD 

#zaku...

źródło: image_picker_9FFD4B5D-8195-4E3A-A53D-C3BDBD3D3716-46596-0000120FD73E116E

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 25.05.2026, 08:53:04 via Wykop
  • 0
@niekceszmnie: Kulki i sztyfty chyba nadal mają normalne ceny. To te w spray'u w okolicach covidu wyj**ało w kosmos i tak już zostało.
  • Odpowiedz
Rosh
Rosh 25.05.2026, 10:47:55 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: Problem w tym, że razem ze wzrostem cen praktycznie zniknęły dezodoranty ze srebrem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zielony34
Zielony34
20.05.2026, 03:03:00
  • 3
Czy ktoś korzystał z adaptera UCB C na Jack i może potwierdzić, że faktycznie działa? Lubię mieć zabezpieczenie w pracy na wypadek padnięcia, lub awarii aku w słuchawkach bezprzewodowych.

#telefony #gsm
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 20.05.2026, 07:32:35 via Wykop
  • 1
@Zielony34: działa tylko warto poszukać takiego z wbudowanym jakimś przyzwoitym DAC. Bez tego niektóre słuchawki grają strasznie cicho i sama jakość dźwięku może być kiepska.
  • Odpowiedz
Rosh
Rosh 20.05.2026, 15:44:00 via Wykop
  • 1
@Zielony34: Jak kilka lat temu sam miałem ten problem to polecane były DAC z przetwornikiem Realtek ALC5686. Nie wiem jakie stosuje Baseus ale wtedy nic takiego w ofercie nie mieli. Ja mam coś takiego, zamawiane z Ali za jakieś 3 dyszki i różnica względem przejściówek jakie dodają do telefonów jest kolosalna, a też nie uważam się za audiofila.
Rosh - @Zielony34: Jak kilka lat temu sam miałem ten problem to polecane były DAC z p...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 03:48:21
  • 309
Mega_Smieszek

źródło: 1000016327

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 20.05.2026, 07:13:21 via Wykop
  • 3
@Hubbabubbastyle: Chyba na reddragon'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redbulltabak
Redbulltabak
20.05.2026, 04:46:49
  • 322
Redbulltabak

źródło: images (30)

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 20.05.2026, 07:00:54 via Wykop
  • 3
@dqdq1: Pewnie, że tak. Przy przygodówkach z Amigi (np. takim polskim Skaut Kwatermaster), Wacki były dość łatwą grą z sensownymi rozwiązaniami.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18.05.2026, 08:18:11
  • 5
✨️ Konflikty interesów w medycynie: Czy pacjenci są wykorzystywani? Ⓘ
No bo w sytuacji gdy pacjenci leczą się w nieskończoność, to chyba pachnie to konfliktem interesów, prawda?

#lekarz #lekarz100k #medycyna #zdrowie
i #programista15k - bo bugi też można odbijać w nieskończoność, ale w końcu ktoś się przyczepi, a czy nad lekarzem stoi jakiś scrum master?

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirko_anonim - ✨️ Konflikty interesów w medycynie: Czy pacjenci są wykorzystywani? Ⓘ
...

źródło: as2buq

Pobierz

Czy zgadzasz się z panem z obrazka?

  • Zgadzam się z panem z obrazka 63.1% (41)
  • Nie zgadzam się z panem z obrazka 36.9% (24)

Oddanych głosów: 65

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 18.05.2026, 12:39:39 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: Gdzie wina lekarzy w tym, że ludzie chorują albo doprowadzają się swoim trybem życia do tragicznego stanu zdrowia? Może w następnej kolejności wyliczajmy pensje strażaków na podstawie liczby wyjazdów do gaszenia pożarów albo na akcje ratunkowe- im częściej tym mniej powinni dostawać.
  • Odpowiedz
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
Brat_mexicano_TV
15.05.2026, 09:10:35
  • 0
#gry #komputery #gaming #pc #pcmasterrace

Szukam nowej karty graficznej do gamingu(grania w gierki). Mój budżet na grafę to ok 6-7k. Jaka Waszym zdaniem karta sprawdzi się najlepiej w gierach? Do tej pory od ok 5 lat miałem rtx3060TI i bardzo sobie chwaliłem.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 15.05.2026, 12:46:17 via Wykop
  • 0
@Brat_mexicano_TV: RTX'y z serii 70 albo 80 (jeśli znajdziesz w tej cenie coś z 40xx). 40xx mogą być nawet bardziej wskazane jeśli lubisz grać też w starsze produkcje bo 50xx nie mają wsparcia dla PhysX.
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
15.05.2026, 09:52:33
  • 2
Biorę rolkę filamentu od każdej drużyny i słucham państwa.

Szukam drukarki 3D. Myślałem nad Bambu P2S ale po ostatnio ujawnionych cyrkach i dyktatorskiej polityce próbuję znaleźć alternatywę.

Co polecacie w podobnej cenie (2500zł)

Zależy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 15.05.2026, 12:41:34 via Wykop
  • 4
@Catmmando: Nie ma alternatywy, Bambu jest nie do przebicia jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Ta cała "afera" wygląda jak wszystkie poprzednie afery- desperackie ruchy fanów Prusy, która już dawno z cenami odleciała w kosmos. Zwłaszcza jak porówna się ich sprzęt z Bambu.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 01:52:36
  • 12
wfyokyga

źródło: temp_file5480774252826012839

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 14.05.2026, 07:23:24 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: O, chińska podróba Death Stranding
  • Odpowiedz
CryMeARiver
CryMeARiver
CryMeARiver
13.05.2026, 04:51:23
  • 4
#gry
Jest początek sezonu. Ta misja jest dość prosta. Jedź na stadion i obejrzyj mecz, jeśli potrzebujesz pieniędzy możesz zdemolować i złupić sklepy, a potem wpaść na piwko do pubu. Kumasz?
CryMeARiver - #gry 
Jest początek sezonu. Ta misja jest dość prosta. Jedź na stadion ...

źródło: hooligans_europejska_zadyma

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 13.05.2026, 08:12:50 via Wykop
  • 3
@Cztero0404:
Rosh - @Cztero0404:

źródło: 1000002645

Pobierz
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
13.05.2026, 06:00:58
  • 21
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #hheheszki #pasjonaciubogiegozartu
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #hheheszki #pasjonaciubogiegozar...

źródło: 1000017096

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 13.05.2026, 08:10:14 via Wykop
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: Wystarczy przed krojeniem włożyć cebulę na godzinę do lodówki.
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
11.05.2026, 17:59:25
  • 0
#gry #steam #skyrim

Szukam gry jak skyrim, ale zeby to nie byl skyrim. Ważne zeby dało sie grać padem i byla na steamie.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 11.05.2026, 19:27:52 via Wykop
  • 0
@HammerWZZN: Remaster Obliviona daje radę, Fallouty od 3 to też w zasadzie TES z bronią palną no i Outer Worlds. W 2 nie grałem ale 1 była takim TES lite w kosmosie.
  • Odpowiedz
Rosh
Rosh 12.05.2026, 13:23:04 via Wykop
  • 0
@HammerWZZN: No nie ma bo zrobienie takiej gry to jednak spore wyzwanie. Crimson Desert ze Skyrimem nie ma nic wspólnego i jest idealną definicją gry szerokiej jak ocean i głębokiej jak kałuża. Dawno się tak nie zawiodłem, zwłaszcza po tym jaki hype był wokół tej gry.
Jeśli nie grałeś w Obliviona to remaster powinien być dla Ciebie strzałem w 10 bo to jednak ta sama seria, te samo studio i
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
11.05.2026, 18:28:17
  • 1559
Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #heheszki
CzekoDonut - Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #h...

źródło: gumczi_kulczi

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 11.05.2026, 19:21:26 via Wykop
  • 59
@CzekoDonut: Mmm 10 sekund smaku cukru, a potem cały dzień memlania gumy o smaku starej dętki.
  • Odpowiedz
Rosh
Rosh 12.05.2026, 13:16:29 via Wykop
  • 1
a ty skąd wiesz jak smakuje stara dętka, he???

