@wayrethos: I taki człowiek ma czelność być premierem nasze rządu, za takie słowa wypowiedziane w mediach publicznych od razu SMS powinna polecieć dymisja, a czy Bogaci nie płacą za paliwo w których zawarty jest podatek drogowy, służby zdrowia bogatsi i tak częściej korzystają z opieki medycznej prywatnej, z chodników, szkół korzystają tak samo jak przeciętny "nie bogaty" obywatel, więc po prostu jest to dobranie się do d--y bogatym, byle tylko
Morawiecki: "Bogaci korzystają z naszych chodników!"

"Nie łożą na to odpowiednio do swoich zarobków!" - tak premier Mateusz Morawiecki tłumaczy rewolucję podatkową, którą wprowadzić ma Polski Ład. To nie ASZ dziennik, a socjaliści z Polski.
z- 21
- #
- #
- #
- #










Jeśli by ktoś zauważył - dajcie znać:
https://www.facebook.com/tomasz.bal.77/posts/3012856255613835
#rower #kradziez #skradziono #poszukiwania #zlotoryja
źródło: comment_1621407635WGjGBBHdywXWchjhL6aYWS.jpg
Pobierz