Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Repcakos

Repcakos

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38581
  • Znaleziska 790
  • Mikroblog 37791
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 62
Repcakos
Repcakos 29.04.2019, 01:10:32
  • 0
O której godzinie będzie na hbogo?
#got
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....y
konto usunięte 29.04.2019, 01:11:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos
Autor
29.04.2019, 01:13:25
  • 0
@wyinwidualizowany: Ok, dziękówa za info
@Damjano: Za długo już trwa XD
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 21.04.2019, 11:51:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Help.
Nie wykrywa mi żadnej sieci.
Mam jedynie komunikat "zmien ustawienia, takie jak tworzenie połączenia taryfowego".
Kiedy diagnozuje problem windows zaleca połączeni się z siecia bezprzewodowa i odsyła mnie znowu do pustej listy z wyżej wymienionym komunikatem.
Resetowalem kompa wraz z kartą z 5 razy.
Mam adapter wifi. Możliwe że w końcu się zepsuł, ale z drugiej strony system wykrywa go normalnie, wiec nie powinno być z nim żadnego problemu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meitantiev
Meitantiev
21.04.2019, 11:58:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Repcakos: to samo stało się u mnie kiedyś po updacie. Windows po prostu wypieprzył plik odpowiedzialny za rozruch sieci. Nie dało się tego naprawić żadnym sposobem który mi polecano. Windows został przeinstalowany bo już nie chciało mi się z nim bawić.
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 05.04.2019, 14:23:13
  • 1
Best patch/option file na dzień dzisiejszy?

#pes2019 #pes #gry #pc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnblaze12345
johnblaze12345
11.04.2019, 12:25:54
  • 0
@Repcakos: PTE
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 24.03.2019, 15:27:39
  • 0
Co sądzicie, legit? Znajdę gdzieś taniej?
Pad będzie używany do PC

https://allegro.pl/oferta/microsoft-oryginalny-bezprzewodowy-pad-xbox-one-pc-7458301521

#pad #xbox #gry #pc #allegro
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camos
camos
24.03.2019, 15:34:11
  • 3
@Repcakos: Nie kupować na allegro, pady w większości to jakieś chińskie syfy albo odnawiane
k---a teraz zauważyłem, to jest używany, serio chcesz używany pad? xDD
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos
Autor
24.03.2019, 15:38:23
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 18.03.2019, 08:43:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zapuści ktos link do manifestu?

#zamach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....c
a.....c
konto usunięte 18.03.2019, 08:48:56
  • 0
@Repcakos: poszlo priv
  • Odpowiedz
dr_Klotz
dr_Klotz
18.03.2019, 08:49:24 via Android
  • 3
@Repcakos Proszę: https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 15.03.2019, 14:39:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wie ktoś gdzie kupię jakiegoś spoko pada xbox/xbox style? Pada planuję kupić do grania na pc, więc potrzebuje z adapterem/na kabel. Zależy mi na cenie do 100zl. Może być używany.

#xboxone #xbox #pad #pc #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....n
R.....n
konto usunięte 15.03.2019, 14:40:50
  • 1
@Repcakos: Za 100-120 zł spokojnie znajdziesz używkę lub powystawowy, więc nie baw się w jakieś podróbki tylko kup oryginalny xboxa.
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos
Autor
15.03.2019, 14:42:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ron1n: @inzynier_robert: A jak wygląda sytuacja żeby pograć na pc? Gdzieś przed chwilą przeczytałem że do one wystarczy micro usb. Potwierdzacie to info?
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 24.02.2019, 19:03:52
  • 3
Elko,
Chętnie kupie 2 bilety na koncert w Gdańsku.

#pro8l3m #gdansk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vlodar
vlodar
25.02.2019, 09:06:36
  • 0
@Repcakos: wiadomo :D
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 12.02.2019, 19:59:03
  • 2
Jest jakiś stream, ale PL?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Repcakos
Repcakos 08.02.2019, 15:43:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest jakiś kantor, który mymieni mi monety, a dokładniej funty. W wielu miejscach wymieniają tylko euro

#gdansk #kantor
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maszraka
maszraka
maszraka
08.02.2019, 17:07:16
  • 0
@Repcakos: Na Świętokrzyskiej przy Piotrze i Pawle
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 07.02.2019, 17:06:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Ciekawa grafika ilustrująca w jaki sposób Wielka Brytania generuję elektrycznosc.

#grafika #ciekawostki #prad #uk
Repcakos - Ciekawa grafika ilustrująca w jaki sposób Wielka Brytania generuję elektry...

źródło: comment_nhw97F5qvxBCasjnUu9mbG28M0RQRQSg.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

filip_k
filip_k
07.02.2019, 21:46:33 via Android
  • 1
Jak chcecie to macie statsy na żywo z UK.
http://grid.iamkate.com
  • Odpowiedz
YellowPinker
YellowPinker
YellowPinker
07.02.2019, 23:57:38
  • 0
To tylko pokazuje, że energia wiatrowa w Polsce to utopia.


@4x80: Przykładów nie podam, ale z tego co pamiętam czytając media na przestrzeni lat, wszystkich nagle głowa boli od szumu wiatraków i kasy z ubezpieczenia chcą.
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 23.01.2019, 22:27:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Da się bez roota zrobić coś z tą p--------ą diodą?
Jedyna rzecz jaka mnie w-----a w tym telefonie to właśnie brak ustawień diody.

#android #xiaomi #mia1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
m.....a
konto usunięte 24.01.2019, 07:36:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Repcakos: a nie ma nic w sklepie Play? Pamiętam że jakoś 100 lat temu kumpel na Nexusa 4 kupił jakąś apke żeby zmieniać te ustawienia
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos
Autor
24.01.2019, 07:39:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matti_aa:
Ściągnąłem light manager ale nie działa.
Tym bardziej, że dioda w mia1 nie ma RGB XD
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 10.01.2019, 22:21:10
  • 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #iphone #apple
Repcakos - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #iphone #apple

źródło: comment_5OhJ1WFcYO9j79Gn6Vs0GxD3x4u15Zpr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....a
E.....a
konto usunięte 11.01.2019, 07:28:30
  • 2
@Speeedy: @Volli: też się dziwie o co ten szum, mam iphone od ponad 3 lat ale pamietam ze zawsze tak bylo w Samsungu ze facebook był "wmurowany" w telefon i nie dalo się go odinstalować. Moze ludzi zaczelo to w------c bo apka facebooka to jakiś zart, na ios przynajmniej co chwile sie zacina, nie wyswietla rzeczy itp.. wywalilam juz dawno to cholerstwo
  • Odpowiedz
Speeedy
Speeedy
11.01.2019, 09:30:38 via iOS
  • 1
@Volli: @Elia: ja tylko odnoszę sie do tego obrazka z wyżej, tez juz dawno odinstalowałem bo to straszny time waster i zostawilem samego messengera.
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 12.12.2018, 22:28:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Można płacić gotówką na uberze w Gdańsku?

#uber #gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmellySocks
SmellySocks
12.12.2018, 22:30:48
  • 1
@Repcakos: można
  • Odpowiedz
K.....k
K.....k
konto usunięte 13.12.2018, 07:21:25 via Android
  • 5
@Repcakos trzeba na koniec kursu poprosić o paragon i wtedy masz kurs gratis
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 09.12.2018, 16:50:58
  • 1
Ma ktoś już linka na Lechia vs Legia?

btw sa jeszcze jakies polskie kanaly na acestreamie?

#mecz #stream #acestream #ekstraklasa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....i
T.....i
konto usunięte 09.12.2018, 17:04:39
  • 0
@Repcakos: http://strims.world/c/f1.php
  • Odpowiedz
Vinczi
Vinczi
09.12.2018, 17:38:33 via Android
  • 0
@Repcakos drhdtv1
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 05.12.2018, 18:06:02
  • 0
Ktoś się spotkał z takim błędem i wie jak go naprawić?

#youtube
Repcakos - Ktoś się spotkał z takim błędem i wie jak go naprawić?

#youtube

źródło: comment_bWjRc6cS6l2OUHOM06ctEjcWGQ7puEs9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barwnike
barwnike
05.12.2018, 18:08:33
  • 1
@Repcakos: ciesz się, zdrowszy będziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos
Autor
05.12.2018, 18:15:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barwnike: Pozdro Adblock. Problem rozwiązany. Dzięki mordeczki
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 27.11.2018, 18:37:30
  • 0
Jaka waszym zdaniem obecnie najlepsza gra multiplayer?

#gry #pc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkorpionX
SkorpionX
SkorpionX
27.11.2018, 18:43:35 via iOS
  • 2
@Repcakos: hunger games w akademikach XD
  • Odpowiedz
b.....i
b.....i
konto usunięte 28.11.2018, 00:56:21
  • 0
@Repcakos: Path of exile
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 23.11.2018, 11:42:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Widział ktoś gdzies na jakiejś dobrej promce pada do x360/X1?

#blackfriday #pytanie #xbox #xboxone #xbox360 #konsole #promocje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tusiek89
Tusiek89
23.11.2018, 12:04:21
  • 1
@Repcakos: Najprościej teraz kupić od osób które dostawały do konsoli pady gratis, sam sprzedaję wersję Sport White:)

link
  • Odpowiedz
Tusiek89
Tusiek89
23.11.2018, 12:07:29
  • 0
@Repcakos: Zwykłego czarnego kupisz i za mniej bez problemu, kwestia cierpliwości, bo ciągle się pojawiają:)
  • Odpowiedz

1203

Jestem debilem i oczernilem niechcący moderację xD

Pokaż treści 18+

Jestem debilem i oczernilem niechcący moderację xD

Zapomniałem co wrzuciłem i wywołałem gównoburze na Mirko z mtm w roli głównej, przepraszam moderację (mtm nie bo to dzban)

shoterxD
z
wykop.pl
dodany: 08.10.2018, 14:48:16
  • 65
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    moderacjacontent
Repcakos
Repcakos 08.10.2018, 14:56:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Zeby robić znalezisko od razu o tym xD. Wykop życiem
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Repcakos
Repcakos 08.10.2018, 11:16:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Są obecnie jakieś darmowe hajsy przy rejestracji w jakimś serwisie?

#bukmacherka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typeria
Typeria
Typeria
20.10.2018, 07:59:15
  • 1
@cybulion: widzę że wysłałeś..dziś o 8:27 ( ͡° ͜ʖ ͡°) bonus zostanie przyznany tak jak masz tam napisane w promocji : "do 48 godzin roboczych"
  • Odpowiedz
cybulion
cybulion
20.10.2018, 08:41:54 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Repcakos
Repcakos 05.10.2018, 17:57:21
  • 1
Spadł znowu z rowerka?
#facebook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubusxd
kubusxd
05.10.2018, 17:58:40
  • 0
@Repcakos: tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
  • Strona 11 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.08.2015

    Mikroblogger
  • Koder
    od 16.09.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking