Help.
Nie wykrywa mi żadnej sieci.
Mam jedynie komunikat "zmien ustawienia, takie jak tworzenie połączenia taryfowego".
Kiedy diagnozuje problem windows zaleca połączeni się z siecia bezprzewodowa i odsyła mnie znowu do pustej listy z wyżej wymienionym komunikatem.
Resetowalem kompa wraz z kartą z 5 razy.
Mam adapter wifi. Możliwe że w końcu się zepsuł, ale z drugiej strony system wykrywa go normalnie, wiec nie powinno być z nim żadnego problemu.
Nie wykrywa mi żadnej sieci.
Mam jedynie komunikat "zmien ustawienia, takie jak tworzenie połączenia taryfowego".
Kiedy diagnozuje problem windows zaleca połączeni się z siecia bezprzewodowa i odsyła mnie znowu do pustej listy z wyżej wymienionym komunikatem.
Resetowalem kompa wraz z kartą z 5 razy.
Mam adapter wifi. Możliwe że w końcu się zepsuł, ale z drugiej strony system wykrywa go normalnie, wiec nie powinno być z nim żadnego problemu.















#got
@Damjano: Za długo już trwa XD