Wpis z mikrobloga

Mirki w życiu rodzice zawsze starali się mi pomagać jak tylko mogli za co im zawsze dziękuję i pomagam jak tylko potrafię. Dzisiaj nie jestem w stanie sam tego zrobić więc proszę was o pomoc. Chodzi o to, że rodzice wystartowali jakieś 2 lata temu z firmą w branży #cnc dokładnie to toczenie a z czasem doszło frezowanie. Biznes jak to na początku musiał się rozkręcić. Zlecenia się pojawiały i jakoś praca szła. W chwili obecnej zakłady które z nimi współpracowały nie mają elementów, które by mogli zlecać firmie zewnętrznej, co oznacza brak pracy dla przedsiębiorstwa rodziców. Teraz pytanie jak możecie mi pomóc? Już szybko mówię. Jeśli znasz jakiś zakład który potrzebuje współpracy z firmą która zajmuje się obróbka skrawaniem to daj znać. Może jakiś Mirek szuka podwykonawcy. Jeśli nie znasz nikogo takiego to daj po prostu plusa, dzięki czemu większą liczba osób go zauważy. Wszystkim plusujacym z góry dziękuję. Ewentualnie jak dzięki komuś dojdzie do współpracy to wyślę mu dobre Whisky w zamian za pomoc. A jeszcze region w którym działamy to #podkarpacie ale również pracowaliśmy dla firm z #malopolska #swietokrzyskie
  • 91