Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Leto_Atryda

Leto_Atryda

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 944
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 885
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
  • Dodane (24)
  • Komentowane (188)
  • Plusowane (673)
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
przedwczoraj, 06:34:22
  • 529
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
SzubiDubiDu - Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatycki...

źródło: sonatine04-768x404

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
przedwczoraj, 06:40:21 via iOS
  • 41
@SzubiDubiDu: zaciekawiles mnie na tyle ze wejse na strone i poczytam
  • Odpowiedz
muaddib443
muaddib443
muaddib443
przedwczoraj, 06:50:25 via Wykop
  • 91
@SzubiDubiDu: jest inne światło w tych filmach, nie da się tego opisać, a w nocnych scenach wszędzie niebieski blask neonów, albo telewizorów kineskopowych.
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
25.05.2026, 20:16:52
  • 57
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Reklama
Kakarot_Z - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 
Reklama

źródło: 7185

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
26.05.2026, 01:32:08 via Wykop
  • 4
@Kakarot_Z: testowany spermatologicznie
Big dickes
24h spucholenia
  • Odpowiedz
megamaciek1990
megamaciek1990
megamaciek1990
26.05.2026, 21:34:06
  • 79
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
megamaciek1990 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 8d326a10-a82d-418e-a0f3-f7e5b3f0e2d1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
26.05.2026, 21:43:48 via Wykop
  • 77
@megamaciek1990: zaprzyj się o wielką niedźwiedzicę
  • Odpowiedz
Y3ll0w69
Y3ll0w69
27.05.2026, 08:06:04 via Wykop
  • 2
@megamaciek1990: szanuj ojca swego w gwiazdozbiór zaklętego.
gwiazdozbiór szczura +1 Oficjalny, zdefiniowany gwiazdozbiór Szczura nie istnieje we współczesnej astronomii. W historii nauki to określenie odnosi się jednak do żartobliwego sporu polskiego astronoma Jana Heweliusza z 1690 roku.Geneza nazwy: Heweliusz wprowadził na niebo konstelację Liska z Gęsią (łac. Vulpecula). Nazwano ją tak, ponieważ astronom uznał, że pusty obszar nieba przypomina lisa trzymającego w zębach gęś.Kwestia „Szczura”: Współcześnie nazwa bywa mylona lub
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
27.05.2026, 02:39:48
  • 124
koneserprogresywnegodiscopolo

źródło: fat-girl-in-bikini-swing

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
27.05.2026, 07:08:45 via Wypiek
  • 6
@koneser_progresywnego_discopolo tak to jest jak ktoś pierwszy raz po szkole próbuje wykonać jakieś fizyczne zadanie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:34:10
  • 47
✨️ Jak sprawiedliwość wraca po latach Ⓘ
Zrobiłem to, mirki. Karma wraca, a sprawiedliwość (i PIP) smakuje wybornie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parę lat temu (w 2019 roku) jako młody, zielony chłopak nająłem się na budowę u klasycznego Janusza. Robota na czarno, standard. Pierwszy dzień: kazali mi targać z furgonetki pręty zbrojeniowe, potem ręcznie je giąć na stole z imadłem. Narobiłem się jak wół, a że byłem świeży i miałem dodatkowo zgnieciony, spuchnięty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noct
Noct
Noct
26.05.2026, 09:28:18 via Wykop
  • 14
tak tak, a wysokość kary wziąłeś z gpt, a potem wstałeś i się zesrałeś
  • Odpowiedz
crs88ver2
crs88ver2
26.05.2026, 12:43:15 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: ale c-----a zarzutka, nie rób więcej
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
26.05.2026, 05:32:33
  • 42
Komu to przeszkadzało...

#l-------------j
mkarweta - Komu to przeszkadzało...

#l-------------j

źródło: 058376_r0_980

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
26.05.2026, 05:39:17 via Android
  • 120
@mkarweta: tymczasem zima w Polsce:
ssas78487 - @mkarweta: tymczasem zima w Polsce:

źródło: 17797739305627164860151551686442

Pobierz
  • Odpowiedz
Jakly
Jakly
26.05.2026, 06:20:42 via Wykop
  • 59
@mkarweta: Mnie.
#z-------------j #l-------------j
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 07:00:08
  • 606
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.

Szkoda ze juz się konczy.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
26.05.2026, 07:02:43 via Wykop
  • 308
@PodniebnyMurzyn: zgadzam sie. Ogolnie wiosna a szczegolnie Kwiecien i Maj to najlepsze miesiace. Najwiecej dni z temperaturą 15-20 stopni no i wszystko ładne zielone no i w Kwietniu glownie ale no kwitną pieknie drzewka na kolorowo japan in poland
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
26.05.2026, 07:03:48 via Wykop
  • 162
@JaNieGejJaPapiesz:
PodniebnyMurzyn - @JaNieGejJaPapiesz:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
24.05.2026, 19:09:25
  • 510
Innymi słowy #krakow nie jest tak frajerski, jak #wroclaw - pytanie jaka kukiełka teraz wygra, ale coś jednak pęka, bo to pierwsze referendum w dużym mieście skuteczne w historii III RP;

Gwarantuje, że to ostatnie duże miasto z szeroką SCT xD #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GomiGomi
GomiGomi
Autor
24.05.2026, 19:10:42 via Wypiek
  • 124
@DestroDevil z całym szacunkiem dla Zabrzan - to nie jest duże miasto;
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
Autor
24.05.2026, 19:34:25 via Wypiek
  • 132
@TupacSzakur @MalyKrzys nie mogę edytować, ale istotnie to jest drugie udane referendum po Łodzi w 2010; cała reszta pozostaje w mocy - trzeba być ekstremalnym nieudacznikiem, żeby w Krakowie z ramienia KO p-------ć;
  • Odpowiedz
Nigarun
Nigarun
Nigarun
24.05.2026, 20:17:33
  • 923
Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #referendum #polityka
Nigarun - Prezent dla el presidente przed drzwiami magistratu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #r...

źródło: 1000082793

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
24.05.2026, 20:18:15 via Wykop
  • 271
@Nigarun: piękne XD
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
24.05.2026, 20:45:49 via Wykop
  • 393
@Nigarun: przydałby się jeszcze taki pod pałacem w Warszawie
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Famine
Famine
22.05.2026, 05:52:36
  • 561
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
22.05.2026, 06:31:10 via Android
  • 383
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
22.05.2026, 06:39:30 via Android
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
19.05.2026, 12:09:39
  • 518
Polska 1683 edition, numer plusa decyduje kim rodzisz się w Polsce w 1683 roku:

1 - chłop pańszczyźniany, od świtu na polu
2 - chłop karczemny
3 - botanik naukowiec, prekursor i ojciec ziemniaka w Polsce
4 - chłop zagrodowy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
19.05.2026, 13:18:01 via Wykop
  • 17
@Karl_Tofel:a jak przyjdzie szlachcic na wczorajszym to da ci po mordzie za darmo
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
19.05.2026, 13:18:51 via Android
  • 13
@edwolf: tym poza karczmą też daje po mordzie, a do tego muszą ryć w ziemi. Nadal wygryw
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
19.05.2026, 09:02:26
  • 103
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
arkan997 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: comment_164767232690B6UaxIaXEIO5J7g5NKd8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
19.05.2026, 09:05:53 via Android
  • 9
@arkan997: i hyc wąż od gazu
  • Odpowiedz
SkaczoncyPonikKolny
SkaczoncyPonikKolny
19.05.2026, 11:05:35 via Wykop
  • 16
@arkan997: stary przegnał poczwarę wstryntą Halinę i dlatego kuna odrazu przylazła, bo już się niczego nie bała, więc stary jest sam sobie winien
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
19.05.2026, 09:46:46
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
19.05.2026, 10:08:25 via Wykop
  • 142
@SlowSnake: Ale cope. Samotne matki dalej wolą skakać po chadach niż być z beciakiem. Natura. Może po 50tce im się zmienią
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
19.05.2026, 10:10:22 via Wykop
  • 110
@SlowSnake: możemy się oszukiwać, ale jest masa normalnych gości co wezmą dowolną babę o ile ta okaże im minimum zaintetesowania, obojętnie czy samotną matkę, n--------ę czy byłą prostytutkę, choćby i miały 40+ lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
19.05.2026, 09:44:44
  • 248
derivatives

źródło: c0203c2cbe4041b9be6e09d1e8b62688

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
18.05.2026, 22:19:43
  • 16
wfyokyga

źródło: temp_file914674560084122368

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
18.05.2026, 22:20:46 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: mógłbym taką golić włosy w nosie
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
18.05.2026, 22:47:05 via Android
  • 2
@wfyokyga: o k---a diabeł
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.05.2026, 23:09:35
  • 644
#art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura
ukojenie - #art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura

źródło: 1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
14.05.2026, 23:10:33 via Android
  • 733
@ukojenie: Niby trzy kreski a koń z Vallony.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
14.05.2026, 23:16:20 via Wykop
  • 59
@Lamajdama: Dla ciebie gratis, bo jesteś wspaniałym mirasem.
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
14.05.2026, 12:43:44
  • 53
#przegryw obiad typu gulasz z kaszą gryczaną mix i ogórasy kiszone
Arutam2002 - #przegryw obiad typu gulasz z kaszą gryczaną mix i ogórasy kiszone

źródło: 1000003296

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
14.05.2026, 12:43:55 via Wykop
  • 8
@Arutam2002: Smacznego
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
Autor
14.05.2026, 12:50:22 via Android
  • 5
@noname3004: dziękuje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking