Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Orelek
Orelek

Orelek

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 411
  • Znaleziska 131
  • Mikroblog 280
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 17
t_e_o_m_o
t_e_o_m_o
24.11.2021, 11:43:00
  • 627
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 24.11.2021, 17:39:09
  • 0
@Koronanona: Na wstępie zaznaczę ze nie zgadzam się z certyfikatami covidowymi, ale czy Ty człowieku porównujesz zamordystyczne rejestrowanie ciąży połączone z zakazem wykonywania aborcji do apki covidowej w której masz tylko status szczepienia albo ozdrowienia? Trochę przesadzasz. A więcej informacji dostarcza twój telefon i pegasus niż certyfikat covidowy kiedykolwiek mógłby.
  • Odpowiedz
schabowy_krzyzakowy
schabowy_krzyzakowy
18.11.2021, 13:17:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1602
schabowy_krzyzakowy

źródło: comment_1637241472sD4r5to4NQMwrJVDxoJEjP.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 19.11.2021, 11:41:57 via iOS
  • 0
@schabowy_krzyzakowy: racja bo jedynym dozwolonym kinem jakie można oglądać są tylko głębokie, poważne i smutne filmy takie jak życie w tym kraju. Nie można się cieszyć z filmów akcji bo wszystko w nich jest zawsze takie same. W ogóle to jedyne filmy jakie powinny być puszczane w kinach to czterogodzinne rumuńskie melodramaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
t.....p
konto usunięte 18.11.2021, 06:25:49 via Android
  • 2740
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 18.11.2021, 07:32:36 via iOS
  • 1
@tomsiup: Według mnie „wspólny wróg” połączył każdego kto w głębi serca jest konserwą. Przed pierwszymi szturmami na granice czytałem że poparcie pisu spadło do najmniejszych wartości, teraz pewnie znowu wygraliby z dwucyfrową przewagą jak w 2015 r. Szkoda że Polak nie uczy się na błędach.
  • Odpowiedz

2140

Litewski pies vs uchodźcy

Pokaż treści 18+

Litewski pies vs uchodźcy

Tytuł mówi wszystko xD

BasTajpan
z
streamable.com
dodany: 17.11.2021, 11:16:00
  • 259
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    litwa
  • #
    wojsko
Orelek
Orelek
Orelek 17.11.2021, 12:26:10 via iOS
  • -6
Nie jestem za wpuszczaniem imigrantów ale mam pytanie. Cieszy was oglądanie jak pies atakuje i gryzie ludzi którzy nawet się nie bronią? Nieźli z was psychopaci. Czym innym jest obrona granic a czym innym jaranie się jak pies gryzie i atakuje ludzi.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Orelek
Orelek
Orelek 17.11.2021, 12:39:07 via iOS
  • -12
@Nordri: Najeźdźcy to by to byli gdy mieli b--ń i atakowaliby nasz kraj. To są zdesperowani ludzie którym obiecali socjalne niebo Europy, które okazało się koczowaniem i marznięciem w lesie. Wielu z nich nie ma nawet środków na powrót. Wszyscy są już tam w-------i i zmęczeni ale nie daje to prawa nikomu do używania przemocy wobec kogoś kto nawet cię nie atakuje. Widzę ze jakby była wojna to byłbyś pierwsza
Orelek
Orelek
Orelek 17.11.2021, 13:04:18 via iOS
  • 1
@Nordri: Nie wszyscy ludzie z bliskiego wschody to zamachowcy i ludzie którzy chcą się wysadzić w powietrze w imię allaha. Masa tych ludzi sprzedała swoje domy żeby kupić wycieczkę na Białoruś i teraz nie maja za co wrócić. Nawet na grupach na fejsie widać było jak na początku planowali cała podróż a potem dopiero ostrzegali się zw wycieczka do Białorusi nie wyglada tak jak Baćka im obiecał.

Większość ludzi w

2300

Ridley Scott ostro krytykuje filmy superbohaterskie: Ich scenariusze są chu**we

Ridley Scott ostro krytykuje filmy superbohaterskie: Ich scenariusze są chu**we

Ridley Scott, twórca kultowego „Łowcy androidów” i obsypanego Oscarami „Gladiatora” dołączył do krytyków superbohaterskiego kina. W swoim najnowszym wywiadzie twórca ostro skrytykował filmy bazujące na komiksowych opowieściach.

filmozercyCOM
z
filmozercy.com
dodany: 14.11.2021, 10:45:48
  • 404
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    kino
  • #
    rozrywka
  • #
    marvel
Orelek
Orelek
Orelek 14.11.2021, 12:16:03 via iOS
  • 1
@kidi1: Są filmy ambitne które bardzo sobie cenię oglądać, skupić sie i analizować ich głębszy sens, ale są tez filmy, które chętnie obejrzę dla odmóżdżenia, więc nie widzę sensu krytykowania ich. Ludzie to lubią i co wam do tego?
hyperlogic_
hyperlogic_
hyperlogic_
11.11.2021, 12:30:16
  • 829
PALI SIE PALI SIE PALI SIE EEEE
#marszniepodleglosci
hyperlogic_ - PALI SIE PALI SIE PALI SIE EEEE
#marszniepodleglosci
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 11.11.2021, 15:00:16 via iOS
  • 4
Szkoda że Rosyjskiej nie palą, przynajmniej wiadomo kto ich finansuje.
  • Odpowiedz

2900

Dzisiejsza białoruska reżimówka

Dzisiejsza białoruska reżimówka

„Niczego was nie nauczył 1939? Nie macie szans Pszeki! Jeśli nie przemawiają do was łzy dzieci, to przemówią bombowce Tu-22M3 sił powietrzno-kosmicznych Federacji Rosyjskiej. Możecie już wyrzucać swój NATO-wski złom.

Kolekcjoner_dusz
z
streamable.com
dodany: 10.11.2021, 22:39:45
  • 435
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    bialorus
  • #
    wydarzenia
  • #
    uchodzcy
  • #
    imigranci
Orelek
Orelek
Orelek 11.11.2021, 00:20:40 via iOS
  • -1
@SzlachcicPolny: Rosją. Białoruś to nam może naskoczyć ale Rosja to inna bajka.

4146

Boris Johnson wrócił ze szczytu klimatycznego do domu prywatnym samolotem...

Boris Johnson wrócił ze szczytu klimatycznego do domu prywatnym samolotem...

... zamiast pojechać pociągiem, którym podróż z Glasgow do Londynu trwa cztery i pół godziny. Chwilę wcześniej mówił, że "jeśli chodzi o zmiany klimatu, słowa bez czynów są absolutnie bezcelowe" i ostrzegał ludzi, że będą osądzeni przez ich dzieci, jeśli nie zaczną działać.

Wykopowicz1234
z
theguardian.com
dodany: 03.11.2021, 14:27:35
  • 172
  • #
    swiat
  • #
    uk
  • #
    ciekawostki
Orelek
Orelek
Orelek 03.11.2021, 16:09:01 via iOS
  • 5
@me33iahone: Dlatego powinno się cały czas pisać o tej hipokryzji żeby zarówno bogaci i wpływowi jak i szare robaki byli bardziej ekologiczni.

725

Nie ma czasu na strach

Nie ma czasu na strach

Dzisiaj najwyższy czas na bycie odważnym i zjednoczonym.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 01.11.2021, 16:10:28
  • 130
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
Orelek
Orelek
Orelek 01.11.2021, 21:36:58 via iOS
  • -3
Uważam że ludzie powinni się zaszczepić, a wszystkie certyfikaty covidowe i kody qr powinny być zwalczane bo jest to ograniczenie naszej wolności. Szczepionki działają, możliwe ze krótko ale nikt tego nie był w stanie przewidzieć na pewno. Prawdą jest że szczepienie ludzi co pół roku jest żartem i jest bezsensowne. Cała pandemia powinna być dla ludzi sygnałem jak ważne jest dbanie o własne zdrowie, dobre odżywianie się i trzymanie formy, a dla
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Orelek
Orelek
Orelek 01.11.2021, 22:15:06 via iOS
  • 2
@TIL: Co to za argument XD Jazda samochodem wymaga jakiś mniejszych lub większych umiejętności którymi trzeba sie wykazać na egzaminie
Orelek
Orelek
Orelek 01.11.2021, 22:18:49 via iOS
  • -1
@ksiak: Można wałkować tą dyskusję po raz kolejny ale większość statystyk pokazuje ze szczepionki zmniejszają już nie pamietam dokładnej wartości ale chyba o 70% prawdopodobieństwo zachorowania. Wiec tak będąc zaszczepionym możesz roznosić wirusa, ale różnica jest taka ze w ponad 90 procentach tą chorobę przejdziesz lekko lub zupełnie bezobjawowo.
Orelek
Orelek
Orelek 02.11.2021, 09:27:48 via iOS
  • 0
@Minikus: Centryzm jest jedyna słuszna opcją, skrajne szurostwo jest złe bo pokazuje jakimi debilami są ludzie i skrajna covidoza jest zła bo pokazuje jakie zamordystyczne skłonności ludzie mają. Dokładnie tak jak ze skrajna prawica i lewica, obydwa są równie p------e i prowadzą tylko do kłótni i zaognienia dyskusji.
Orelek
Orelek
Orelek 02.11.2021, 09:31:56 via iOS
  • 0
@Pan__M: Jak masz populacje 60 milionów jak w Anglii i zaszczepionych ludzi jest 50 milionów. To jak jeden procent tych zaszczepionych ludzi trafi do szpiatala to daje to 60 000 ludzi. Jeśli z grupy niezaszczepionych ludzi, czyli 10 milionów trafi do szpitala 10 procent procent to daje to 100 000 ludzi. Masz w ten sposób pokazane dlaczego 2/3 ludzi w Anglii w szpitalu to osoby zaszczepione
Buckshot_00
Buckshot_00
31.10.2021, 06:25:59
  • 359
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 31.10.2021, 10:21:43 via iOS
  • 0
@waldo: Poproszę
  • Odpowiedz

2061

Media w Australii mają "prikaz" by nie pokazywać ujęć lotniczych z protestów

Media w Australii mają "prikaz" by nie pokazywać ujęć lotniczych z protestów

Władze nie chcą by ludzie widzieli, że na protestach pojawia się coraz więcej uczestników przeciwko zamordyzmowi i new world order.

dr_gorasul
z
youtube.com
dodany: 23.09.2021, 17:57:04
  • 81
  • #
    swiat
  • #
    australia
  • #
    protest
  • #
    nwo
  • #
    zamordyzm
  • #
    koronawirus
Orelek
Orelek
Orelek 23.09.2021, 21:11:30 via iOS
  • -15
Kompletnie nie o to chodzi. Protestujący używali zdjęć z powietrza w mediach żeby zobaczyć gdzie stoi policja aby jej uniknąć. W trakcie marszu zmieniali jego kierunki aby nie zostać otoczonym i rozproszonym. Wcześniej policja prosiła o nie udostępnianie materiałów nowszych niż jedna godzina.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Orelek
Orelek
Orelek 23.09.2021, 22:11:06 via iOS
  • -2
@ShpxLbh: Prawda, jest to ograniczenie wolności ale opis znaleziska jest foliarski i manipulacyjny. Ale uważam, że bardzo dobrze ze ludzie wyszli tam na ulice bo rząd zachowuje się w chory sposób.
lorquu
lorquu
21.09.2021, 16:14:34
  • 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 21.09.2021, 21:05:33 via iOS
  • 0
W sumie to nawet nie śmiechłem, bardziej zesmutniałem
  • Odpowiedz

2597

Nie ma nudy w Katowicach

Nie ma nudy w Katowicach

policja konna interweniuje

Stulley_Muntari
z
youtu.be
dodany: 11.09.2021, 19:25:35
  • 488
  • #
    katowice
  • #
    policja
Orelek
Orelek
Orelek 11.09.2021, 20:53:16 via iOS
  • 66
@Mcx00: Może i patola, ale nie daje to prawa policjantowi żeby zaczął go dusić i żeby dostał kopa od konia.
Orelek
Orelek
Orelek 11.09.2021, 21:00:55 via iOS
  • 17
@Mcx00: Widać że to był cwaniaczek który chwile zawył, wykorzystał okazje i uciekł. Chodzi mi o to że tu było o krok od tragedii, jakby koń uderzył go w głowę go mógłby dostać obrażenia mózgu i potem policjanci mieliby same problemy bo nieudolnie go próbowali zatrzymać.
Orelek
Orelek
Orelek 11.09.2021, 21:16:04 via iOS
  • -1
@Mcx00: Oczywiście mógłby, ale jakby to zrobił to nie byłaby to wina policjanta i nie miałby problemów w sądzie po takiej sytuacji.

615

Operacja Northwoods, jak USA planowało u siebie zamachy i wywołanie wojny z Kubą

Pokaż treści 18+

Operacja Northwoods, jak USA planowało u siebie zamachy i wywołanie wojny z Kubą

Kryptonim tajnej operacji false flag, zaproponowany przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962 roku. Zakładał przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA; ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Castro na Kubie.

konto usunięte
z
pl.m.wikipedia.org
dodany: 11.09.2021, 17:24:27
  • 111
  • #
    usa
  • #
    wtc
  • #
    geopolityka
  • #
    historia
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Orelek
Orelek
Orelek 11.09.2021, 20:57:09 via iOS
  • -1
@Anna_: Czy taki rząd, utopia i brak wojen byłoby złe? Wiadomo jak dotrwałby się jakiś chory człowiek do władzy to każdy by ucierpiał, ale jeśli byłby to demokratycznie wybrany rząd światowy?

3

Szwecja znosi obostrzenia

Szwecja znosi obostrzenia

Rząd Szwecji zapowiedział zniesienie pod koniec września większości restrykcji mimo rosnącej liczby zakażeń koronawirusem. Powodem decyzji jest wysoka liczba zaszczepionych osób oraz niewielkie obciążenie służby zdrowia. W Szwecji 81 proc. dorosłych przyjęło co najmniej jedną dawkę, a ponad 70...

Orelek
z
wykop.pl
dodany: 08.09.2021, 12:39:59
  • 0
  • #
    koronawirus
  • #
    europa
  • #
    szczepienia
  • #
    covid19
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna

827

Zatrzymanie obywatelskie uchodźców z Białorusi.

Zatrzymanie obywatelskie uchodźców z Białorusi.

Sołtys postanowił przypilnować "turystów" z przybyłych Białorusi.

Zgryd
z
streamable.com
dodany: 19.08.2021, 09:26:35
  • 289
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    uchodzcy
Orelek
Orelek
Orelek 19.08.2021, 13:59:53
  • -15
Ciekawi mnie czy wykopki mieliby takie samo zdanie do imigracji i deportacji jakby w Polsce była wojna i uciekaliby z kraju.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Orelek
Orelek
Orelek 19.08.2021, 16:06:42
  • -3
@Kielek96: a który kraj po drodze z Afganistanu jest według Ciebie bezpieczny i gwarantuje brak deportacji z powrotem do kraju? Na miejscu tych ludzi starałbym się przekroczyć granice unii europejskiej która znana jest z przyjmowania imigrantów, na pewno nie pchałbym sie do Turcji, czy Rosji. Dodatkowo tu wchodzą w grę szlaki przemytnicze których do Europy jest po prostu więcej.
Kosciany
Kosciany
02.08.2021, 16:43:45
  • 976
#polityka
Kosciany - #polityka

źródło: comment_1627922624QnITVPue8t9HL7ackPIlKV.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 02.08.2021, 19:57:16 via iOS
  • 1
Synek kto ci tyle doł, no kto?
  • Odpowiedz
namrab
namrab
25.07.2021, 13:47:51
  • 4789
Przelot ISS sfotografowany teleskopem zamocowanym na głowicy posiadającej funkcję podążania za satelitami. W końcu udało mi się rozgryźć kwestię dokładności śledzenia i utrzymać stację poruszającą się z prędkością 7 km/s w malutkim polu widzenia (około 1/3 średnicy Księżyca) przez kilka minut.
Stacja przelatywała prawie dokładnie nad głową, w najbliższym punkcie znajdowała się w odległości 430 kilometrów. Jedna sekunda filmu to około 24 sekundy w czasie rzeczywistym.

#namrabcontent / Instagram <-
namrab - Przelot ISS sfotografowany teleskopem zamocowanym na głowicy posiadającej fu...

źródło: comment_1627220871pZZDOIU2X6S4WBA8n5blqb.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orelek
Orelek
Orelek 25.07.2021, 15:12:48 via iOS
  • 0
Zajebiste
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking