Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Klima777

Klima777

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2071
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2071
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
RiverStar
RiverStar
9 godz. i 2 min temu
  • 1
No dobrze, teraz się uda ᕦ(òóˇ)ᕤ #mecz
RiverStar - No dobrze, teraz się uda ᕦ(òóˇ)ᕤ #mecz

źródło: 1000005625

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 9 godz. temu via Wykop
  • 2
@RiverStar: możliw jest. Ta bramka Konga mi się trochę nie podoba tylko
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 5 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@RiverStar: trzymałem kciuki, myślałem 1:1 i Kane strzeli.
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
6 godz. i 7 min temu
  • 72
#mecz Żarty na bok, piękne jest to, ze 2026, a oni wciąż sa na ustach całego pilkarskiego świata
Takiej 2 już nie będzie
Bela022 - #mecz Żarty na bok, piękne jest to, ze 2026, a oni wciąż sa na ustach całeg...

źródło: 2589

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 28
@rbk17: jak przez 10 lat będą się bić o złotą piłkę i złotego buta to daj znac
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
6 godz. i 15 min temu
  • 14
To są chyba najgorsze mecze w historii k---a mundiali xD
#mecz
LamajHarma - To są chyba najgorsze mecze w historii k---a mundiali xD
#mecz

źródło: 3213

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 7
@LamajHarma: na papierze może i tak ale się nie zdziwię jak tu będą dwa meczycha
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@Marcinnx: dlatego czuje meczycha bobti co na papierze nie zawsze równa się realiom
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@Marcinnx: a o tych papieżach mówisz xd
  • Odpowiedz
SlodkiSarmata
SlodkiSarmata
6 godz. i 21 min temu
  • 7
#mecz Maja usiądź mi na mordzie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 5
@sebastian-rogalski: koneser, człowiek renesansu, człowiek godny, smakosz, akrobata języka, człowiek który wie czego chce
  • Odpowiedz
murmandamus
murmandamus
murmandamus
6 godz. i 18 min temu
  • 8
#mecz

Zmarnowalem 90 min zycia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 5
@murmandamus: nie straciłeś. Traktuj to jako doświadczenie żeby omijac mecze Anglików. Z Chorwatami to był wypadek przy pracy
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 23 min temu
  • 7
#mecz
Po więcej takich typow zapraszam raz na 5 meczy
Klima777 - #mecz 
Po więcej takich typow zapraszam raz na 5 meczy

źródło: 1000001357

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sleepypl
Sleepypl
8 godz. i 44 min temu
  • 0
#mecz

Kto wygra mecz?

  • Downy Albionu 75.6% (31)
  • Ghana 24.4% (10)

Oddanych głosów: 41

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 8 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@Sleepypl: czuje remis
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@Sleepypl: ekspertem się bywa a nie jest ale myślałem i jakimś 1:1 bardziej
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
6 godz. i 36 min temu
  • 6
anglia to wyjątkowo obrzydliwa drużyna

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@sebastian-rogalski: najgorsza piłka z tych " większych" reprezentacji
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 39 min temu
  • 8
#mecz
Klima777 - #mecz

źródło: 1000001351

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezzebnywampir
bezzebnywampir
6 godz. i 43 min temu
  • 7
#mecz Angielskie psy i właśnie za te wałki nigdy nie wygracie mundialu
bezzebnywampir - #mecz Angielskie psy i właśnie za te wałki nigdy nie wygracie mundia...

źródło: comment_1637499572xYZn7UAOIcfZck99TQgRhS,w400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 6 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@bezzebnywampir: za wałki i c-----e widowiska, tfuuu mecze
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 6 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@Rmaala: chyba talon na 🎈
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 7 godz. i 47 min temu
  • 71
#mecz #kiepskimundial

Sir, don't show me this shit because I've already seen it.

Typowa turniejowa Anglia.
Klima777 - #mecz #kiepskimundial

Sir, don't show me this shit because I've already s...

źródło: 1000001354

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
Autor
7 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@frost_frank: no wiem ostatnio dodaje w edycji dopiero bo zapominam
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
Autor
7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@frost_frank: ale dzięki za czujność
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
Autor
7 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@frost_frank: widać że płynie w waćpanie błękitna krew
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
Autor
6 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 3
@AtlantyQ:
Nie pamiętam tego odcinka ale mam ziomka co zna wszystkie na pamięć. I to tak że w trakcie luźnej rozmowy sypie anegtami w stylu -A w odcinku 232 mówi cytaty mini streszcza cały odcinek i tak co spotkanie xd
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
7 godz. i 7 min temu
  • 4
Chyba w tym roku futbol znowu nie wróci do domu.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: wróci dopiero jak mistrzostwa będą w Anglii ale akurat wtedy to oni nie wyjdą nawet z grupy
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
7 godz. i 6 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: niestety ale to real talk
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
7 godz. i 9 min temu
  • 22
od kiedy Will Smith gra w Ghanie??
#mecz #pilkanozna
kwas_dezoksyrybonukleinowy - od kiedy Will Smith gra w Ghanie??
#mecz #pilkanozna

źródło: will

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 11
@kwas_dezoksyrybonukleinowy:
Zapomnij że to widziałeś
Klima777 - @kwas_dezoksyrybonukleinowy: 
Zapomnij że to widziałeś

źródło: 1000001355

Pobierz
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482
7 godz. i 18 min temu
  • 9
Ale by to była piękna komedia gdyby Ghana załadowała brameczkę.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 2
@3Djdjfjw482: przez absurd statystyk jest to możliwe
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
7 godz. i 19 min temu
  • 10
Stripsy z kurczaka, frytki z przyprawą wędzoną, sosy Devely, cola dla chuopa, a jak!
#mecz #przegryw #gotujzwykopem
Miguelos - Stripsy z kurczaka, frytki z przyprawą wędzoną, sosy Devely, cola dla chuo...

źródło: image_picker_39CDEEF2-A4ED-4A07-8E85-14C383237944-29995-0000024A65C05848

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Miguelos: wyglądają sucho te kurczaky
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
7 godz. i 28 min temu
  • 0
#mecz warto ogladac druga polowe czy dramat? Nie ogladalem pierwszej :P
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Atomus: oglądaj na swoją odpowiedzialność i szykuj oczu kąpiel
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
7 godz. i 35 min temu
  • 2
Nawet w wieku 41 lat na mistrzostwach wyjaśnia 3 lata młodszego messiego i tyle w temacie
#mecz
lubiesikacdozlewu - Nawet w wieku 41 lat na mistrzostwach wyjaśnia 3 lata młodszego m...

źródło: IMG_1679

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777 7 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: ale Messi ma numer o 3 wiekszy
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777 7 godz. i 35 min temu
  • 1
#mecz
https://wykop.pl/wpis/86628379/mecz-sir-don-t-show-me-this-shit-because-i-ve-alre
@Klima777 +71
#mecz #kiepskimundial

Sir, don't show me this shit because I've already seen it.

Typowa turniejowa Anglia.
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking