Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ProfiBoy

ProfiBoy

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4921
  • Znaleziska 4824
  • Mikroblog 97
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
L.....s
L.....s
konto usunięte 27.03.2018, 11:23:52
  • 236
Dlaczego mózg roznie interpretuje postrzeganie czasu?

Dlaczego musimy już iść? Dopiero zaczęłyśmy się bawić! - marudzi moja sześcioletnia córka, choć spędziła u przyjaciółki całe popołudnie. Nie tylko dzieci tak mają, nam także czas płynie inaczej, gdy spędzamy go w kafejce na nadmorskiej plaży, niż wysiadując przed komputerem w pracy. Każda godzina to zawsze 60 minut, choć mózg człowieka różnie postrzega upływa czasu. Jest to zależne np. od tego, czy zdarzenie, którego doświadczamy,
L.....s - Dlaczego mózg roznie interpretuje postrzeganie czasu?
 Dlaczego musimy już ...

źródło: comment_005HxJYOFIIJRG5Ad5O0Yvbe2iBwMkNM.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 28.03.2018, 13:38:42
  • 0
nie zgodze sie z 1 akapitem dt rozdzialu przyjemnosc/bol...a co powiesz na jazde roller-costerem przez 15min? bardzo przyjemna a czas nie mija duzo szybciej. tu bym napisal ,ze subiektywny uplyw czasu duzo bardziej zalezny jest od intensywnosci bodzcow ktore docieraja do mozgu. druga sprawa to koncentracja i skupienie, myslenie nad wieloma rzeczami na raz czy nad jedna... gdy masz w pracy 1000 roznych spraw do zrobienia czas bardzo sie dluzy. gdy ogarniasz
  • Odpowiedz
n.....a
n.....a
konto usunięte 26.03.2018, 17:05:05
  • 4706
Dobra, mam problem i potrzebuję porady, ale zacznę od początku. W ogóle nie wiem czemu o tym tutaj piszę, ale chyba nie mam kogo się poradzić.
Więc tak, kilka miesięcy temu zagadał tutaj do mnie na pw pewien mireczek. Spoko nam się gadało i żartowało, komentowaliśmy sobie wpisy, wysyłaliśmy sobie jakieś śmieszne memy.
Ogólnie na początku to było czysto kumpelskie gadanie, nawet regularne pociski, czasem się nie odzywaliśmy do siebie w ogóle przez kilka
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 26.03.2018, 20:34:09
  • 1
@nama: a potem sie kobiety dziwia, ze nie ma fajnych facetow...jak one same sa debilne do kwadratu tracac czas na szukanie atencji i poklasku takimi glupotami...zenada...
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 26.03.2018, 21:01:38
  • 0
@stekelenburg5: zarzutka na noc? po co? dlaczego? zarzutke to ona zarzucila...niech wraca dziewczynka do ksiazek nauki...zadba o wnetrze potem zewnetrze wtedy bedzie zajeta przez faceta a nie wymyslaniem takich bzdur na blogu...w celu zwrocenia uwagi, atencji itd widocznie jest niedowartosciowana
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 26.03.2018, 21:51:55
  • 0
@stekelenburg5: moze dla ciebie. dla mnei to gowno content
  • Odpowiedz
lapko
lapko
26.03.2018, 12:17:04
  • 2991
A to moja weekendowa robótka. Akryl na płótnie 90x90

#tworczoscwlasna #malarstwo #lapkobrazy #creepy
lapko - A to moja weekendowa robótka. Akryl na płótnie 90x90

#tworczoscwlasna #mal...

źródło: comment_WaI5IjINrs4kB0PfV7TbPhrEqtbMH3gv.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 26.03.2018, 16:12:20
  • 1
co to za reklamowanie wlasnych produktow (kopii) , to powinno byc platne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 24.03.2018, 18:38:49
  • 228
Mirki, zrobiłem dzisiaj taki siedmiominutowy filmik o lokomotywach EU06 #pkp #kolej #pociagi #pociagiboners. Starałem się jak mogłem, materiału starczyło na 7 minut (a i tak robiłem przerwy żeby nie było słowotoku).
Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4229283/lokomotywy-polskich-kolei-eu06/
(wpis dodany jeszcze raz bo może się nie wyświetlił w powiadomieniach)

Powiedzcie, co myślicie, bo chcę z tego zrobić większą serię (tak btw - jaką lokomotywę brać na drugi odcinek?)
K.....a - Mirki, zrobiłem dzisiaj taki siedmiominutowy filmik o lokomotywach EU06 #pk...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 24.03.2018, 19:42:11
  • 6
rozumiem, ze skupiasz sie na historii modelu w polsce bez wdawania sie w szczegoly... ale mi np braklo wiekszej liczby zdjec w momencie gdy opowiadasz o sprawach technicznych, wnetrze itd., porownanie obu lokomotyw na 1 zdjeciu itd, reszta ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 24.03.2018, 22:32:58
  • 1
hmmm zaraz, a moze by tak zaczac od zupelnego poczatku kolei w polsce? parowozow itd...ulozy sie z tego fajna opowiesc, historia...
  • Odpowiedz
Andreth
Andreth
18.03.2018, 10:20:11
  • 5030
Placówki kulturalne mogą być otwarte w niedzielę. To jest na przykład galeria obrazów.

#zakazhandlu
Andreth - Placówki kulturalne mogą być otwarte w niedzielę. To jest na przykład galer...

źródło: comment_dKdGpq3FyR1xr7O7PtRerRNVKm4oQC1K.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 18.03.2018, 13:05:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kamok
kamok
07.03.2018, 12:55:29
  • 1323
Kaszlak przeszedł przegląd bezproblemowo. 1991 rok, zakupiony w Polmozbycie w Świdnicy, pierwsi właściciele moi dziadkowie, od 1995 roku tylko babcia nim jeździła, a właściwie jeszcze stara się jeździć do dzisiaj (tylko w sezonie letnim). #czarneblachy #fsm #maluch #motoryzacja #pokazauto
kamok - Kaszlak przeszedł przegląd bezproblemowo. 1991 rok, zakupiony w Polmozbycie w...

źródło: comment_6nzBG0huEHG9pU5x8FDy8k76CoLQfCFJ.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 07.03.2018, 19:21:23
  • 0
juz wtedy wiedziala , ze bialy bedzie na topie ..(ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
mistrz_tekkena
mistrz_tekkena
06.03.2018, 06:24:32
  • 3459
#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera,
mistrz_tekkena - #poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop 

Nie wiem czy j...

źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 06.03.2018, 12:30:17
  • 0
tez mi sensacja.... codziennie na drogach ginie kilka/nascie osob i to zupelnie przypadkowo! prowadzac wzorowe zycie.... mysle ze ich smierc jest bardziej bolesna niz kobiety ktora swiadomie na wlasne zyczenie zwiazala sie z idiota....
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 06.03.2018, 12:37:36
  • 0
@waro: ile ludzi przez niego zginelo? a ile ginie na drogach? i to codziennie!!! a tu beda walkowac smierc kilku osob przez miesiac....kiedy na drogach zginie kolejne kilkadziesiat lub set osob...
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 06.03.2018, 12:41:06
  • 0
@waro: po uj to w ogole walkowac w mediach???? jest milion ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy ktore sie dzieja w zyciu niz jakis jednostkowy przypadek raz na 5 lat ktora ma nam psuc humor przez miesiac...jak to jest zle na swiecie, co to sie dzieje... sprawa ciekawsza??? owszem z pkt widzenia mediow bo przyciagna uwage a po to sa media i tv, aby zarabiac na reklamach i ksztaltowac obraz swiata, bo
  • Odpowiedz
rales
rales
08.02.2018, 13:01:30
  • 1677
Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykonaniu Grabowskiego.

Fenomenalne jest to, że mimo, iż widząc Grabowskiego myślę "Ferdek Kiepski" to w tym serialu stworzył postać absolutnie różną od tej z serialu komediowego

Jakby grało go dwóch innych ludzi. Inne spojrzenie, ton głosu, wysławianie, po prostu brawo.
#seriale #pitbull
rales - Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykona...

źródło: comment_GNXsHBoCzA06TtQwM55jNYeU2xXc076G.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 09.02.2018, 00:01:54
  • 1
grabowski aktor.... hehehe humor komus dopisuje :-) to poziom jabłczynskiej. on nie potrafi "grac" emocji. wszedzie jest taki sam.
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
14.01.2018, 10:09:41
  • 1740
Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media
MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...

źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 14.01.2018, 18:24:36
  • 0
@lubiekaszezeskwarkami: powinni takze napisac takie oswiadczenie, ze ten kto zaplacil wiekszy podatek za dany rok powinien miec pierwszenstwo dostepu do sprzetu zakupionego z budzetu panstwa i zrzeka sie dostepu na rzecz osob bogatszych, tj placacych wiekszy podatek, poniewaz w wiekszej czesci dolozyli sie do tego urzadzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 10.01.2018, 13:21:30
  • 1
@JRtI: a villakarpatia komentujo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwolf
tomwolf
18.12.2017, 13:19:15
  • 795
moja babcia i dziadek (nigdy nie poznany), 1940 rok, Katowice :)
uwielbiam stare fotografie
#starezdjecia #fotografia #fotografiaanalogowa #starefotografie
tomwolf - moja babcia i dziadek (nigdy nie poznany), 1940 rok, Katowice :)
uwielbiam...

źródło: comment_IGPjHk1KiqGmfHSLlbGO4YjrMbcEsltn.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 19.12.2017, 07:41:25
  • 0
@Michael_Proteins: moze byli po ciemnej stronie mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) byle dziadek nie mial na imie donald (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
J.....I
J.....I
konto usunięte 18.12.2017, 16:08:27
  • 736
J.....I

źródło: comment_AgxMkxgk8f22gARL3695eUiFzohWfrC6.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 19.12.2017, 06:21:47
  • 0
@Poldek0000: na moje niebo wlata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
18.12.2017, 11:35:11 via Android
  • 1199
#polska #ciekawostki

Jakość powietrza w dniu dzisiejszym... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kempes - #polska #ciekawostki

Jakość powietrza w dniu dzisiejszym... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: comment_MOANT7iWiPFj6NSVPlZ1DVBfsZOHs7yA.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 18.12.2017, 18:55:09
  • 0
u nas przynajmniej bordo...a we wlochach juz sama sadza (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
kabarto
kabarto
17.12.2017, 18:36:26
  • 632
Pamiętacie to zdjęcie Piotrkowskiej jednego z nas sprzed roku? Wciąż robi robotę.
#fotografia #lodz #zdjecie
kabarto - Pamiętacie to zdjęcie Piotrkowskiej jednego z nas sprzed roku? Wciąż robi r...

źródło: comment_7RGvfO4J8zqBSnRv62EMSFNWh8nEt5NI.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 18.12.2017, 09:41:38
  • 0
ta fotka nie ma glebi...a reszta podciagnieta z fotoszopie
ProfiBoy - ta fotka nie ma glebi...a reszta podciagnieta z fotoszopie

źródło: comment_fjmyDnhfiO3o4yqqb7vLC4l8ogFOuUgn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zdejm_Kapelusz
Zdejm_Kapelusz
17.12.2017, 15:53:44
  • 463
Brema, Niemcy.

#fotografia #earthporn #cityporn #niemcy
Zdejm_Kapelusz - Brema, Niemcy.

#fotografia #earthporn #cityporn #niemcy

źródło: comment_OOvqonDW43aJ8otFxZRp2HuXaN0fl7sQ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 18.12.2017, 08:20:50
  • 1
@Zdejm_Kapelusz: ok ale gdzie ja tam zaparkuje swoja limuzyne i suv'a ??? rolet tez nie widze, sasiad bedzie mi podgladal panienke ktora lata w bikini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....1
A.....1
konto usunięte 11.12.2017, 09:33:34
  • 624
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 11.12.2017, 11:44:34
  • 4
rosja i ich technika...moze i pomysly maja dobre ale wykonanie, kontrola, testy, zgodnosc z projektem lezy i kwiczy...oni sami boja sie uzywac sprzetu, ktory maja...bo albo wybuchnie w rekach albo zatonie razem z nimi
  • Odpowiedz
Pani_Asia
Pani_Asia
27.11.2017, 14:39:33
  • 1146
Finlandia

#earthporn #azylboners #azylerybaka #finlandia #dziendobry
Pani_Asia - Finlandia

#earthporn #azylboners #azylerybaka #finlandia #dziendobry

źródło: comment_BYC7dTJM8YgsznmIKSugV1e24PdrGjsd.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 27.11.2017, 20:23:45
  • 0
przeciez tam nie ma neta!
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
20.11.2017, 13:29:16
  • 486
Marcjon z Synopy: facet, który Stary Testament wyrzucił do kosza

Choć termin „herezja” w popularnym obiegu kojarzy się raczej ze średniowieczem, to ich największy wysyp miał miejsce dużo wcześniej, w czasach gdy na Ziemi żyli jeszcze ludzie osobiście pamiętający cieślę z Nazaretu.

W pierwszych trzech wiekach chrześcijaństwa, oparta na dosyć rachitycznych i świeżo spisanych podstawach, mocno rozdrobniona religia była szczególnie podatna na wpływy obce, które nadciągały z różnych stron. Stare religie Imperium Rzymskiego, nierzadko
loginnawykoppl - Marcjon z Synopy: facet, który Stary Testament wyrzucił do kosza

...

źródło: comment_MmL35pKoG0otQz6CiCZul7DRyUus3ah2.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 20.11.2017, 15:25:19
  • 4
co to kutwa jest??? XXI wiek a ludzie dalej poswiecaja i traca czas na gadanie i myslenie o wyimaginowanych postaciach basniowych...
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 20.11.2017, 16:03:28
  • 0
@RepsForJesus: bede robil tak jak mi wygodnie, nie mow mi jak mam zyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 20.11.2017, 16:05:45
  • 0
@zs_lopez: nie, basnie i fantasy tez, ale wtedy jest to wiadome, ze to jest basn czy fantazja i ze to tylko fikcja, cos
co nie istnieje, cos wymyslonego....a z tymi bogami oni tak na serio mysla i wierza, ze istnieja...skoro sie morduja o to...a tak samo jak w basni i w realnym swiecie nikt nigdy nie widzial zadnego bozia ani aniolka ani cudu ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
ProfiBoy
ProfiBoy 20.11.2017, 17:05:29
  • 0
chrzescijanskiej...czyli o czyms co nie istnieje...stad tez filozofowanie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
s.....a
s.....a
konto usunięte 07.11.2017, 13:06:48 via Android
  • 2105
Jestem z moim różowym w IKEA.Szukamy lampy.
Mówię: może ta ?
Ona: nie
Ja: o a ta?
Ona: kochanie jest brzydka ,nie masz dobrego gustu popatrz na mnie

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 07.11.2017, 19:24:45
  • 0
@spokojnie_to_ja: minus za to ze glupia, plus za to ze Cie kocha( ͡° ͜ʖ ͡°) ....bo glupia (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
CienkaPlamaNaAsfalcie00
CienkaPlamaNaAsfalcie00
30.10.2017, 18:39:20 via Android
  • 2600
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfiBoy
ProfiBoy 31.10.2017, 10:58:47
  • 0
moze trzeba sie przebranzowic albo zainwestowac w reklame skoro nie ma az takiego popytu na takie uslugi...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 9 z 10
  • >

PM

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.10.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking