Wpis z mikrobloga

@tomsiup: Według mnie „wspólny wróg” połączył każdego kto w głębi serca jest konserwą. Przed pierwszymi szturmami na granice czytałem że poparcie pisu spadło do najmniejszych wartości, teraz pewnie znowu wygraliby z dwucyfrową przewagą jak w 2015 r. Szkoda że Polak nie uczy się na błędach.
@tomsiup: puknijcie sie w łeb - jak ktoś raz na kadencję poprze działania rządu w jakiejś sprawie to nie znaczy że od razu będzie na PiS głosował
PiS jest najgorszym rządem po 89 i nic sie w tej sprawie nie zmieniło, m. in. przez ich tragiczną politykę zagraniczna mamy ten kryzys teraz. Ale jak już się mleko rozlało to trzeba posprzątać i póki co nie ma dramatu, obsługa tego kryzysu wygląda
@tomsiup: imigranci są jak manna z nieba pisowi, nie mówi się o tym jak zrujnowali kraj, zadłużyli nas, jak kradną w spółkach sp, ilu wymordowali polaków covidem, jak napompowali inflacje, zniszczyli sądy, edukację, służbę zdrowia, tylko o tym jak dzielnie bronią granic co w połączeniu z najgłupszą na świecie opozycją daje im kolejną kadencję złodziejstwa i niszczenia kraju prawie na tacy.
@tomsiup: ojej, czyżby Polacy znowu złapali zarzutke PiSu? Dziwnym trafem, w przededniu prezydent podpisuje nowy ład, parę dni przed tak wielkim i zmasowanym atakiem (kilku tysięcy ludzi) wychodzi na jaw, że przez tą aborcję umierają niewinni, Morawiecki w Brukseli zostaje zjedzony, pieniądze z planu odbudowy są w zawieszeniu, kary za Turów i... spada poparcie. Ja się tylko zastanawiam, jaki będzie kolejny krok, skoro dzisiaj wydarzenie to prawie wywołana wojna xD i
ale przecież wszyscy słyszą co mówi opozycja więc jakim cudem miałaby sobie poradzić?


@lab_rat: wieź mnie mnie rozśmieszaj. O uchodźcach masowo transportowanych przez białoruś słychać było już z pół roku temu, tylko wtedy na litwie. Już wtedy wiadomo było, że celem będzie niedługo polska, a piswocy co zrobili? Nic - dalej #!$%@? gospodarkę. Wysłać wojsko do pilnowania granicy każdy debil by umiał. I to ma być radzenie sobie z sytuacją? Raczej