Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miszza123
Miszza123

Miszza123

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 429
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 428
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
H.....y
H.....y
konto usunięte 30.08.2024, 12:35:52
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 30.08.2024, 12:39:33 via iOS
  • 1
@HuopWsiowy Iveco pozdrawia także
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.08.2024, 10:55:37
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 19.08.2024, 16:43:31 via iOS
  • 0
@robert_blaszczykowski tak się wszyscy śmiali też z tego tutaj a potem przyszedł deszcz i zalało #bielskobiala
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 17.08.2024, 18:13:06
  • 0
Hej Mirki, kupiłem sobie dzisiaj słuchawki do #xbox Steelseriesy podłączane jackiem 3.5mm do kontrolera, gram w Mw3 na podłączonej myszce i klawiaturze przez USB do Xboxa, występuje mały input lag podczas celowania wcześniej na innej myszce tego nie było, tyle że nie miałem wtedy podpiętych słuchawek , co jest przyczyną ? #sprzetkomputerowy #konsole #xboxseriesx #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biczek
biczek
18.08.2024, 07:58:01 via Wykop
  • 0
@Miszza123: Odepnij sluchawki i sprawdz czy pomoze ;p
  • Odpowiedz
Dafiq123
Dafiq123
Dafiq123
08.08.2024, 15:03:31
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 08.08.2024, 16:30:17 via iOS
  • 5
@Van-der-Ledre dobre skrzynie automatyczne?
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 01.08.2024, 09:32:02
  • 0
Miszza123

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nishkalanka
Nishkalanka
Nishkalanka
21.07.2024, 09:32:00
  • 7
Miałam sporą przerwę w śledzeniu kanału #bezplanu. Odpaliłam sobie dzisiaj kilka nowych odcinków i moje wrażenie jest takie że chyba zaczął bardziej wygodnie i komfortowo jeździć ;) Ciekawe czy to przez babę
#bezplanu #youtube #podroze
Nishkalanka - Miałam sporą przerwę w śledzeniu kanału #bezplanu. Odpaliłam sobie dzis...

źródło: bezpl

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 21.07.2024, 09:39:48 via iOS
  • 1
@Nishkalanka do tego jeździ z psem
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 22.07.2024, 17:03:41 via iOS
  • 1
@Nishkalanka no dziwna sprawa z nimi, oglądam od paru lat co jakiś czas
  • Odpowiedz
Maqis
Maqis
22.07.2024, 16:56:21
  • 0
Witam społeczność Wykopu. Miałbym pytanie do kogoś kto pracuje w warsztacie. Jaki byłby koszt szacunkowy naprawy Forda Fiesty MK VII lub VIII, rocznik 2014.
#naprawasamochodow
Maqis - Witam społeczność Wykopu. Miałbym pytanie do kogoś kto pracuje w warsztacie. ...

źródło: IMG_20240722_175722

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 22.07.2024, 17:01:18 via iOS
  • 0
@Maqis 2k
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 22.07.2024, 17:01:35 via iOS
  • 0
@Miszza123 z hakiem
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 22.07.2024, 17:02:02 via iOS
  • 0
@Maqis dolicz malowanie 500zl element chyba ze znajdziesz w kolor części
  • Odpowiedz
goferek
goferek
19.07.2024, 07:49:52
  • 388
Mirki, chciałem zdjąć koło i ukręciłem śrubę. Pękła niemal od razu. Co teraz zrobić?
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
goferek - Mirki, chciałem zdjąć koło i ukręciłem śrubę. Pękła niemal od razu. Co tera...

źródło: 451787441_376141092247562_9135432860710379730_n

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 19.07.2024, 13:06:57 via iOS
  • 0
@Kamael jak nie mają wiedzy z tego zakresu to niech się nie odzywają proste
  • Odpowiedz
tttomasz
tttomasz
17.07.2024, 10:46:19
  • 2
#carbonara #kuchnia #spaghetti #gotujzwykopem #kucharz #problemypierwszegoswiata

Chciałbym zrobić PRAWDZIWĄ Carbonarę. Przeczytałem i obejrzałem mnóstwo materiałów w sieci i każdy się od siebie różni, można zwariować. Jestem wręcz wmurwiony.
- jedni uważają, że muszą być policzki, inni że podgardle, polskie przepisy jadą na miękko z boczuniem
- jedni ze śmietaną, inni bez
- jedni z białkiem, inni, że samo żółtko (ponoć to było danie dla
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 17.07.2024, 15:02:43 via iOS
  • 1
@tttomasz polecam po tanio, ser tarty grana padano/ parmezan, boczek, smażysz boczek wbijasz 6 lub ile uważasz zoltek do szklanki, wsypujesz tam paczkę grana padano, do tego zlewasz tłuszcz który wytopi się z boczku, możesz dolać lyzke lub dwie wody z makaronu do tego, pamiętaj że masa ma być gęsta, potem wrzucasz makaron do boczku, pamiętaj żeby zostawić wodę z makaronu po odcedzeniu, wlewasz miksturę razem z jakąś ilością wody z
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 17.07.2024, 16:23:16 via iOS
  • 1
@tttomasz pamiętaj tylko o dolewaniu wody, podczas mieszania tego wszystkiego, i na małym ogniu
  • Odpowiedz
s.....3
konto usunięte 15.07.2024, 10:27:23
  • 283
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 15.07.2024, 13:23:04 via iOS
  • 1
@WielkiPowrut88 trzeba było nie stawiać pieniędzy bo ktoś z wykopu tak napisał xD
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 14.07.2024, 09:10:48
  • 0
Hej Mirki, na jakim gracie ustawieniu celowania myszy w CoDzie Mw3? Chodzi mi o tryb klasyczny czy względny? Jakie są różnice i co polecacie ? #gaming #komputery #callofduty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 10.07.2024, 04:32:23
  • 2
Hej Mirki, jest tutaj ktoś z Bielska-białej i zna jakiś serwis elektroniki który wymieniłby mi mikroprzełączniki w myszce? #bielskobiala #elektronika #gaming #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

free_listener_0
free_listener_0
free_listener_0
10.07.2024, 06:19:50 via Wykop
  • 2
Ja laptopa oddawałem do naprawy kiedyś w Doktor Komputer na 3 Mają, też na mirko mi polecono.
  • Odpowiedz
Miszza123
Miszza123
Miszza123 09.07.2024, 15:04:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rumpac
rumpac
09.07.2024, 15:18:51 via Wykop
  • 2
@Miszza123: nie wyglądał na takiego :)
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
06.07.2024, 09:10:40
  • 74
Jestem tak zwanym gniazdownikiem. Tzn. mieszkam z rodzicami i odkładam sobie pieniądze i inwestuję. Już 3 lata temu miałem tyle uzbierane środków, że mogłem kupić mieszkanie za gotówkę, ale zawsze jak docierało do mnie, że muszę wydać taką ogromną sumę pieniędzy, na którą tak ciężko tyrałem na coś tak żałosnego, skrajnie przewartościowanego jak jakaś klitka z betonu to ogarniało mnie uczucie bezsilności, rozpaczy i beznadziejności.

Tyle lat pracy, odmawiania sobie wszystkich przyjemności,
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 06.07.2024, 12:55:22 via iOS
  • 1
@MakiawelicznyAltruista teraz dzięki rodzicom i dzięki temu kawałkowi jepanego betonu masz gdzie spać i odkładać pieniądze, idź do lekarza
  • Odpowiedz
cacyyy
cacyyy
cacyyy
06.07.2024, 06:42:02
  • 19
#niemcy #ruchdrogowy #samochody Hej. Jadę do Niemiec własnym samochodem, i będę podróżował po kraju dość sporo. Czy zasady ruchu drogowego, i oznakowanie są takie same jak w Polsce? Czy są rzeczy nie spotykane u nas? Na coś szczególnego zwracać uwagę? Wszelkie pomocne informacje mile widziane.
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miszza123
Miszza123
Miszza123 06.07.2024, 12:32:39 via iOS
  • 0
@cacyyy jeździj przepisowo, i nic się nie stanie, nie puszczaj ludzi w miastach jak wyjeżdżają z podporządkowanych tylko jedź jak jesteś na głównej, są nauczeni czekać i czasami nie chcą wyjeżdżać gdy ich się puszcza, autostradą zwężki przepisowo- kończy się limit prędkości, jedź ile chcesz, prawy pas i tyle
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Michu Ci

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.12.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking