Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Moroder

Moroder

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31960
  • Znaleziska 223
  • Mikroblog 31737
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 35

3530

Hulk Hogan nie żyje. Miał 71 lat

Hulk Hogan nie żyje. Miał 71 lat

"Legenda wrestlingu Hulk Hogan zmarł w wieku 71 lat - podają media w USA."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 24.07.2025, 15:50:10
  • 488
  • #
    usa
  • #
    wrestling
  • #
    sport
  • #
    wwe
Moroder
Moroder 24.07.2025, 16:38:18 via Wykop
  • -1
@adam-pajac: przecież Sanah jeszcze żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
07.07.2025, 05:32:19
  • 11
Tego dnia w Rzymie

7 lipca

• 717 p.n.e. - według rzymskich przekazów pierwszy król i założyciel Rzymu, Romulus, zaginął wśród straszliwej burzy, jaka rozpętała się podczas wspólnych obrad ludu i senatu na Polu Marsowym. Głoszono, że to cnoty i zasługi wyniosły króla do nieba, gdzie przebywał jego ojciec, bóg Mars. Pojawiały się także głosy, że to wrogowie korzystając z burzy i ciemności zamordowali władcę i usunęli jego ciało. Wystąpił wówczas jeden z senatorów
IMPERIUMROMANUM - Tego dnia w Rzymie

7 lipca

• 717 p.n.e. - według rzymskich przeka...

źródło: w

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Moroder
Moroder 07.07.2025, 08:59:54 via Wykop
  • 0
@IMPERIUMROMANUM: i zrobili mu tę świątynię?
  • Odpowiedz

356

Ubisoft dał ci bana? Musisz zniszczyć wszystkie posiadane kopie gier

Ubisoft dał ci bana? Musisz zniszczyć wszystkie posiadane kopie gier

Użytkownik serwisu X opublikował fragment umowy licencyjnej Ubisoftu (EULA), który wzbudził ogromne kontrowersje. Wynika z niego, iż jeśli gracz straci dostęp do konta,np. przez bana, musi nie tylko usunąć zainstalowaną grę, ale też zniszczyć wszystkie jej kopie. Dotyczy to również wersji pudełkowej

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 05.07.2025, 17:11:16
  • 83
  • #
    gry
  • #
    ubisoft
  • #
    komputery
Moroder
Moroder 06.07.2025, 18:21:14 via Wykop
  • 1
dzisiaj kupisz gre a jutro tworcy ja skasuja ze steama


@3mortis: z tego co wiem Valve nigdy nie pozwala usunąć legalnie kupionej gry z bibliotek użytkowników, więc jak kupisz grę to możesz ją pobrać, ale po uruchomieniu gra nie połączy się z serwerami i z tym jest problem

zeby troche zmienic podejscie tworcow bo wiele gier zwyczajnie ginie, nie da sie ich legalnie pobrac mimo ze sie je kupilo


@
pod_sloncem_szatana
pod_sloncem_szatana
06.07.2025, 11:49:18
  • 13
Oficjalnie: najtrudniejsza gra w historii gier komputerowych. Musiałem zajrzeć do solucji i dopiero dzięki niej zorientowałem się, że ten bajkowy point and click jest nasycony elementami zręcznościowymi. Nigdy nie pomyślałbym, że żebrakowi trzeba w ciągu trzech sekund zabrać buta. Poległem też na jednym dialogu, tzn. nie otworzyłem w nim właściwej opcji i uznałem sprawę z tą postacią za zamkniętą. I tak od godziny łaziłem między czterema lokacjami, próbując bezskutecznie wyklikać posiadanymi przedmiotami
podsloncemszatana - Oficjalnie: najtrudniejsza gra w historii gier komputerowych. Mus...

źródło: ksiaze-i-tchorz-280x392-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 06.07.2025, 13:36:30 via Wykop
  • 14
@pod_sloncem_szatana: fajna to była gra, ale te stare point&clicki nie były trudne, były po prostu chamsko niesprawiedliwe i nielogiczne
  • Odpowiedz
SzmaragdowySmok
SzmaragdowySmok
05.07.2025, 19:14:50
  • 6
Czyli daliście 2200zl żeby zagrać w pięcioletnią grę na średnich w 480p. Dobrze rozumiem?

#gry #nintendoswitch
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 05.07.2025, 20:19:21 via Wykop
  • 0
@SzmaragdowySmok: przecież to jest na PC
  • Odpowiedz
colezka
colezka
colezka
05.07.2025, 16:07:31
  • 39
Zbieram listę klasyczków gier do przejścia, za dzieciaka mało grałem, więc teraz sobie odbijam na steam decku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lista do tej pory:
1. Mafia - w trakcie
2. Half-life

#gry #staregry
colezka - Zbieram listę klasyczków gier do przejścia, za dzieciaka mało grałem, więc ...

źródło: temp_file3545844702416400293

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 05.07.2025, 17:36:42 via Wykop
  • 1
Tetris effects


@smokingcat: gra z 2018 roku klasykiem?
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
05.07.2025, 12:18:44
  • 1
16:15 on jakiś psychiczny jest ten kurier? Goni ludzi wyzywa ich, grozi im?

#delivery #kurier #krakow #ubereats
dawid-hopek - 16:15 on jakiś psychiczny jest ten kurier? Goni ludzi wyzywa ich, grozi...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 05.07.2025, 15:10:09 via Wykop
  • 0
@dawid-hopek: ale patus
  • Odpowiedz

541

Miała być wielka, piękna strategia dla AI. Polski rząd odstawił fuszerkę

Miała być wielka, piękna strategia dla AI. Polski rząd odstawił fuszerkę

Rodzima branża technologiczna równa z ziemią projekt, który miał wyznaczyć kierunki rozwoju sztucznej inteligencji do 2030 r. i domaga się od Ministerstwa Cyfryzacji zawieszenia prac nad dokumentem.

marekrz
z
pro.rp.pl
dodany: 04.07.2025, 13:49:30
  • 96
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Moroder
Moroder 05.07.2025, 12:38:10 via Wykop
  • 1
@michalxd21: front-end dla czata GPT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nobon
nobon
04.07.2025, 10:57:02
  • 986
Pan Adam nie bierze jeńców. Egzekucji egzaltowanych julek, anetek i katarzyn z haerów dokonuje na miejscu, w komentach pod ich pełnymi samouwielbienia wpisami na LinkedInie.

#korposwiat #linkedin
nobon - Pan Adam nie bierze jeńców. Egzekucji egzaltowanych julek, anetek i katarzyn ...

źródło: linkedin

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 04.07.2025, 16:43:46 via Wykop
  • 0
@nobon: to jest reklama, a Ty podajesz ją dalej
  • Odpowiedz
AdamF_OG
AdamF_OG
03.07.2025, 17:01:59
  • 2
Chyba przegapiłem moment, gdy dla nowych gier 100 GB pamięci to może być mało :D

Właśnie kupiłem sobie nowego laptopa. Co prawda laptop ma mi służyć głównie do pracy jako informatyk, bo poprzedni laptop z 2013 z technologią z 2011 nie dawał rady ze współczesnymi skomplikowanymi programami (do tej pory miałem i5-2540M 2 rdzenie i 4 wątki podchodzące pod 3.30 GHz i NVS 4200M 1 GB DDR3, a teraz na pokladzie nowoczesne świeżynki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 03.07.2025, 20:32:13 via Wykop
  • 0
@AdamF_OG: teraz gry więcej zajmują, ale za to są gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zsokiemowocowym
zsokiemowocowym
03.07.2025, 19:20:36
  • 152
Ale to była dobra giera.
#staregry #gimbynieznajo
zsokiemowocowym - Ale to była dobra giera.
#staregry #gimbynieznajo

źródło: temp_file1582285429699935052

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 03.07.2025, 20:23:18 via Wykop
  • 0
@zsokiemowocowym: Bushido Ball najlepsza gra
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
03.07.2025, 18:18:28
  • 399
potężne gemini od googla zaraz wam powie co daje na wykopie #bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PozdroMleczny - potężne gemini od googla zaraz wam powie co daje na wykopie #bordo ( ...

źródło: xdd

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 03.07.2025, 20:19:18 via Wykop
  • 1
@PozdroMleczny: prawdę mówi, konto bordo odnosi się od wykupionej opcji premium przez użytkownika, daje ono dodatkowe możliwości jak minusowanie wpisów, bordowy kolor pojawia się zazwyczaj przy nicku, gdy konto ma ponad 12 miesięcy stażu.
W skrócie:

„Bordo” = użytkownik z co najmniej rocznym stażem

Zazwyczaj jest uznawany za bardziej
  • Odpowiedz

959

Mobilizacja graczy popłaciła. Inicjatywa Stop Killing Games ze 100% poparciem!

Mobilizacja graczy popłaciła. Inicjatywa Stop Killing Games ze 100% poparciem!

Zrobiliśmy to. Teraz tylko pozostało wbić 200.000 głosów extra i będziemy mieć gwarant, że petycja przejdzie.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 03.07.2025, 14:45:31
  • 167
  • #
    gry
  • #
    pc
  • #
    pcmasterrace
  • #
    stopkillinggames
Moroder
Moroder 03.07.2025, 19:28:55 via Wykop
  • -2
@bregath: jest ignorantem i próbuje robić grę, jedno nie wyklucza drugiego
Moroder
Moroder 03.07.2025, 19:45:21 via Wykop
  • 4
@swmo: przecież to nie change.org typie tylko prawdziwa petycja do Komisji Europejskiej
Moroder
Moroder 03.07.2025, 20:14:15 via Wykop
  • 0
@Foxing: jeden z niewielu momentów gdy faktycznie możemy mieć na coś wpływ a ty narzekasz
Moroder
Moroder 03.07.2025, 20:16:21 via Wykop
  • 4
@NatUtms: mi normalnie przez mObywatel zajęło to 5 minut
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
03.07.2025, 08:04:55
  • 6
#pogoda #krakow
Monilisowo udała się rzadka sztuka: w autobusie jest cieplej niż na zewnątrz, a przypominam, że na zewnątrz temperatura podchodzi pod 40 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 03.07.2025, 08:28:41 via Wykop
  • 8
@John_Edgar_Hoover: ale za to jak przyjemnie wtedy wyjść z autobusu na te 40°C
  • Odpowiedz
Moroder
Moroder 02.07.2025, 16:09:57
  • 0
Pamiętacie 20 lat na forach był wrzucany taki filmik: jak używać opcji "szukaj", po czym poznajemy opcję "szukaj" (po napisie "szukaj" oczywiście). Pamiętacie to? Da się to jeszcze znaleźć?

#komputery #elektroda #informatyka #memy #memyhistoryczne #retrogaming
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder
Autor
02.07.2025, 18:16:12 via Wykop
  • 0
@wujek_mikazjusz: o kurde, dzięki
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
02.07.2025, 01:44:19
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 02.07.2025, 16:05:56 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: geneza nazwy tagu była już poruszana na forum, wzięło się to z tego, że my jesteśmy tym trzecim okiem i pocieramy oko (trzemy oko czyli odbyt) jak oglądamy filmik
pozdrawiam
  • Odpowiedz

524

Idioci na torach kolejowych.

Pokaż treści 18+

Idioci na torach kolejowych.

Niebezpieczna sytuacja na moście kolejowym w Kętach. Mogło dojść do tragedii. Okazało się, że grupa młodych ludzi wjechała na wiadukt kolejowy na rowerach i hulajnodze. W pewnym momencie nadjechał pociąg Intercity. Maszynista musiał gwałtownie hamować, aby rowerzyści zdążyli w porę uciec z mostu.

HardWax
z
streamable.com
dodany: 01.07.2025, 15:33:42
  • 83
  • #
    rower
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    kolej
  • #
    ciekawostki
Moroder
Moroder 01.07.2025, 20:39:06 via Wykop
  • 1
@Bonan_Karbarzynca: pociąg mógłby się uszkodzić
wybryk_natury
wybryk_natury
01.07.2025, 05:50:33
  • 195
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 01.07.2025, 06:51:46 via Wykop
  • 5
@Hrjk: no bez sensu, coraz gorsze te memy robią
  • Odpowiedz
Thadeusss77
Thadeusss77
Thadeusss77
27.06.2025, 17:45:38
  • 4
"OGROMNY sukces", pisze Arkadikuss, a jaka jest prawda? Cóż, został miesiąc do zebrania podpisów a jest... trochę ponad połowa, dokładnie 58%.

No bo wiadomo, jak Ubisoft mówi że ma sukces to wtedy jest to propaganda, ale jak Arkadikuss, znany i szanowany samozwańczy ludolog, mówi że jest sukces, no to MUSI to być sukces, nawet jeśli liczby się nie zgadzają, bo on to ludolog jest znany i szanowany.

( ͡° ͜ʖ
Thadeusss77 - "OGROMNY sukces", pisze Arkadikuss, a jaka jest prawda? Cóż, został mie...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 27.06.2025, 20:39:07 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.06.2025, 07:42:16
  • 83
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam mały problem w relacji XD

No więc jakieś 2 miesiące temu kupiłem sobie nowy samochód. Dokładnie to BMW M4 Gran Coupé. Dobrze doposażone.

Zbierałem na tą zabawkę od jakiegoś czasu, spełniłem swoje marzenie zakupu nowego samochodu. A co za tym idzie, mówiąc żartobliwie, dbam o niego bardziej niż o dziewczynę - nie gazuję, jeżdżę jeszcze ostrożnie, docierając silnik. Nie zrobiłem zbyt wiele kilometrów bo nie było okazji.
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder 25.06.2025, 10:45:05 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ale wieś xD drogim samochodem muszą przyjechać mimo, że go nie mają
niby Polska, a mentalność jak w rosji xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 27
  • Strona 5 z 27
  • >
  • Morodi zwany Miodożerem

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.06.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Komentator
    od 09.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking