Chyba zacząłem odczuwać efekt skali. Za kilka miesięcy minie mi 3 rok na giełdzie, zysk za obecny rok przegonił już włożony w tym roku kapitał (a dokładam rekordowo). Fajnie obserwować jak te śmieszne cyferki rosną
@langle: czym się podniecasz?? zanim to wypłacisz albo skorzystasz z tych pięniędzy to już będziesz mieć 60lat, bo tak każdy z was myśli o giełdzie... "o jak fajnie rośnie, jak zielono, ale k---a to tylko cyfrowe liczby i żadnych korzyści" więc pozdroo 600
Ludzi powaliło odnośnie tego zdrowego trybu życia nie jedzą smażonego nie jedzą tłustego nie jedzą cukru uprawiają sport a ja jem tłusto i smażone i cukier garściami i sportu to nie uświadczysz u mnie a wyniki badań idealne dało się nasze społeczeństwo w znakomitej większości nabrać na propagandę sojacką
@bArrek: ja mam kumpla takiego jednego... nie je cukru, mięso raz w tygodniu, ogólnie wege i w choj zdrowy tryb życia.. rower 2x w tygodniu, bieganie 2x w tygodniu, a ostatnio ma problemy ze zdrowiem...takie jakby objawy zawałowe, duszności w klatce, ściskanie... zrobił ekg i wszystko wporzo wyszło, ale mimo to dalej średnio się z tym czuje... i tyle z tego zdrowego trybu życia
liga negreiry to i tak tylko pseudotrofeum w którym sędziowie co roku drukują pod varcę, żadna strata, a prawda jest taka, że tylko UCL się liczy, Hala Madrid! #mecz #realmadryt #fcbarcelona
✨️ Amerykański styl życia a polska izolacjaⒾ Kiedyś miałem Amerykanych za głupich ale teraz w sumie ich szanuje. Ignorancja w dzisiejszym świecie to w pewien sposób zbawienie dla głowy. U nas każdy non stop o polityce, gospodarce, religii, problemach całego świata (z czego i tak nic nie wynika) a tamci maja wywalone i byle mieć duży wóz, zjeść porządnego steka i przepić browarami - i może to jest właśnie życie, mówię to
@mirko_anonim: co za debilny wpis to masakra... jesteś typowym przegrywem z piwnicy 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ Jedź sobie w pierwszy lepszy weekend w góry to zobaczysz jak ludzie siedzą przed tv i nic nie robią
Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie. A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe #przegryw
334 tysiace zlotych na pomoc dla gościa, który chciał się bawić w Boga i po kłótni poszedł do domu po b--ń i wrócił zastrzelić człowieka
patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią
@okoboji: ja tego nie ogarniam... co się o-----e "medialnego" to odrazu zrzutka i w choj kasy zbierają! o choj tu chodzi.... ludzie mają za dużo kasy czy coooo └[⚆ᴥ⚆]┘
@Secla: HAHAHAHA typowa ameba z Ciebie WINA SĘDZIÓW X D X D X D X D X D Bo REAL grał tak zajebistą piłkę, że tylko sędzia nie pozwolił wygrać X D X D X D X D
@Secla: bo nie rozumiem ludzi , którzy piszą o sędziach, KIEDY real gra totalną padakę, jedynie co można napisać to, że Real zagrał wielką kÓpe i tyle w temacie
@ish_waw: niby robi dobrą robotę, ale szczerze... już zaczyna być męczący i w-----a**cy, Jak dla mnie mógłby iść posiedzieć 3mc to może ogarnąłby się! Bo w większości to wina miast, że nie ma gdzie parkować
Człowiek chce sobie na wieczór obejrzeć 14 letni film. Mówię sobie fajnie, opłacam przecież Canal+, Netflixa, HBO, Amazona a nawet Showmax. Na pewno gdzieś będzie. Takiego c---a. Pozostaje założyć opaskę na oko, wejść na statek i wpłynąć do zatoki #pdk #netflix #zalesie #film #filmnawieczor
@WhoDidThatToYou: to jeszcze nic... po świętach chciałem sobie obejrzeć Kevina samego w domu na PRIMIE... a tam w------i jakąś cene za wypożyczenie XD XD gdzie film lata od 20 lat na Polsacie... kabaret XD
#realmadryt nawet te 2 bramki nie bronią Viniego, jest słaby na maxa! chłop ma taki regres, że powienien grać w Castilli... co akcja z przodu to strata albo g---o podanie/strzał oby go sprzedali, bo nie da się patrzeć na ten jego krzywy ryj ;/;/ Taki DOKU przydałby się, walczak i drybler
@Grajox3: co robi?! jaki press?? weź lepiej obejrzyj jeszcze raz ten mecz XD pozatym... co z tego, że wyjdzie na pozycję i dostanie długą piłkę, jak on wszystko traci... tyle to może robić co drugi ze szkółki Drużyne trzeba budowac wokół MBAPPE, a nie z tym fawelarzem
#rodzicielstwo #dzieci Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko). Jeśli: - lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych - nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas - nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
@mckk: dużo w tym prawdy... ALEEE, jeśli z żoną dobrze się zgracie to zawsze znajdzie się czas na coś innego... JA przy dwójce dzieci zrobiłem studia, moja żona też (mieli wtedy 2 i 8) teraz robię inny kierunek, z tym, że bez pomocy z zewnątrz mogłoby być trudniej. Zawsze znajduję czas na piłeczkę (musi być odskocznia, bo inaczej człowiek zwariuje żyjąc "dom-dzieci-praca"
#przegryw Jade do tej j-----j roboty już mam k---a dość rozumiecie to? Nie będzie mnie tu cały dzien bo jade do tej j-----j roboty J---c za jakieś pestki rozumiecie to? Jade już i k---a zamykam temat bo muszę J---c w tej s--------j robocie zrozumcie to…
#gielda
czym się podniecasz??
zanim to wypłacisz albo skorzystasz z tych pięniędzy to już będziesz mieć 60lat, bo tak każdy z was myśli o giełdzie...
"o jak fajnie rośnie, jak zielono, ale k---a to tylko cyfrowe liczby i żadnych korzyści" więc pozdroo 600