@dos_badass: W domu się nie przelewało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Miszczu_wszystkiego: Te gumy z samochodami są nadal do kupienia na Allegro. Koło 15zł za cały karton, kuzyn zza granicy zawsze mnie o nie prosi jak do niego jadę.
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
07.05.2026, 05:36:44
  • 47
Czy to jest ten centaur? #heheszki
Bunch - Czy to jest ten centaur? #heheszki

źródło: 1000017825

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 07.05.2026, 08:42:40 via Wykop
  • 3
@Bunch: Koncept art nowych, bardziej progresywnych Protosów, których zobaczymy w nowym StarCraft'cie (bez numerku bo to reboot serii, która z RTS'a stanie się life simem w stylu The Sims).
  • Odpowiedz
Dany92
Dany92
Dany92
02.05.2026, 08:12:23
  • 0
Jak się nazywała ta czeska strona z wyszukiwaniem tanich lotów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 02.05.2026, 09:38:19 via Wykop
  • 0
@Dany92: azair
  • Odpowiedz
SilverDragon
SilverDragon
01.05.2026, 22:51:44
  • 0
#smartfony #android #samsung #poco #xiaomi #nubia #redmagic
Rozważam zmianę dotychczasowego smartfona, ponieważ ogromnym mankamentem jest aparat (Nubia RedMagic 11 pro). Który smartfon z poniższych wybralibyście? Czy warto dopłacać do 16 gb ramu?

Ze względy na aparat wybrałbym:

  • Samsung galaxy s26 ultra (dość drogi) 33.3% (9)
  • Samsung galaxy s25 ultra 33.3% (9)
  • POCO F8 ultra 14.8% (4)
  • POCO X8 Pro Max 18.5% (5)

Oddanych głosów: 27

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 02.05.2026, 00:16:03 via Wykop
  • 0
@SilverDragon: Jeśli zależy Ci na dobrych zdjęciach to Pixel'e nadal są bezkonkurencyjne.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
01.05.2026, 08:56:20
  • 0
Krótka piłka: Pixel 8 pro czy Pixel 9? Nie zależy mi na zdjęciach a w miarę długim działaniu na baterii i ogólnej płynności. Też od odblokowywanie twarzą jest spoko, ale to działało dobrze już w p7 więc tu będzie tylko lepiej. #android #pixel #googlepixel
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 01.05.2026, 11:07:11 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Bierz 9 chyba, że 8 bardziej podoba Ci się wizualnie. Nie pchaj się w żadne Xiaomi ani POCO bo oni potrafią świetny telefon zamienić w totalny badziew 1 skopaną aktualizacją i potem czekasz rok-dwa aż to naprawią (jeśli naprawią). Pixele są świetne jeśli nie zależy Ci na super wydajności w gierkach. Nadal siedzę na 6, nadal dostaję aktualizacje systemu i zabezpieczeń i od dnia zakupu do dzisiaj 0 problemów,
  • Odpowiedz
empios
empios
30.04.2026, 17:38:44
  • 0
Składam nowy komputer i mam problem z uruchomieniem. Sprzęt startuje elektrycznie — kręcą się wentylatory, działa pompka AIO, podświetlenie też działa — ale nie ma obrazu, a płyta główna zatrzymuje się na kodzie diagnostycznym 00.

Zestaw:

- CPU: AMD Ryzen 9 9950X3D
- Płyta: ASRock X870E Taichi Lite
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosh
Rosh 30.04.2026, 23:11:50 via Wykop
  • 1
@empios: Teorii co się stało od sasa do lasa łącznie z brickiem MOBO (xD). Kod 00 w przypadku tego MOBO to niemal na pewno problem z CPU i szkoda tutaj Twojego czasu żeby szukać problemu gdzie indziej. Wykonałeś poprawnie wszystkie kroki diagnostyki jakie mogłeś wykonać, nic nie pomogło więc zwracaj sprzęt bo nic więcej na martwy CPU nie wymyślisz- zdarza się.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking