Wpis z mikrobloga

Dobra, mam problem i potrzebuję porady, ale zacznę od początku. W ogóle nie wiem czemu o tym tutaj piszę, ale chyba nie mam kogo się poradzić.
Więc tak, kilka miesięcy temu zagadał tutaj do mnie na pw pewien mireczek. Spoko nam się gadało i żartowało, komentowaliśmy sobie wpisy, wysyłaliśmy sobie jakieś śmieszne memy.
Ogólnie na początku to było czysto kumpelskie gadanie, nawet regularne pociski, czasem się nie odzywaliśmy do siebie w ogóle przez kilka dni. Taka zwykła, bardzo luźna znajomość online bez żadnych podtekstów.
Po jakimś czasie wystalkował mnie facebooku i tam zagadał.
No ok, niby uznałam że to trochę creepy ale w sumie - było łatwiej rozmawiać bo komunikator bardziej przyjazny, zaczęliśmy sobie wysyłać nawet zdjęcia żarcia czy nie wiem, z zakupów w lidlu XD i takie tam. Było to już pewne odsłanianie przed sobą swojej codzienności.
Z luźnych gadek zaczęły tworzyć się bardziej poważne dyskusje, aż przeszliśmy do typowych wypytek :>
powiedział, że pracuje tu i tu, że ma 182 cm wzrostu, wspominał o relacjach z rodziną. Podawał wszelkie informacje, które mówi się komuś bardziej zaufanemu. Z mojej strony otrzymał to samo.
W końcu przyszedł czas spotkania, umówiliśmy się w McDonaldzie (tak wiem) po prostu, koleżeńsko.
Okazało się, że na żywo też się super dogadujemy, zagadaliśmy się aż do nocy, tak nam czas dobrze płynął. Potem kolejne, kolejne i kolejne spotkanie, poszliśmy raz do muzeum, raz na spacer, było też coraz więcej rozmów telefonicznych.
No i stało się, po kilku takich "randkach" w końcu zaczęliśmy być parą :D
W ostatni weekend zostałam u niego pierwszy raz na noc i coś mnie podkusiło (nie pytajcie, bo to typowa #logikarozowychpaskow ). Chciałam sprawdzić po prostu czy jest tym, za kogo się podaje w internecie. No i kiedy już poszliśmy spać, to poczekałam z godzinę aż zaśnie i kolejną godzinę aż łaskawie przewróci się na plecy, jak w końcu to uczynił, to rozciągnęłam go na tyle ile to możliwe starając się go nie obudzić i zmierzyłam go (specjalnie wcześniej wzięłam metr krawiecki z domu). Wynik mnie powalił - 179,5 cm przy największym rozciągnięciu. Serio, nogi się pode mną ugięły. Jak mógł mnie tak okłamać? Nie wiem co mam teraz zrobić, jasno informowałam go, że facet dla mnie zaczyna się od 180 cm. Nie wiem czy jest sens dalej ciągnąć znajomość opartą na kłamstwie i zawodzie. I stracił w moich oczach jako mężczyzna, teraz czuję się, jakby był moim młodszym bratem. Czy powinnam zakończyć relację, zdradzić powód? No byście zrobili na moim miejscu?

#pytanie #pytaniedoeksperta #wzrost #zwiazki
  • 158
  • Odpowiedz
@nama: aha i miałem podobnie. Jak zasneła, to ostroznie podniosłem ją z łóżka, zaniosłem do kuchni, natarłem śmietaną, wrzuciłem do gotującej się zupy i wtedy się zważyła. Wyszło, że ma 45,5kg, a nie 45 :f
  • Odpowiedz
@nama:
Tutaj przygotowana piękna skala przez jednego z moich ulubionych mirków:

Rodzaje karakanow sa nastepujace:

Karakan miniaturka ( do 165)

Karakan malenki (165-170)

Karakany maly (170-173)

Karakan sredni (173-177)

Karakan duzy (178-180)

Karakan olbrzymi (181-185)

Powyzej 185 jest mezczyzna
  • Odpowiedz
@nama: Głupia Ty, musisz dodać do wzrostu szerokość jego kart bankomatowych wtedy jeśli nie wyjdzie 185 to możesz zakończyć znajomość. Mam nadzieje ze pomogłem.

  • Odpowiedz
  • 1
@nama weź go wytresuj i niech robi fikołki na starówce, powinno być łatwo bo poza tobą i tak nikogo nie znajdzie z takim wzrostem...
  • Odpowiedz