Ciekawość mnie zżera czy nasze orły ulegną całemu precedensowi z klękaniem przed meczem. Klęknąć i przepraszać czarnoskórych obywateli USA za śmierć ś.p. Floyda i złożyć hołd BLM
Reprezentacja narodu która nigdy nie posiadała kolonii, nie miała niewolników, nie wyzyskiwała czarnoskórych
Nie klękną - to zachowali dumę, nawet jak przerżną 4;0 z anglikami to zasłużą na wybaczenie
Klękną, od tego momentu stracę






![Bielsko-Biała: Zablokowali karetce przejazd, młody mężczyzna zmarł [ZDJĘCIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1594122758aavCIM2hTXND0e58sw9Pqv,w220h142.jpg)
#koronawirus