Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Piastan

Piastan

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23710
  • Znaleziska 5165
  • Mikroblog 18545
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 87
  • Dodane (1393)
  • Komentowane (8577)
  • Plusowane (8575)
Piastan
Piastan przedwczoraj, 18:05:07
  • 0
Czy kogokolwiek pytali o to czy ma "prawo wejścia/wlotu do UK" przy wylocie z Polski? Pytali go o settlement status?
Mam settlement status, mam eta, mam nowy paszport. Nie mam możliwości zalogowania się do UKVI i zmiany paszportu przez co nie mogę potwierdzić że mam ten status xD*podobno jedynym problemem może być linia lotnicza przy wpuszczaniu na pokład bo w WB to sobie mogą po prostu sprawdzić jak szczytują paszport.
*Nie mam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slaweklwp
Slaweklwp
Slaweklwp
przedwczoraj, 19:07:30 via Android
  • 2
W ryanair jest do wyboru, nie potrzebujesz eta i masz eta. Nie wiem jak to dziala jak wybierasz, ze masz eta. Pewnie wpisujesz numer eta gdzies. Napisales, ze masz eta wiec nic nie musisz udowadniac. Lecisz na wakacje i tyle.
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan
Autor
wczoraj, 04:38:05 via Wykop
  • 0
Dodam tylko, że jak linia dostanie autoryzację ETA, to polecisz bez względu na status imigracyjny. ( ͡º ͜ʖ͡º)

bez potwierdzonego statusu (bez znaczenia jaki), nie wpuszczą cię do samolotu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czy pierwsze zdanie nie przeczy drugiemu? XD czy po prostu wrzuciłeś ETA do wszystkich statusów (wtedy nie przeczyłoby sobie)
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 01.06.2026, 19:53:04
  • 4
Kupiłem Misoni Wave na lato i pobawię się w recenzenta xD zapach sam w sobie super. Pachnie świeżością ale nie dezodorantem. Po 5g i prysznicu nadal czuć na nadgarstku. Tylko taki zapach raczej grzeczny/bezpieczny/nudny nie wiem jak to nazwać. W każdym razie niczego nie żałuję, będzie mi dobrze służył za śmieszne pieniądze. Wcześniejsze letniaczki moje to cool water I fraishe Versace i tam było więcej "charakteru" ale też za Versace bym 5
Piastan - Kupiłem Misoni Wave na lato i pobawię się w recenzenta xD zapach sam w sobi...

źródło: 1000040718

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yet_another_user
yet_another_user
01.06.2026, 20:00:00 via Wykop
  • 11
@Piastan:

pobawię się w recenzenta

grzeczny/bezpieczny/nudny nie wiem jak to nazwać

Nieźle Ci idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
01.06.2026, 20:57:14 via Wykop
  • 8
@Piastan: zero potrzeb kon zwalony najedzony pitca z dagrasso butelka na magnetyczny korek zero potrzeb zero strachu butelka na magnetyczny korek kon zwalony
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 30.05.2026, 18:20:00
  • 0
Co gość dzisiaj drukuje pesege #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piastan
Piastan 30.05.2026, 09:24:37
  • 2
Co jest k---a? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd #paczkomaty #c---------a
Piastan - Co jest k---a? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd #paczkomaty #c---------a

źródło: 1000040637

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
30.05.2026, 09:25:31 via Wykop
  • 1
@Piastan: pewnie zapełniony albo zepsuty
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
30.05.2026, 09:26:43 via Wykop
  • 6
@Piastan: ktoś nasrał do paczkomatu
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 30.05.2026, 07:21:49
  • 4
Mój letniaczek w drodze do paczkomatu, a na dworze deszcz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#perfumy
Piastan - Mój letniaczek w drodze do paczkomatu, a na dworze deszcz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#per...

źródło: 1000040633

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
30.05.2026, 07:30:42 via Wykop
  • 3
@Piastan: lipiec jest jednym z najbardziej deszczowych miesięcy więc gdzie zaskoczenie że w lecie deszcz pada
  • Odpowiedz
cognjac
cognjac
30.05.2026, 07:54:23 via Wykop
  • 2
@Piastan: no to tym bardziej - masz dopiero wiosnę, jeszcze nawet kalendarzowe lato się nie rozpoczęło
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 28.05.2026, 17:34:11
  • 0
Szukam przytulanki/koca dociazeniowego dla dorosłych. W google znajduje same dla dzieci (może być dla dzieci tylko żeby był duży xD)
#allegro #zakupy #adhd xD #psychologia #niewiemjaktootagowac #medycyna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Infirmusest
Infirmusest
28.05.2026, 17:54:20 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
29.05.2026, 08:30:50 via Wykop
  • 1
@Piastan: Dobra, nieważne. Po prostu ze względu na tag ADHD poczułem się wywołany do tablicy
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 26.05.2026, 18:36:13
  • 1
Pozbywanie się starych kwiatów w petuniach. Ja mam się pozbyć kwiatku i tego co jest w środku tych liści(nasionko przyszle?) czy te liście też mogę uciąć? Bo tak średnio potrafię wyciąć to "nasionko" bez tych liści.
W komentarzu bonus w postaci mojego agresywnego dominatora doniczki
#ogrodnictwo #rosliny #petunie #kwiaty
Piastan - Pozbywanie się starych kwiatów w petuniach. Ja mam się pozbyć kwiatku i teg...

źródło: 1000040518

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piastan
Piastan
Autor
26.05.2026, 18:40:51 via Wykop
  • 0
@Piastan:
Piastan - @Piastan:

źródło: 1000040519

Pobierz
  • Odpowiedz
Sedum
Sedum
Sedum
26.05.2026, 20:16:07 via Wykop
  • 1
@Piastan: Z tego co widzę, to supertunia Vista i jej nie trzeba ogławiać, czyli obskubywać z przekwitłych kwiatów, bo sama się czyści. Dodatkowo ta roślina nie wytwarza nasion.
Co kilka dni potrzaśnij delikatnie donicą, żeby przekwitłe kwiaty, takie niedobitki, same odpadły. One są dosyć żarłoczne - dużo wody i nawóz do roślin kwitnących.
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 26.05.2026, 16:01:40
  • 0
Czy jak zamówię z notino to mogę zwrócić do sklepu stacjonarnego? Chce kupić w ciemno Missoni Wave
#perfumy #notino
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lechiffre1
lechiffre1
26.05.2026, 16:05:09 via Android
  • 2
@Piastan: tak
  • Odpowiedz
arch_Kris
arch_Kris
26.05.2026, 17:27:59 via Wykop
  • 1
@Piastan: Missoni Wave sztos, nie ma co zwracać, a najlepiej kupić u jakiegoś Mirka
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 22.05.2026, 16:37:25
  • 14
Gram sobie w Tyranny. Ależ to jest dobre... Świeże(fabularnie). Walka drewniana ale jak się zrozumie o co chodzi to daje satysfakcję. No cudowne.
#gry #pcmasterrace #crpg #tyranny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
22.05.2026, 16:43:25 via Wykop
  • 4
@Piastan: d------a gra.
  • Odpowiedz
jack-burton
jack-burton
23.05.2026, 00:53:42 via Wykop
  • 3
@Piastan: Zajebista gra szkoda ze nie bylo kontynuacji ma swoj niepowtarzalny klimat
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 18.05.2026, 16:38:50
  • 2
Grałem w baldurs gate 3 i grafika/gameplay były świetny ale coś mi nie pasowało(dotarłem do 3 aktu i nie wróciłem nigdy do tej gry), teraz spróbowałem divinity orginal sin 2 i już wiem co... Te gry (dos2 o wiele bardziej) to takie trochę głupkowate fantasy dla nastolatków, niby ma być śmiesznie ale nie kupuje tego. Może nie, że te gry są fatalnie napisane ale mam wrażenie, że target takiej twórczości to takie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lahimel
lahimel
18.05.2026, 17:55:58 via Android
  • 2
@Piastan: Kwestia gustu, jak zawsze. Dla mnie dwa pierwsze akty BG3 to najlepsze, co spotkało gry RPG w ostatnich latach. Trzeci akt widać, że jest jakby ulepiony z tego, co zostało (chociaż mnie pokonał wielkością, bo poprzednie były bardziej korytarzowe i lepiej napisane). To, co najbardziej mnie urzeka w BG3 to absurdalna wręcz ilość możliwych kombinacji do zrobienia w czasie walki i eksploracji. Przykład, jedna postać na stałe opuściła moja
  • Odpowiedz
tarkaz
tarkaz
18.05.2026, 19:14:45 via Wykop
  • 2
target takiej twórczości to takie 13-17 lat.


@Piastan: bo tak jest, gry od Larian mają ograniczenia 15+ czy 17+, w każdym razie są targetowane w nastoletniego odbiorcę i w starych chłopów, którzy mentalnie dalej mają kilkanaście lat ( ͡º ͜ʖ͡º) za to nowe "divinity" będzie zdecydowanie dla pełnoletnich graczy, już w pierwszym trailerze są orgie i gore
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 13.05.2026, 13:15:36
  • 210
Taki malowany Wrocław ustrzeliłem ostatnio aparatem fotograficznym marki telefon

#wroclaw #polska #fotografia
Piastan - Taki malowany Wrocław ustrzeliłem ostatnio aparatem fotograficznym marki te...

źródło: 1000039600

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Deus_Ex_Machinarium
Deus_Ex_Machinarium
13.05.2026, 13:56:50 via Wykop
  • 19
@Piastan: Wrocław potrafi być piekny
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
13.05.2026, 14:09:34 via Android
  • 103
@Deus_Ex_Machinarium: ale zwykle sie wstydzi
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 12.05.2026, 16:14:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
12.05.2026, 16:22:35 via Android
  • 2
@Piastan: co to za badyl, fajne liscie ma
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx
12.05.2026, 19:47:32 via Wykop
  • 1
@xyz_xyz: fikus sprężysty, fajna roślina, teściowa ma takie do sufitu i są spoko
@Piastan chyba tak, czytałem tylko ze jak sie zrobi odwrotnie to rośnie na boki, wiec powinno działać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 01.05.2026, 18:30:39
  • 1
Niczego tak nie pragne jak tego by Strickland n-----l rumuna
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AAUUUUUU
AAUUUUUU
AAUUUUUU
01.05.2026, 21:10:13 via Wykop
  • 1
@Piastan: udawanego Szweda chyba, nie trafię tego kozo*ebcy
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 26.04.2026, 12:25:11
  • 0
#latwogang czym sie różni zielona kwota od czerwonej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44
26.04.2026, 12:26:34 via Wykop
  • 1
@Piastan: kolorem
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
26.04.2026, 12:27:37 via Wykop
  • 0
@Piastan: całość jest rozbita na trzy zbiórki
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 12.04.2026, 19:20:02
  • 8
WIELKIE ZWYCIĘSTWO ORBANA
#wegry
Piastan - WIELKIE ZWYCIĘSTWO ORBANA
#wegry

źródło: 1000038845

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piastan
Piastan 12.04.2026, 06:50:57
  • 0
Jest damski odpowiednik Davidoff cold water? Nie chodzi mi i konkretny zapach a o cechy "tani a dobry" xD
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ewataewa
ewataewa
12.04.2026, 07:04:52 via Wykop
  • 0
@Piastan: tani a spoko to od lat dla mnie Lanvin Eclat d'arpege. Idealny na wiosnę
  • Odpowiedz
eric2kretek
eric2kretek
eric2kretek
14.04.2026, 07:25:42 via Wykop
  • 0
@Piastan: coty aspen
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 08.04.2026, 16:41:19
  • 0
Czy o taką szklana balustradę może opierać się doniczka? (na całej długości - od góry, wisząca na balustradzie)
#ogrodnictwo #kwiaty #budownictwo
Piastan - Czy o taką szklana balustradę może opierać się doniczka?  (na całej długośc...

źródło: 1000038685

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
08.04.2026, 16:43:51 via Wykop
  • 3
@Piastan: jeśli nie jest super ciężka to czemu nie, balustrada to szkło hartowane które powinno wytrzymać opór człowieka w razie oparcia się o to szkło.
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
08.04.2026, 21:47:50 via Wykop
  • 1
@Piastan: no dokładnie tak to zrozumiałem z twojego tekstu, też mam na my śli wiszącą na balustradzie.
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 05.03.2026, 10:06:51
  • 22
Wstaje i czytam że prezydent chce sprzedać rezerwy złota xD żeby obciągnąć gale Ameryce, nie dowierzam...
#polska #safe #usa #polityka #ue
Piastan - Wstaje i czytam że prezydent chce sprzedać rezerwy złota xD żeby obciągnąć ...

źródło: 1000037595

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
05.03.2026, 10:08:49 via Android
  • 3
@Piastan: to, że oni robią z połykiem Trumpowi mnie nie dziwi. Ale smutne jest, że PiSowi skoczy od tego poparcie.
  • Odpowiedz
beldziorrr
beldziorrr
beldziorrr
05.03.2026, 10:10:54 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

Piastan
Piastan 22.02.2026, 16:02:13
  • 9
Dziwna ta olimpiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hokej #mediolan2026
Piastan - Dziwna ta olimpiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hokej #mediolan2026

źródło: 1000037151

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
22.02.2026, 16:45:36 via Wykop
  • 3
@Piastan: Już paraolimpiadę zaczęli.
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan 13.02.2026, 14:21:30
  • 1
Co się stało w Rumuni?
#gospodarka #europa #ue #rumunia
Piastan - Co się stało w Rumuni? 
#gospodarka #europa #ue #rumunia

źródło: 1000036729

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
13.02.2026, 14:32:44 via Wykop
  • 6
@Piastan: @kingcel

Wielki sukces obniżania podatków i paroweczkowej ekonomii.
  • Odpowiedz
adammich
adammich
adammich
13.02.2026, 14:32:47 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 42
  • Strona 1 z 42
  • >

Stevie Piastan

  • Twoja poranna porcja ciekawych miejsc i momentów uwiecznionych na autorskich fotografiach -> #piastan. https://www.instagram.com/steviepiastan/
  • https://www.instagram.com/steviepiastan/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.12.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking