Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Otius
Otius

Otius

Dołączył 18 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1691
  • Znaleziska 507
  • Mikroblog 1184
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 42
wap_eeL
wap_eeL
12.09.2023, 12:56:01
  • 1
Jakie znacie "kuchenne ułatwiacze"? Uznaje, że lodówka, zmywarka i piekarnik to podstawy. Ja ze swojej strony powiem:
-sodastream
-airfryer
-blender
-ekspres do kawy
-garnek za 5k (podobno już 6k :<)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius 12.09.2023, 13:31:46 via Android
  • 1
@EtatowyIdiota jak Ci się ten airfryer sprawdza? Jaki masz model i czy to pierwszy strzał i dobry Ci się trafił, czy raczej zakup poparty doktoryzowaniem się w tym temacie? Też myślę nad zakupem.
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius 12.09.2023, 13:36:13 via Android
  • 1
@wap_eeL sorry, z telefonu piszę, a on czasem lepiej wie co chciałem zrobić, zupełnie jak bym miał 2 żony :P
  • Odpowiedz

530

Poczta Polska zbankrutuje? Desperacku szuka gotówki.

Pokaż treści 18+

Poczta Polska zbankrutuje? Desperacku szuka gotówki.

Zastawiła nawet warszawską sortownię, a wkrótce może wziąć kredyty pod kolejne strategiczne obiekty . Znając obecne władze to zaraz wpadną w ręce Chińczyków.

Anomalocaracid
z
businessinsider.com.pl
dodany: 07.09.2023, 06:21:33
  • 163
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polska
  • #
    bekazkatoli
  • #
    ciekawostki
Otius
Otius
Otius 08.09.2023, 03:10:28 via Android
  • 8
@fearek2137 u Ciebie zostawiają avizo? U nas nawet tego się pacanowi nie chciało zrobić, o liście dowiedzieliśmy się jak już w wrócił do nadawcy.

777

Drukarki atramentowe to scam

Drukarki atramentowe to scam

Tanie w zakupie, drogie w użytku. Na szczęście są wyjątki.

jestem_ekspertem_wiec_odpowiadam
z
youtube.com
dodany: 12.08.2023, 12:57:52
  • 221
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    oszukujo
Otius
Otius
Otius 13.08.2023, 07:24:37 via Android
  • 1
@konradpra jakiś konkretny model polecisz? może być mono oby ze skanerem i wifi
MrBeast
MrBeast
12.08.2023, 10:00:12
  • 1
Wykop to oczywiście idealne miejsce na to pytanie.
Lubię sobie "ułatwiać" życie.
Czy thermomix jest warty kupienia? Nie pytam osób które potrzebują zarobić na to 3 miesiące bo takie osoby albo będą to mega hejtować albo będą bronić całym sobą wydatku.
Chodzi mi o osoby które lubią sobie ułatwić/przyspieszyć pracę i nie będzie im szkoda wywalić na to tyle kasy.
Czy rzeczywiście jest tak że wrzucę co potrzeba i za kilkadziesiąt minut mam posiłek
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius 12.08.2023, 14:03:42 via Android
  • 0
@MrBeast mamy TM5 już z 5-6 lat. Kupiłbym jeszcze raz, ale mógłby z tysiaka mniej kosztować. Z dostępem do cookido można sobie fajnie menu i listę zakupów zrobić. Jeśli lubisz sam sobie coś przygotować tak by było smaczne (od razu mówię, że termomiksowe proporcje przypraw zmieniamy pod nasze upodobania) to zakup jak najbardziej. Wiele osób mówi, że robi to samo co inne sprzęty kuchenne - zgoda, ale my mamy tylko TM,
  • Odpowiedz

772

Niespodziewane zakończenie ataku ponad 20 hien na lwa

Pokaż treści 18+

Niespodziewane zakończenie ataku ponad 20 hien na lwa

Czas trwania: 3:33.

JoeShmoe
z
streamable.com
dodany: 19.07.2023, 17:54:52
  • 145
  • #
    ciekawostki
  • #
    bbc
  • #
    natura
  • #
    zoologia
  • #
    zwierzeta
Otius
Otius
Otius 19.07.2023, 21:24:47 via Wykop
  • 36
Otius

źródło: f70071aee9ba8c8e76b5975d82cb1f143537c983269ea3558f9324f9d69a365f

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Otius
Otius
Otius 19.07.2023, 21:30:09 via Wykop
  • 1
@Hymenajos: moim zdaniem bardzo dobra taktyke stosowal - chronil dupe i jaja - caly czas siedzial. Jak ogladalem ataki hien na inne zwierzeta to bardzo czesto za to braly sie najczesniej bo chyba tam najmiekniesziesza tkanka
MlCHAU
MlCHAU
18.07.2023, 08:14:40
  • 920
Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na nocne zakupy bez tłoku i kolejek. Dziś w nocy spędziłem na zakupach chyba z pół godziny bo kupowałem dużo rzeczy w tym zgrzewkę wody, jogurty Zott, Coca-Colę, filety z kurczaka bo akurat z indyka nie było i dużo innych rzeczy. Pełny koszyk, podjeżdżam do pani przy lodówkach i mówię: "Przepraszam czy mógłbym zapłacić w normalnej kasie?" zero reakcji pani
MlCHAU - Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na ...

źródło: a-pr

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius 18.07.2023, 10:01:40 via Wykop
  • 0
@MlCHAU: Bylo skanowac, jak Ci sie nie spieszylo. Znajac zycie lampka by sie swiecila co chwila i obsluga musialaby do Ciebie co chwile przybiec. Zawsze moglbys powiedziec, ze to tamta osoba kazala Ci isc do tych kas samoobslugowych.
  • Odpowiedz

207

USA. Złowił w jeziorze niszczukę krokodylą. Ta ryba to rekordowy okaz

USA. Złowił w jeziorze niszczukę krokodylą. Ta ryba to rekordowy okaz

Złowienie takiej ryby to nie lada wyczyn. Ponad dwumetrowy okaz, który ważył 94 kilogramy, wyciągnął wędkarz Paul Hefner. Ustanowił tym rekord jeziora Corpus Cristi w Teksasie. Zwierzę po sfotografowaniu i zmierzeniu trafiło z powrotem do wody.

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 24.05.2023, 08:43:36
  • 58
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    ryby
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ciekawostki
Otius
Otius
Otius 25.05.2023, 00:23:09 via Android
  • 0
@Trojden pchałeś kiedyś poloneza? Też był pewnie cięższy od Ciebie, no może i miał koła więc się nie liczy. Kajak albo inną łódkę z wody wyciągałeś? A zdążył Ci się słoik co go odkręcić nie mogłeś?
quercy
quercy
10.05.2023, 04:46:47
  • 597
Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pieniądze, a z okien mam widok na 300ha stawu hodowlanego w rezerwercie. Na żywo wygląda to 100 razy lepiej. Te widoki ze wschodzącym słońcem rano... Żyję tu 25 lat, a to nadal mnie powala.
#chwalesie
quercy - Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pien...

źródło: IMG_20230510_064124

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius 10.05.2023, 10:49:15 via Android
  • 0
@quercy a możesz tam łowić ryby?
  • Odpowiedz

444

Skorzystał z doradcy emerytalnego z ZUS-u. Ma niższą emeryturę.

Skorzystał z doradcy emerytalnego z ZUS-u. Ma niższą emeryturę.

Pan Jan z Łodzi sądzi się z ZUS-em o zaniżoną emeryturę. Urzędnicy nie zaliczyli mu do stażu całego miesiąca pracy. Wystąpił o legitymację emerycką cztery dni za wcześnie. Doradca emerytalny miał przemilczeć fakt, że łodzianin szkodzi sobie tym wnioskiem.

janusz_z_czarnolasu
z
money.pl
dodany: 26.03.2023, 10:06:00
  • 43
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
Otius
Otius
Otius 27.03.2023, 05:47:20 via Android
  • -1
Parę lat temu przychodziły mi listy z ZUSu, gdzie była mowa o przewidywalnej wysokości emerytury. Teraz takie listy przestały docierać (już jakieś 3-4 lata). Wiecie może czy jest możliwość by gdzieś sprawdzić przewidywaną emeryturę?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

30

Fałszowali banknoty euro na zwykłej drukarce. Instrukcję znaleźli w Google

Fałszowali banknoty euro na zwykłej drukarce. Instrukcję znaleźli w Google

Pięciu nastolatków z Almere w środkowej Holandii fałszowało banknoty euro, które były używane w 22 krajach - podał w piątek dziennik "Financieele Dagblad".

konto usunięte
z
biznes.interia.pl
dodany: 05.03.2023, 08:18:07
  • 16
  • #
    pieniadze
  • #
    europa
  • #
    drukarka
  • #
    komputery
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
Otius
Otius
Otius 05.03.2023, 08:53:42 via Android
  • -2
34 minuty temu wrzucony artykuł i jeszcze nic nie ma w powiązanych? ;) Wykop 2.0....
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Otius
Otius
Otius 05.03.2023, 10:43:46 via Android
  • -2
@sylwke3100 widzę, że Pan wolno łączy kropki i trzeba wielkimi literami pisać, że w tym żarcie o instytucję z googla chodziło

5

Wszystkie gry Xboksa trafią do usługi GeForce Now

Wszystkie gry Xboksa trafią do usługi GeForce Now

Firmy Microsoft i Nvidia podpisały 10-letnią umowę, której celem jest wrzucenie wszystkich najpopularniejszych gier Xboksa do usługi GeForce Now.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 23.02.2023, 09:38:34
  • 13
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    konsole
  • #
    geforce
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
Otius
Otius
Otius 24.02.2023, 09:26:02 via Wykop
  • 0
Ja na testy Wiedzmina 3 dopalilem na Chromecascie, fajna sprawa, dzialalo spoko, pogralem moze z 10min bo wiecej mi sie nie chcialo, ale mysle, ze jak bym mial grac w Wiedzmina jeszcze raz to pewnie bym wlasnie z tego skorzystal.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Otius
Otius
Otius 14.02.2023, 09:17:54
  • 1
Czesc! Chcialbym zapytac Was jak rozliczacie sie z zakupu krypto. Zalozmy, ze w 2022 od maja wplacalem jakies niewielkie sumy na Binance, niech bedzie, ze zebralo sie tego ok 1500zl do konca 2022. Kasy nie wyplacilem bo wiadomo kupowalem na gorce sprzedawalem w dolku, ale obracalem krypto tylko na gieldzie. Czy w 2023 musze wypelnic PIT-38 i uwzglednic tam tylko poniesione koszta zakupu krypto? Jak mowilem do tej pory nic nie wyplacilem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius
Autor
14.02.2023, 09:42:24 via Wykop
  • 1
@emjot86: Dzieki
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius
Autor
14.02.2023, 21:44:53 via Android
  • 0
@emjot86 jeszcze jedno mam pytanie. Jeśli w 2022 nic nie wpłaciłem z giełdy to wpisuje zakładane 1500 zł jako stara. Jeśli w 2023 jeszcze coś tam wpłacę, załóżmy 500 zł i z tej giełdy wpłacę, załóżmy 2700 zł, to w 2024 przy rozliczeniu podatkowym wpisuje jako stratę 500 zł i zysk 700 i płacę podatek 19% od 700 zł, czy już nie uwzględniam tych 1500 wcześniej zgorszonych w 2022 i rozliczam
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius
Autor
15.02.2023, 10:19:36 via Wykop
  • 0
@Utero: Chyba Cie nie rozimiem. Wedlug mnie to rozliczam tylko to co wplacilem na gielde i co z niej wyciagnalem. A czy w miedzyczasie na gieldzie dobilem do miliona zl i pozniej stracilem nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius
Autor
15.02.2023, 14:19:15 via Wykop
  • 0
@fliperro: Bardzo dziękuję za odpowiedz, teraz to juz jest jasne. Gram na Binance tam chyba mozna wyciagnac z ich API. Dzieki jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius
Autor
16.02.2023, 08:40:13 via Wykop
  • 1
@rozliczkryptowaluty: Dzieki, zabieram sie do czytania
  • Odpowiedz
Otius
Otius
Otius 06.02.2023, 15:54:39
  • 0
Czesc! Co sadzicie o AGIX? Warto sie tym bardziej zainteresowac?
#binance #crypto #btc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

537

Dlaczego nikt nie kocha Stargate? Czy Gwiezdne Wrota powrócą jeszcze na ekrany?

Dlaczego nikt nie kocha Stargate? Czy Gwiezdne Wrota powrócą jeszcze na ekrany?

Łysy z Amazonu wykupił MGM a wraz z nim markę Stargate, która tkwią w niebycie i jest szansa, że to bogate uniwersum wreszcie powstanie z martwych. Wielu z nas wychowało się na przygodach Jacka O'Niell'a i ekipy SG-1. Tęsknicie?

Sangreal
z
youtube.com
dodany: 03.01.2023, 20:00:31
  • 191
  • #
    kultura
  • #
    startgate
  • #
    gwiezdnewrota
  • #
    filmy
  • #
    seriale
  • #
    amazonprimevideo
Otius
Otius
Otius 04.01.2023, 05:51:53 via Android
  • 5
Jest gdzieś do wypożyczenia wersja po lifcie? Może jakoś serwis streamingowy ma to w swojej bibliotece? Chętnie bym, kolejny raz, wrócił do SG1
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Prof_Sedes
Prof_Sedes
Prof_Sedes
11.12.2022, 06:33:46
  • 322
Prof_Sedes

źródło: comment_16707404256iEw5oqczD5bomqCMPxzLq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otius
Otius
Otius 11.12.2022, 11:29:20 via Android
  • 1
To jest kilka razy i szybko wystarczy powiedzieć:
Otius - To jest kilka razy i szybko wystarczy powiedzieć:

źródło: comment_1670758160FemfbMZ9Q7VmECfevehSoH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

5133

Ważny lifehack, może komuś uratować życie

Ważny lifehack, może komuś uratować życie

prezentuje Rober Makłowicz

DzdzystyDzejson
z
streamable.com
dodany: 09.12.2022, 06:54:10
  • 238
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    narty
  • #
    rozrywka
  • #
    snowboard
Otius
Otius
Otius 09.12.2022, 23:09:12 via Android
  • 1
I jak tu chodzić z 4 metrowymi kijkami
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2714

Samiec alfa Ziemkiewicz nazywa młodych mężczyzn "pi.dusiami w rurkach"

Pokaż treści 18+

Samiec alfa Ziemkiewicz nazywa młodych mężczyzn "pi.dusiami w rurkach"

Nazywa młodych mężczyzn, którzy nie chcą tracić życia w bawieniu się w wojsko "pi..zdusiami w rurkach" i postuluje, aby unikającym poboru odbierać prawa obywatelskie.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 08.12.2022, 13:46:47
  • 347
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    armia
Otius
Otius
Otius 08.12.2022, 21:28:03 via Android
  • 0
Ja to jestem ciekaw co będzie jak ktoś z 35+ się na tych ćwiczeniach rozleci. Chętnie bym poszedł by od rodziny odpocząć :P Niestety kręgosłup już nie ten, postoję godzinę na pogrzebie i "płaczę" z bólu. Jak klękam to kolano mi strzela jak bym po folii bąbelkowej chodził. Jak to tam z ubezpieczeniem zdrowotnym bo coś czuję, że nie tylko ja w życiowej formie jestem ;)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Otius
Otius
Otius 08.12.2022, 22:29:44 via Android
  • 0
@ostatni_lantianin ubezpieczenie od ustaw PiSu chyba nigdzie nie przejdzie

38

Borek: Ma dojść do spotkania Morawieckiego z Lewandowskim

Borek: Ma dojść do spotkania Morawieckiego z Lewandowskim

Spotkanie na samym szczycie. Chodzi o 30 (a może nawet 50 mln!) złotych premii dla piłkarzy za awans do 1/8 finału na Mundialu. W powiązanych cały materiał

Shrug
z
streamable.com
dodany: 05.12.2022, 23:04:02
  • 16
  • #
    polska
  • #
    mecz
  • #
    reprezentacja
  • #
    mundial
  • #
    pilkanozna
Otius
Otius
Otius 06.12.2022, 22:39:47 via Android
  • 0
Leci na popularnej opinii, że z jakiej paki mają dostać kasę od rządu. Jak by miał układ jak Stano to by cicho siedział
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking