Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia. Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
@BennyLava: argument inwalida. Równie dobrze powinieneś być za 100 procent porodem naturalnym i brakiem jakichkolwiek badań, bo przecież to biologia i najtwardsze osobniki przetrwają, c--j że 30 procent porodów zakończy się z śmiercią matki. Nie mówiąc już o tym że czysta biologia dawno przestała mieć znaczenie w momencie kiedy nie staramy się o dziecko w wieku 18-20 lat, a mając 30 i będąc trutym przez smog, mikroplastik i masę innych
@ZionOfel: kolejny wybuch 3 wś? Ile jeszcze razy? ( ͡°͜ʖ͡°)
C--j się wydarzy, zamiast pocisnąć kacapow i odpowiedzieć to wyrazimy tylko wielkie oburzenie i kacapy będą wiedziały że na taką akcję mogą sobie pozwolić co miesiąc
Cześć Mirki, szukam z polecenia dobrego zegarmistrza w Warszawie. Chciałbym oddać do porządnego serwisu stary zegarek mechaniczny dziadka Atlantic Worldmaster. Zegarek ma dla mnie wielką wartość sentymentalną dlatego szukam kogoś z polecenia.
Nie wiem jak za takie przestępstwa może być tak niska kara. Jak ktoś wykazuje się tak skrajnym brakiem empatii wobec zwierząt, że jest w stanie je torturować to powinien być skazany na wiele więcej, bo na bank jest skłonny do takich samych zachowań na ludziach. A to pokazuje wiele historii o psychopatach mordujących ludzi ktorzy zaczynali od znęcania się nad zwierzętami.
@ZolniezMordoru: Bo to jest nie chrześcijańskie! W tym kraju masz cierpieć jak prawdziwy katolik i kościół ani państwo nie mogą ci pozwolić żebyś poszedł do piekła, musisz mieć ciężko i nie możesz myśleć za siebie. Oni wiedzą lepiej! ( ͡°͜ʖ͡°)
Jestem właśnie w Gruzji i niesamowite jest to ze jak słyszą obcy język i pytają czy Rosja, my odpowiemy ze Polska to nagle się uśmiechają i zmieniają kompletnie podejście
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się