Wpis z mikrobloga

Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pieniądze, a z okien mam widok na 300ha stawu hodowlanego w rezerwercie. Na żywo wygląda to 100 razy lepiej. Te widoki ze wschodzącym słońcem rano... Żyję tu 25 lat, a to nadal mnie powala.
#chwalesie
quercy - Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pien...

źródło: IMG_20230510_064124

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@quercy: niestety niektórzy się jarają takim stanem rzeczy mnie to nie powala. Wole miasto i ciągły ruch już taki jestem ze lepiej mi w mieście. Mam rodziców na wsi i jak tam muszę jechać dopilnować domu jak są na wakacjach to tragedia takie odosobnienie nie dla mnie. Mogę na rowerze się wybrać w takie miejsca ale do mieszkania :( nie mniej pozdrawiam cię Mirku i cieszę się ze ty jesteś tam
  • Odpowiedz
ruinę domu


@quercy: jak nie masz grziba w (sic!) ścianach, starych rur którymi pije woda przeznaczona do spożycia oraz elektryki sprzed 50 lat to spoko. Mnie odrzuca w takich chatach fakt, że były budowane systemem gospodarczym i praktycznie jest jak w Lidlu - co tydzień coś nowego
  • Odpowiedz