Czy zdarza Ci się kichać po tej gumie?
Ujawniamy kolejną rozmowę Sebastiana M. "Wyląduję na bransoletce w Niemczech"

Sebastian M. jest przekonany, że niedługo wyjdzie na wolność. Jak udało nam się ustalić, podczas przeprowadzonej w areszcie rozmowy z bliskimi w kwietniu 2026 roku M. powiedział, że "pod koniec roku wyląduje na bransoletce w Niemczech", powołując się na swoje niemieckie obywatelstwo. Mężczyzna skarż
z- 216
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Skoro on od 2 lat siedzi w areszcie, to liczy się to na poczet kary, tak? Jeśli miałby dostać 3 lata, no to 2 ma zaliczone i tylko 1 mu zostanie? Tak to działa?