Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobiłem dzisiaj taki siedmiominutowy filmik o lokomotywach EU06 #pkp #kolej #pociagi #pociagiboners. Starałem się jak mogłem, materiału starczyło na 7 minut (a i tak robiłem przerwy żeby nie było słowotoku).
Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4229283/lokomotywy-polskich-kolei-eu06/
(wpis dodany jeszcze raz bo może się nie wyświetlił w powiadomieniach)

Powiedzcie, co myślicie, bo chcę z tego zrobić większą serię (tak btw - jaką lokomotywę brać na drugi odcinek?)
#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
K.....a - Mirki, zrobiłem dzisiaj taki siedmiominutowy filmik o lokomotywach EU06 #pk...
  • 39
@Kuracyja: Tych Eu duzo przeciez bylo zwlaszcza na slasku w pociagach z przedzialami. :) Pamietasz jeszcze te zielone wagony pietrowe ? :) Te Niemieckie pietrowe lepsze byly bo nie wialo w nich wyjscie na pietro bylo przez taki przedzial. Powiem tak: Tesknie za pociagami pietrowymi :) .
Pamietasz jeszcze te zielone wagony pietrowe ?


@smotek: no jo, bipy, chociaż ja jechałem tylko bohunami (Hutnik jak go jeszcze PKP PR obsługiwały, z Warszawy do Raciborza był na bohunach)

@ProfiBoy: przedziały maszynowe są ciężkie do znalezienia w sieci (ET21, ET22 musiałbym brać z symulatora Trainz), ale zdjęcia pulpitów będę zamieszczał w następnych odcinkach
@Kuracyja: Skoro EU06, to siłą rozpędu idź w stronę polskiego rozwinięcia tej konstrukcji - EU07. Ja będę szczególnie szanował za SU45, bo to całe dzieciństwo ()