Wpis z mikrobloga

#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim. Jego żona w noc wybuchu, chyba około 2 w nocy miała jechać do Wrocławia, prawdopodobnie była to próba ucieczki od męża. Druga zamordowana kobieta to przyjaciółka żony sprawcy, były umówione, że przyjdzie by wyprowadzić rano psa. Niestety została ona zasztyletowana przez męża przyjaciółki. Był z nią też jej mąż/chlopak. Zyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Sprawca przezyl i ma poparzone 90% ciala.

mistrz_tekkena - #poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop 

Nie wiem czy j...

źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim.


@mistrz_tekkena: ale #!$%@?.
  • Odpowiedz
Słyszałem dokładnie taką samą wersję, z tym, że miała lecieć do Londynu, a nie do Wrocławia.


@LucaJune: Może miała we Wrocku spotkanie z kimś, kto z nią by leciał do Londynu. Czemu miałaby lecieć sama, bez bolca na boku? Takie decyzje nie powstają z dnia na dzień, a były zapewne konsekwencją ciągu zdarzeń.
  • Odpowiedz
@komandorPirx: policja wszystkiemu zaprzecza na początku bo zbierają info. Potrzeba czasu. Oni też mają trudne zadanie bo afera na całą Pl a ty teraz szukaj wartościowych info i działaj po cichu żeby dorwać kogoś jeszcze jak media dysząw kark
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: w sumie to się trzyma kupy, ale przydałoby się oficjalne potwierdzenie historii. To że odnaleziono dekapitowane ciało i głowę do fakt, ale co do reszty twojego przedstawienia sprawy nie do końca jestem przekonany, nie chciałbym łykać fake newsów, sam rozumiesz.
  • Odpowiedz