Dokładnie 6 lat #neet i 4 lata na rencie sobie siedzę i jest elegancko , jutro wpada czternastka na konto powinno to być około 2900zl , za nic nie robienie to uczciwa stawka , i pomyśleć chłop jak głupi pracował 6 lat temu na magazynie za 1900zl to normalnie śmiac się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rencista_z_przypadku














