Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LowcaAndroidow2049

LowcaAndroidow2049

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2354
  • Znaleziska 823
  • Mikroblog 1531
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
13.10.2024, 15:49:57
  • 9
Kiedy Pan Sebastian startuje w maratonie w atenach?
#sebcel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 14.10.2024, 09:40:16 via Wykop
  • 3
@JaNieGejJaPapiesz: Sebastian odwołał maraton
  • Odpowiedz
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 11.10.2024, 06:45:26
  • 9
Czy już była oficjalna rezygnacja z tegorocznego maratonu czy jeszcze nie?
#sebcel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049
Autor
11.10.2024, 09:46:14 via Wykop
  • 12
@ziuaxa: organizatorzy maratonu wiedzą, że Sebastian go odwołał?
  • Odpowiedz

363

Skandal w żłobku w Olsztynie. Opiekunka miała znęcać się nad dziećmi

Skandal w żłobku w Olsztynie. Opiekunka miała znęcać się nad dziećmi

W jednym ze żłobków w Olsztynie opiekunka miała znęcać się fizycznie i psychicznie nad dziećmi dowiedział się dziennikarz RMF FM Piotr Bułakowski. W tej sprawie Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Północ wszczęła śledztwo. Po zebraniu materiału dowodowego młoda kobieta prawdopodobnie usłyszy zarzuty w te

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 08.10.2024, 07:16:04
  • 102
  • #
    polska
  • #
    olsztyn
  • #
    dzieci
  • #
    przedszkole
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 08.10.2024, 12:43:14 via Wykop
  • 22
@bartpl: problem podglądu z kamer CCTV w żłobku to nadgorliwe matki, które by ciągle siedziały na kamerze i za chwilę wydzwaniały z pytaniem dlaczego ich dziecko akurat płacze, nie bawi się itd itp.
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 08.10.2024, 13:03:11 via Wykop
  • 0
@Bejro: Haha łbie oczywiście, że można zalogować się do np. takiego systemu w żłobku - wystarczy aplikacja na telefon, połączenie rejestratora w chmurze, login i hasło.
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 08.10.2024, 13:19:12 via Wykop
  • 2
@tomilipin @Bejro @RozowaZielonka Oczywiście, że są żłobki i przedszkola gdzie rodzice mają dostęp do monitoringu :)
Prawa do wizerunku to kwestia podpisania jednej zgody. Technicznie nie ma najmniejszego problemu również.
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
27.09.2024, 16:23:40
  • 1184
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 27.09.2024, 18:26:11 via Android
  • 0
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych 100% prawda trust me bro
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
26.09.2024, 11:23:46
  • 90
Nie ma wątpliwości, że żyjemy w symulacji. Dwa tygodnie temu Kamil Grosicki strzelał dwa gole i dał asystę dla Borussi Dortmund dowodzonej przez Jürgena Kloppa, a teraz Wojtek Szczęsny dołącza do Barcelony na zasadzie wolnego transferu.

Mało? W Barcelonie od poniedziałku grać będzie więcej Polaków niż Brazylijczyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #ciekawostki #heheszki #pilkanozna #fcbarcelona
Kismeth - Nie ma wątpliwości, że żyjemy w symulacji. Dwa tygodnie temu Kamil Grosicki...

źródło: 1000053685

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 26.09.2024, 12:21:22 via Wykop
  • 0
@Kismeth: polska gurom
  • Odpowiedz

959

Lubin: Odebrała sobie życie przez rówieśników

Pokaż treści 18+

Lubin: Odebrała sobie życie przez rówieśników

Pięć lat była wyzywana, poniżana i zastraszana przez rówieśników. 16-latka zmieniała kilkukrotnie szkołę, niestety nic to nie dało. Jej rodzice przez nauczycieli i pedagogów uważani byli za przewrażliwionych. Dziewczyna nadal doświadczała przemocy. Julia nie otrzymała wystarczającej pomocy. Odebrała

m4ck
z
youtube.com
dodany: 25.09.2024, 18:33:49
  • 229
  • #
    szkolastandard
  • #
    lublin
  • #
    dzieci
  • #
    szkola
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 26.09.2024, 06:27:44 via Wykop
  • 1
Orać każdego gnoja do spodu, który przyłożył do tego rękę. Niech będzie to lekcja dla wszystkich.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majkelo92
majkelo92
24.09.2024, 16:32:26
  • 228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 24.09.2024, 17:27:04 via Android
  • 5
@majkelo92 super gej grupa
  • Odpowiedz
Polejmnie
Polejmnie
24.09.2024, 16:10:11
  • 1168
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 24.09.2024, 17:25:07 via Android
  • 9
@Polejmnie jak to z Instagrama to daj link bo trzeba jej coś wytłumaczyć w komentarzach
  • Odpowiedz
C.....B
C.....B
konto usunięte 18.09.2024, 11:59:04
  • 0
Mirki z Białego, doradźcie gdzie pasuje kupić działkę budowlaną pod budowę domu, gdzie się dobrze żyje, bo szukam szukam i nie mogę się zdecydować. Chętnie wszelkie za i przeciw poznam.

