Lewandowski to w przyszłym roku powinien zostać reprezentantem Hiszpanii skoro już gra w Barcelonie, chociaż z nimi miałby okazję coś ugrać, bo z tymi łajzami to jedyne do czego dojdzie to albo do kardiologa z zawałem przez to jak "piłkarze zawodowi" z naszej reprezentacji "grają". Albo do psychiatry z depresją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz









5:00:00