Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
@SzubiDubiDu: jest inne światło w tych filmach, nie da się tego opisać, a w nocnych scenach wszędzie niebieski blask neonów, albo telewizorów kineskopowych.
@megamaciek1990: szanuj ojca swego w gwiazdozbiór zaklętego. gwiazdozbiór szczura +1 Oficjalny, zdefiniowany gwiazdozbiór Szczura nie istnieje we współczesnej astronomii. W historii nauki to określenie odnosi się jednak do żartobliwego sporu polskiego astronoma Jana Heweliusza z 1690 roku.Geneza nazwy: Heweliusz wprowadził na niebo konstelację Liska z Gęsią (łac. Vulpecula). Nazwano ją tak, ponieważ astronom uznał, że pusty obszar nieba przypomina lisa trzymającego w zębach gęś.Kwestia „Szczura”: Współcześnie nazwa bywa mylona lub
✨️ Jak sprawiedliwość wraca po latachⒾ Zrobiłem to, mirki. Karma wraca, a sprawiedliwość (i PIP) smakuje wybornie ( ͡°͜ʖ͡°)
Parę lat temu (w 2019 roku) jako młody, zielony chłopak nająłem się na budowę u klasycznego Janusza. Robota na czarno, standard. Pierwszy dzień: kazali mi targać z furgonetki pręty zbrojeniowe, potem ręcznie je giąć na stole z imadłem. Narobiłem się jak wół, a że byłem świeży i miałem dodatkowo zgnieciony, spuchnięty
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.
@PodniebnyMurzyn: zgadzam sie. Ogolnie wiosna a szczegolnie Kwiecien i Maj to najlepsze miesiace. Najwiecej dni z temperaturą 15-20 stopni no i wszystko ładne zielone no i w Kwietniu glownie ale no kwitną pieknie drzewka na kolorowo japan in poland
Innymi słowy #krakow nie jest tak frajerski, jak #wroclaw - pytanie jaka kukiełka teraz wygra, ale coś jednak pęka, bo to pierwsze referendum w dużym mieście skuteczne w historii III RP;
Gwarantuje, że to ostatnie duże miasto z szeroką SCT xD #polityka
@TupacSzakur @MalyKrzys nie mogę edytować, ale istotnie to jest drugie udane referendum po Łodzi w 2010; cała reszta pozostaje w mocy - trzeba być ekstremalnym nieudacznikiem, żeby w Krakowie z ramienia KO p-------ć;
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
@SlowSnake: możemy się oszukiwać, ale jest masa normalnych gości co wezmą dowolną babę o ile ta okaże im minimum zaintetesowania, obojętnie czy samotną matkę, n--------ę czy byłą prostytutkę, choćby i miały 40+ lat ( ͡°ʖ̯͡°)
Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
źródło: sonatine04-768x404
Pobierz