Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ciężej trafić na interakcje z żywym człowiekiem. Mam szczerą nadzieję, że wartości dotyczące dyskutujących ze sobą botów AI są niedoszacowane - zwłaszcza, gdy czytam komentarze pod treściami wysranymi przez #kanalzero
Chce wierzyć, że Polacy nie są aż tak głupi( ͠° °)
#bekazprawakow #bekazpodludzi #stanowski
Ralphs - Chce wierzyć w teorię o tym, że ruch w internecie przejmują boty AI i coraz ...

źródło: temp_file2201112387300697785

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ralphs: ja już się tak łudziłem, aż nie pojechałem do rodziny na imprezę i usłyszałem o Ukraińcach, którzy w Polsce chcieli wysadzić pociąg i Braunie, w którym ostatnia nadzieja.

Wybory 2027 to będzie szok.
  • Odpowiedz
@Lexi20: Stawiam stówę że jak będzie już oficjalnie że Tisza wygrała to będzie p---------e że pewnie Unia w nich mnóstwo hajsu władowała albo jakieś inne bzdety, byle żeby nie pokazać że ten kochany Orban dostał w------l
  • Odpowiedz
@SkrajnieZdegustowany: klasyczny stanowski złapany za rękę - ile razy już to widziałem to nie zliczę
raz posypał głowę popiołem wyjątkowo, ale to tylko dlatego że chodziło o robieniu biznesu na chorym dziecku więc nawet zakolak poszedł po rozum do głowy (sprawa z prawem do retransmisji wywiadu sławomira mentzena z kandydatami na prezydenta)
  • Odpowiedz