Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanKompromitacja

PanKompromitacja

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5990
  • Znaleziska 114
  • Mikroblog 5876
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 16
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
08.09.2024, 11:11:18
  • 48
Dokładnie 6 lat #neet i 4 lata na rencie sobie siedzę i jest elegancko , jutro wpada czternastka na konto powinno to być około 2900zl , za nic nie robienie to uczciwa stawka , i pomyśleć chłop jak głupi pracował 6 lat temu na magazynie za 1900zl to normalnie śmiac się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 12.09.2024, 18:13:32 via Wykop
  • 0
@Wszebor: przecież pisał, że to z czternastką. to jest 1400 zł renty podstawowej i ta dodatkowa, dwa razy do roku.
  • Odpowiedz
dzester
dzester
22.08.2024, 06:46:48
  • 160
Moje 4 lata w #ppk
Powiem tak, że sam jestem zdziwiony jaka kwota się tu uzbierała, PPK z śmiesznej kwoty do reszty moich aktywów stał znaczącym udziałem w moim portfelu (około 12%).

Co smutne to wielu osobą tłumaczyłem że PPK się opłaca, nie warto rezygnować itp i tylko 2 osoby mnie posłuchały (mama i dobry kumpel). Najlepszy przykład to był znajomy w pracy, który był po rozmowie o podwyżkę z
dzester - Moje  4 lata w #ppk 
Powiem tak, że sam jestem zdziwiony jaka kwota się tu ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 22.08.2024, 07:36:33 via Wykop
  • 11
@P-v-E: wypłaci prawie 10,5k, 100% wpłat własnych + 70% od pracodawcy
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
21.08.2024, 07:45:51
  • 759
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 21.08.2024, 09:47:36 via Wykop
  • 12
@Ka4az: nie ma nic lepszego dla organizmu i psychiki niż luźny aktywny wypoczynek po tygodniu pracy, też bym sobie chętnie w piłkę pokopał, ale ekipy konkretnej brak, plus dla baby
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
04.08.2024, 10:17:42
  • 361
SPORTOWA ZŁOŚĆ PO ZAJĘCIU OSTATNIEGO MIEJSCA 🤝💪💪💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱

#paryz2024 #o----------------l
KRZYSZTOFDZONGUN - SPORTOWA ZŁOŚĆ PO ZAJĘCIU OSTATNIEGO MIEJSCA 🤝💪💪💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱
...

źródło: temp_file6354617784071604945

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 04.08.2024, 13:27:52 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: @rybazryzem85 z takimi zakolami i tak it's over dla olimpijczyka
  • Odpowiedz
AgentGecko
AgentGecko
29.07.2024, 12:49:51
  • 305
Ceny mieszkań w Krakowie w 1997.

#nieruchomosci #mieszkanie #krakow #ciekawostki
AgentGecko - Ceny mieszkań w Krakowie w 1997. 

#nieruchomosci #mieszkanie #krakow #c...

źródło: 1997

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 29.07.2024, 17:52:35 via Wykop
  • 1
@ZanZani: przestańmy się zajmować wielkomiejską bańką, więcej Polaków mieszka w miastach do 20 tysięcy mieszkańców niż w większych, tu przy średniej cenie za mieszkanie na rynku wtórnym płacisz 4-6k. W Polsce masz większy procent osób, które mają więcej niż 200 cm, niż takich, którzy mieszkają w Krakowie.
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 29.07.2024, 17:56:46 via iOS
  • 1
@ZanZani wiem, ale mówię o lamencie dotyczącym siły nabywczej pensji względem całego kraju.
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 21.07.2024, 09:29:13
  • 0
Jakieś ciekawe destynacje nad jakimś morzem w Europie z łatwym dojazdem drogą lotniczą na tygodniowy pobyt na dziko dla normików to…?
#podroze #wakacje #kiciochpyta #europa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieJanek
NieJanek
15.07.2024, 11:41:45
  • 219
Taka prawda.
#memy #humorobrazkowy #neet #pracbaza #kolchoz #praca
NieJanek - Taka prawda.
#memy #humorobrazkowy #neet #pracbaza #kolchoz #praca

źródło: 631758e5541fb

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 15.07.2024, 16:04:02 via Wykop
  • 0
@JanDzbanPL: jak to zrobić? wystarczy mi spokojnie 4k netto na miesiąc
  • Odpowiedz
B.....u
konto usunięte 28.05.2024, 16:05:34
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 28.05.2024, 16:33:41 via Wykop
  • 2
@Bardamu: to tak jak byś powiedział, że zawieranie przyjaźni jest niemożliwe, a mnóstwo ludzi ma bliskich ludzi z którymi przyjaźnią się całe życie. Choć fakt, tinderowe znajomości są często płytkie, a zawieranie znajomości w takim nienaturalnym środowisku jakim jest internet wymaga dużo więcej zaparcia i szczęścia.
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 03.05.2024, 17:42:39
  • 0
Czy obejrzę gdzieś online film Drive?

#film #kiciochpyta #netflix
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amamoh
amamoh
03.05.2024, 18:12:59 via Wykop
  • 1
@PanKompromitacja: https://bflix.to/movie/watch-online-drive-xomw/1-1
  • Odpowiedz
amamoh
amamoh
04.05.2024, 07:26:02 via Wykop
  • 1
@PanKompromitacja: https://filman.cc/movies/drive-2011-11
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
01.05.2024, 10:58:52
  • 765
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 01.05.2024, 12:52:59 via Wykop
  • 5
@thorgoth: to ja już wolę naszych przaśnych polityków, ale dynamiczny rozwój gospodarczy w ostatnich latach, niż fajnoczecha Pavla i zastój.
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 20.04.2024, 09:10:09
  • 1
Czy ma ktoś może do oddania dwa kody na mecz Widzew - Raków 27.04? Sektor obojętny, mogę wpłacić na siepomaga jakąś kwotę w zamian na wybrany cel.

#ekstraklasa #lodz #widzew
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 20.04.2024, 09:08:09
  • 0
Czy ma ktoś może do oddania dwa kody na mecz Widzew - Raków 27.04? Sektor obojętny, mogę wpłacić na siepomaga jakąś kwotę w zamian na wybrany cel.

#ekstraklasa #widzew #bilety
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKompromitacja
PanKompromitacja 17.04.2024, 15:39:45
  • 0
Hej, chcę kupić dwa bilety na mecz Widzewa z Rakowem. Pytanie do osób obeznanych z tematem: czy będzie bardzo trudno je zdobyć? Czy jeśli pochodzę z innego województwa niż łódzkie to mogę mieć jakieś problemy z zakupem, czy procedura jest standardowa? Kiedy najlepiej wyczekiwać na udostępnione miejsca przez karnetowiczów?

Z góry dzięki.

#widzew #pilkanozna #ekstraklasa #bilety
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assurin
assurin
17.04.2024, 15:57:40 via Android
  • 2
@PanKompromitacja Jutro rozpocznie się proces zwalniania miejsc na mecz z Rakowem Częstochowa.

To musicie wiedzieć:
🔴 kody działać będą do 24 kwietnia, do godz. 23:59,
⚪️ będą dwie pule biletów (czwartek i piątek o godz. 12:00),
🔴 od piątku wszystkie zwalniane miejsca od razu będą trafiać do
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 08.04.2024, 19:18:45
  • 0
Wie ktoś czy można gdzie obejrzeć online K-Pax?

#film #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Badyl69
Badyl69
08.04.2024, 19:20:33 via Wykop
  • 0
@PanKompromitacja: na cda
  • Odpowiedz
raul7788
raul7788
raul7788
08.04.2024, 19:24:58 via Wykop
  • 2
@PanKompromitacja: https://filman.cc/movies/k-pax-2001

trochę naklikasz się reklam, ale obejrzysz xD
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 23.03.2024, 07:53:24
  • 0
Gdzie generujecie CV za darmo/półdarmo?

#pracbaza #praca #cv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
23.03.2024, 07:54:07 via Android
  • 2
@PanKompromitacja Word albo writer
  • Odpowiedz
Rasteris
Rasteris
23.03.2024, 07:57:56 via Wykop
  • 4
@niegwynebleid: Word to nie za darmo, za darmo w libre office.
  • Odpowiedz
PanKompromitacja
PanKompromitacja 02.03.2024, 19:34:36
  • 7
Czy to jest AŻ taka przepaść jaką miał na myśli Stanowski? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biorąc pod uwagę, że to dopiero drugie czy trzecie wydania formatów, to chyba należy się spodziewać dalszych spadków wyświetleń programów tematycznych, a w przypadku awansu Polski na EURO, to nawet porażki z KS. Czy Trałka z Rudzkim dowiozą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stanowski chyba myślał, że ludzie będą słuchać
PanKompromitacja - Czy to jest AŻ taka przepaść jaką miał na myśli Stanowski? ( ͡° ͜ʖ...

źródło: 423568288_271879705942749_1927783356888745622_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squanto
Squanto
02.03.2024, 19:43:34 via Wykop
  • 3
@PanKompromitacja: Ale zrobił o Derpienski i o CPK i nie było średnio jak sam pisałeś. I tak będzie robił w miesiąc w miesiąc i średnio nie będzie.
KS robi content sportowy a ten o wszystkim. Obydwa kanały mogą istnieć i nie muszą konkurować ze Sobą.
  • Odpowiedz
Papier_Toaletowy
Papier_Toaletowy
02.03.2024, 19:44:37 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking