Jaki jest najbardziej samotny dzień w roku? Walentynki czy sylwester? Jak dla mnie, zdecydowanie to drugie.
Mam dziś tyle opcji, że nie wiem co wybrać. Albo coś sobie obejrzę czy poczytam, albo pogram w Red Dead Redemption 2 czy Horizon Zero Down, albo poukładam puzzle, albo pójdę wcześniej spać. Co roku ten sam dylemat.
#sylwesterzwykopem #samotnosc
Mam dziś tyle opcji, że nie wiem co wybrać. Albo coś sobie obejrzę czy poczytam, albo pogram w Red Dead Redemption 2 czy Horizon Zero Down, albo poukładam puzzle, albo pójdę wcześniej spać. Co roku ten sam dylemat.
#sylwesterzwykopem #samotnosc

















#sylwesterzwykopem
źródło: 1000003464
Pobierz@zimowyporanek No wiem, to tak tylko do zdjęcia przed rozłożeniem.