#bialystok #budowadomu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 19.09.2024, 13:51:15 via Wykop
  • 0
@CopyB: Mireczku Mieszkam na Dojlidach, brat w Stanisławowie. Dobre okolice tylko sprawdź jak dokładnie będzie przebiegać obwodnica Via Carpatia, która będzie tędy przebiegać żeby się nie nadziać :)
  • Odpowiedz
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 21.09.2024, 08:06:31 via Android
  • 0
@CopyB hmm, myślę że trzeba przejrzeć dokładnie plan zagospodarowania przestrzennego
  • Odpowiedz
pokso
pokso
pokso
16.09.2024, 08:42:02
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 16.09.2024, 08:45:24 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
professionalgambler
professionalgambler
13.09.2024, 15:13:35
  • 438
Dokładnie 3 tygodnie temu zasugerowałem wam ,ze warto kupić akcje pewnej spółki notowanej na NYSE. Dzisiaj te akcje są notowane -55% taniej po 0,17c, czy jest mi z tym niezręcznie? W żadnym wypadku bo sam tych akcji tez nie kupiłem i to jest OK.
#gielda #inwestujzwykopem
professionalgambler - Dokładnie 3 tygodnie temu zasugerowałem wam ,ze warto kupić akc...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-13 170910

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 13.09.2024, 17:04:41 via Android
  • 0
@professionalgambler i to jest trading najwyższej próby
  • Odpowiedz
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 10.09.2024, 13:06:51
  • 13
Zachęcam do kontaktu z mentorem Gracjanem - ten to dopiero przekazuje wartości. Dodatkowo założył swoją scamerską markę ubrań premium gornig .co
#frajerzyzmlm #gorcel #sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BKZGlamrap
BKZGlamrap
10.09.2024, 15:12:03 via Wykop
  • 2
scamerską markę ubrań


@LowcaAndroidow2049: ciiii, niech się nie skapną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1169

Szarpanki idzie na wojne z systemem i agresywnymi muzułmanami w Polsce

Pokaż treści 18+

Szarpanki idzie na wojne z systemem i agresywnymi muzułmanami w Polsce

Na szczęście chłop wyszedł cało z ataku pakistańskich imigrantów. Zebrał pieniądze i zamierza z dobrym prawnikiem pozwać policję, która zezwala na bezkarność imigrantów bijących Polaków maczetami w Polskich miastach. Mówi, że imigranci w Polsce mają immunitet i należy z tym skończyć

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.09.2024, 18:16:12
  • 139
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    bialorus
  • #
    szarpankizzyciem
  • #
    blackpill
  • #
    redpill
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 04.09.2024, 06:42:37 via Wykop
  • 8
Haha jak chce pozywać policję z "dobrym prawnikiem" to te 40k będzie zdecydowanie za mało i zaraz będą odpalane kolejne zbiórki na kontynuacje batalii sądowej.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ziuaxa
ziuaxa
02.09.2024, 21:32:20
  • 25
Przypominam, że w niedzielę mialo być 18 km:

"pierwszy raz w życiu przebiegnę taki dystans"


Oczywiście zamiast przebiec 18 km SEBASTIAN PODSIADŁO po prpstu usunął Instagram @Biegaj_z_Sebastianem i tyle go widzieli.
ziuaxa - Przypominam, że w niedzielę mialo być 18 km: 
 "pierwszy raz w życiu przebie...

źródło: temp_file1011986245223257275

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 03.09.2024, 07:14:12 via Wykop
  • 6
@DzikuDziczyzna: ale po cichu nie zbudowałby marki a tak mieliśmy piękną markę Biegaj z Sebastianem
  • Odpowiedz
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 28.08.2024, 17:03:48
  • 0
Hej,
Czy są tu jakieś Mirki ze zdiagnozowanym #autyzm którym mógłbym zadać kilka pytań na PM?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049
Autor
28.08.2024, 17:09:02 via Android
  • 1
@garrfik dzięki za propozycję, tu chodzi raczej o ludzkie przeżycia i doświadczenia w życiu z ASD
  • Odpowiedz
marko2
marko2
26.08.2024, 17:00:10
  • 72
#sebcel kupować kawę bambusy z------e, tylko chytrzy na darmową wartość jesteście
marko2 - #sebcel kupować kawę bambusy z------e, tylko chytrzy na darmową wartość jest...

źródło: image_picker_7D97847A-C15F-4F8F-B24F-18412FE4F95E-8489-0000052F78C759B5

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 26.08.2024, 18:58:34 via Android
  • 6
@JegoKrolewskaMosc bo u Wilka MCqueya tętno maksymalne to jakieś 260-270 bpm a ty się śmiejesz
  • Odpowiedz
namowir_slowak
namowir_slowak
24.08.2024, 15:12:46
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 26.08.2024, 06:02:17 via Wykop
  • 2
@namowir_slowak: Makuły nikt nie zna ze świata freak fightów - pisali by że noname
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
19.08.2024, 22:51:36
  • 10
Miałem nadzieję, że to jakiś inside joke, a tutaj #sebcel naprawdę zalał formę. Biedne dziecko.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 20.08.2024, 10:32:33 via Wykop
  • 5
@GomiGomi: przekaże dziecku wartości tak?
  • Odpowiedz

4524

Zostałem oszukany na sporą sumę. Policja umarza bo nie może znaleźć sprawcy

Zostałem oszukany na sporą sumę. Policja umarza bo nie może znaleźć sprawcy

Witam, chciałbym opisać sprawę jak zostałem oszukany na prawie 30k.

Ximcio
z
wykop.pl
dodany: 20.08.2024, 08:09:06
  • 663
  • #
    wykopefekt
  • #
    csiwykop
  • #
    policja
  • #
    bekazpolicji
  • #
    logikapolicji
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 20.08.2024, 09:57:38 via Wykop
  • -2
@Pan_Misio: I co byś zrobił z tymi lokalizatorami GPS? Pojechałbyś w te miejsce żeby znaleźć dziuplę i dostać w------l :D ?
LowcaAndroidow2049
LowcaAndroidow2049 20.08.2024, 10:09:19 via Wykop
  • -1
@Pan_Misio: Kurde kolejny gangus na wykopie będzie rozliczać innych bandytów :D
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Strona 10 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking