Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RAMBOnaBOSO

RAMBOnaBOSO

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5498
  • Znaleziska 185
  • Mikroblog 5313
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 49
  • Dodane (526)
  • Komentowane (4629)
  • Plusowane (158)
langle
langle
25.05.2026, 07:22:12
  • 35
Chyba zacząłem odczuwać efekt skali. Za kilka miesięcy minie mi 3 rok na giełdzie, zysk za obecny rok przegonił już włożony w tym roku kapitał (a dokładam rekordowo). Fajnie obserwować jak te śmieszne cyferki rosną

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 25.05.2026, 07:55:55 via Wykop
  • 0
@langle:
czym się podniecasz??
zanim to wypłacisz albo skorzystasz z tych pięniędzy to już będziesz mieć 60lat, bo tak każdy z was myśli o giełdzie...
"o jak fajnie rośnie, jak zielono, ale k---a to tylko cyfrowe liczby i żadnych korzyści" więc pozdroo 600
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
22.05.2026, 15:37:25
  • 25
Ludzi powaliło odnośnie tego zdrowego trybu życia nie jedzą smażonego nie jedzą tłustego nie jedzą cukru uprawiają sport a ja jem tłusto i smażone i cukier garściami i sportu to nie uświadczysz u mnie a wyniki badań idealne dało się nasze społeczeństwo w znakomitej większości nabrać na propagandę sojacką
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 22.05.2026, 19:25:40 via Wykop
  • 1
@bArrek:
ja mam kumpla takiego jednego... nie je cukru, mięso raz w tygodniu, ogólnie wege i w choj zdrowy tryb życia.. rower 2x w tygodniu, bieganie 2x w tygodniu, a ostatnio ma problemy ze zdrowiem...takie jakby objawy zawałowe, duszności w klatce, ściskanie...
zrobił ekg i wszystko wporzo wyszło, ale mimo to dalej średnio się z tym czuje... i tyle z tego zdrowego trybu życia
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
25.04.2026, 16:07:34
  • 0
liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co roku drukują pod varcę, żadna strata, a prawda jest taka, że tylko UCL się liczy, Hala Madrid!
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
SiemaWaliszKonia - liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co r...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 29.04.2026, 08:23:03 via Wykop
  • 0
@SiemaWaliszKonia:
komentarze, nick... wszystko adekwatne do twojego nicku
Dali ci przepustke w Choroszczy?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
24.04.2026, 06:12:46
  • 7
✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja Ⓘ
Kiedyś miałem Amerykanych za głupich ale teraz w sumie ich szanuje. Ignorancja w dzisiejszym świecie to w pewien sposób zbawienie dla głowy. U nas każdy non stop o polityce, gospodarce, religii, problemach całego świata (z czego i tak nic nie wynika) a tamci maja wywalone i byle mieć duży wóz, zjeść porządnego steka i przepić browarami - i może to jest właśnie życie, mówię to
mirko_anonim - ✨️ Amerykański styl życia a polska izolacja Ⓘ
Kiedyś miałem Amerykanyc...

źródło: Uv0WgaaZqH6L

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 24.04.2026, 12:06:21 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim:
co za debilny wpis to masakra...
jesteś typowym przegrywem z piwnicy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
Jedź sobie w pierwszy lepszy weekend w góry to zobaczysz jak ludzie siedzą przed tv i nic nie robią
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
16.04.2026, 08:23:12
  • 53
Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie.
A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jak...

źródło: 1000003686

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.04.2026, 11:23:31 via Wykop
  • 0
@NaPagonieGwiazdkiTrzy:
szkoda, że nie mieszkasz w Bystrzycy Kłodzkiej └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
Krole
Krole
16.04.2026, 04:55:53
  • 8
Najgorsze w tym wszystkim, że zaraz się zacznie kręcenie przez media i polityków tematu ograniczenia dostępu do broni (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#polskieprawo
#bystrzycaklodzka
#policja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 16.04.2026, 07:04:08 via Wykop
  • 0
@Krole:
i dobrze baranie!
nie widzisz co się dzieje w USA? kur** jak można być taką amebą jak ty!
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 21:11:07
  • 1
#realmadryt
kierwaaaa, ja tego nie kumam... jak ten j----y fawelarz może nosić ten legendarny numer, ehhh...
Kiedyś to był REAL...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
15.04.2026, 21:23:57 via Wykop
  • 0
@gorzki99:
numer 7
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 15.04.2026, 20:46:33
  • 0
#realmadryt
w 2 połowie wychodzi na to, że FAWELARZ ma piłkę raz na 10' i za każdym razem robi stratę
no k---a... sprzedali nam babola roku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
15.04.2026, 20:49:56 via Wykop
  • 0
@Krisztiano_Ronaldo:
nawet tego nie ma... KLOC UPAMECANO go dogonił i odebrał piłkę XD
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
13.04.2026, 12:07:16
  • 95
334 tysiace zlotych na pomoc dla gościa, który chciał się bawić w Boga i po kłótni poszedł do domu po b--ń i wrócił zastrzelić człowieka

patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił
papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki
nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią

#
okoboji - 334 tysiace zlotych na pomoc dla gościa, który chciał się bawić w Boga i po...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 14.03.50

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 13.04.2026, 18:55:37 via Wykop
  • 0
@okoboji:
ja tego nie ogarniam...
co się o-----e "medialnego" to odrazu zrzutka i w choj kasy zbierają!
o choj tu chodzi.... ludzie mają za dużo kasy czy coooo └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
04.04.2026, 16:13:36
  • 3
Jezu ile błędów sędziego pod koniec... 2 odebrane szanse #mecz #realmadryt
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.04.2026, 16:34:34 via Wykop
  • 1
@Secla:
HAHAHAHA
typowa ameba z Ciebie
WINA SĘDZIÓW X D X D X D X D X D
Bo REAL grał tak zajebistą piłkę, że tylko sędzia nie pozwolił wygrać X D X D X D X D
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.04.2026, 17:16:41 via Wykop
  • 0
@Secla:
bo nie rozumiem ludzi , którzy piszą o sędziach, KIEDY real gra totalną padakę, jedynie co można napisać to, że Real zagrał wielką kÓpe i tyle w temacie
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
04.04.2026, 06:55:56
  • 283
No to się doigrał, będzie pozew zbiorowy od kierowców za stanie na chodniku

#samochodoza #konfitura #bekazpodludzi
ish_waw - No to się doigrał, będzie pozew zbiorowy od kierowców za stanie na chodniku...

źródło: IMG_2529

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 04.04.2026, 08:31:08 via Wykop
  • 9
@ish_waw:
niby robi dobrą robotę, ale szczerze... już zaczyna być męczący i w-----a**cy,
Jak dla mnie mógłby iść posiedzieć 3mc to może ogarnąłby się!
Bo w większości to wina miast, że nie ma gdzie parkować
  • Odpowiedz
P.....e
P.....e
konto usunięte 26.03.2026, 16:15:39
  • 30
Zamykają mnie over #przegryw
P.....e - Zamykają mnie over #przegryw

źródło: temp_file4742367038894714866

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 26.03.2026, 17:27:17 via Wykop
  • 0
@PlikCookie:
Komenda w Sosnowcu XD
  • Odpowiedz
Atropos
Atropos
21.03.2026, 13:24:22
  • 131
#kolarstwo

Kraksa w której brała udział Kasia Niewiadoma
Atropos - #kolarstwo 

Kraksa w której brała udział Kasia Niewiadoma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.03.2026, 15:28:39 via Wykop
  • 2
@Atropos:
ten co przeleciał przez barierki to niezły debil...
zamiast wyhamować i wjechać prosto w nich to skręca przez barierki └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
WhoDidThatToYou
WhoDidThatToYou
18.03.2026, 18:59:09
  • 2
Człowiek chce sobie na wieczór obejrzeć 14 letni film. Mówię sobie fajnie, opłacam przecież Canal+, Netflixa, HBO, Amazona a nawet Showmax. Na pewno gdzieś będzie. Takiego c---a. Pozostaje założyć opaskę na oko, wejść na statek i wpłynąć do zatoki #pdk #netflix #zalesie #film #filmnawieczor
WhoDidThatToYou - Człowiek chce sobie na wieczór obejrzeć 14 letni film. Mówię sobie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 o 19.56.20

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 21.03.2026, 10:40:05 via Wykop
  • 0
@WhoDidThatToYou:
to jeszcze nic... po świętach chciałem sobie obejrzeć Kevina samego w domu na PRIMIE... a tam w------i jakąś cene za wypożyczenie XD XD gdzie film lata od 20 lat na Polsacie... kabaret XD
  • Odpowiedz
RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 17.03.2026, 21:55:32
  • 2
#realmadryt
nawet te 2 bramki nie bronią Viniego,
jest słaby na maxa! chłop ma taki regres, że powienien grać w Castilli... co akcja z przodu to strata albo g---o podanie/strzał
oby go sprzedali, bo nie da się patrzeć na ten jego krzywy ryj ;/;/
Taki DOKU przydałby się, walczak i drybler
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO
Autor
17.03.2026, 22:00:50 via Wykop
  • 0
@Grajox3:
co robi?! jaki press?? weź lepiej obejrzyj jeszcze raz ten mecz XD
pozatym... co z tego, że wyjdzie na pozycję i dostanie długą piłkę, jak on wszystko traci... tyle to może robić co drugi ze szkółki
Drużyne trzeba budowac wokół MBAPPE, a nie z tym fawelarzem
  • Odpowiedz
haosik
haosik
haosik
10.03.2026, 12:07:56
  • 66
Ehh życia cud
#wzrost #depresja #manlet #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #psychiatria #preferencja
haosik - Ehh życia cud
#wzrost #depresja #manlet #przegryw #blackpill #logikarozowych...

źródło: IMG_5168

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 10.03.2026, 12:58:51 via Wykop
  • 3
@TatusMuminka:
ale jakby do niej napisał to miałaby mokro 3 dni XD
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 05.03.2026, 08:41:53 via Wykop
  • 1
@mckk:
dużo w tym prawdy... ALEEE, jeśli z żoną dobrze się zgracie to zawsze znajdzie się czas na coś innego...
JA przy dwójce dzieci zrobiłem studia, moja żona też (mieli wtedy 2 i 8) teraz robię inny kierunek, z tym, że bez pomocy z zewnątrz mogłoby być trudniej.
Zawsze znajduję czas na piłeczkę (musi być odskocznia, bo inaczej człowiek zwariuje żyjąc "dom-dzieci-praca"

ALEE wszystko jest kosztem czegoś, niestety :)
  • Odpowiedz
Wypranytyp
Wypranytyp
03.03.2026, 03:43:46
  • 172
#przegryw Jade do tej j-----j roboty już mam k---a dość rozumiecie to? Nie będzie mnie tu cały dzien bo jade do tej j-----j roboty J---c za jakieś pestki rozumiecie to? Jade już i k---a zamykam temat bo muszę J---c w tej s--------j robocie zrozumcie to…
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RAMBOnaBOSO
RAMBOnaBOSO 03.03.2026, 07:07:49 via Wykop
  • 0
@Wypranytyp:
a możesz to jeszcze prościej wytłumaczyć, bo niby rozumiem, ale jednak nie do końca └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 232
  • Strona 1 z 232
  • >
  • Biegam na boso!
  • S.O.S

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.03.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking