#nowylad Nie pozwólmy by podnoszono podatki zamiast reformować koszty Państwa. Pierwszy przykład: Górnikom się co roku dopłaca ogromne pieniądze żyją sobie jak pączki w maśle i całe społeczeństwo w coraz większym podatkach się na to składa. #podatki #jdg
@Let_Me_2_Be: Niestety w instrumentarium dostępnym dla niezadowolonego obywatela pozostały tylko środki siłowe/terrorystyczne. Legalnie w IV RP nie możesz nic z tym zrobić: protest? => policja rozgoni, wniosek do prokuratury? => ziobro umorzy, referendum? => bolszewicka większość w sejmie odrzuci itd Górnicy stosują właśnie środki siłowe i dlatego zawsze wygrywają swoje
Wywalić wszystkich państwowych górników odebrać benefit tej mafii i przerzucić na szkolenie lekarzy. + Pieniądze z TVPIS i za 10 lat bylibyśmy spokojni o służbę zdrowia w Polsce. Ale nieeeeeee najważniejsze aby się nahapać przy korycie a kraj dalej z dykty na taśmę się trzyma. #polska #nfz #medycyna #polityka #zalesie
@Let_Me_2_Be: obawiam sie, że to tak nie działa - mnóstwo kasy pochłonęłaby biurokracja + dla jakichś urzędników. Zmiana na pewno byłaby widoczna, ale chyba nie aż tak jak sobie wyobrażasz. Tutaj bardziej potrzeba zdiagnozowania sytuacja i stworzenie planu działania - przy tak nagłym dopływie kasy MZ przepaliłaby sporą część tych pieniędzy i propagandowo przedstawiałaby zakupy jakiegoś sprzętu lub otwierałoby nowe programy. Potem kurek z kasą by się zakręcił i zostałaby
Ratują przedsiębiorcę. To jest skandal co się dzieje w naszym państwie! Właściciel lokalu PiwPaw Warszawa został przez policję bezprawnie wyniesiony siłą z własnego lokalu! Posłowie Konfederacji Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke byli na miejscu i szybko przeprowadzili interwencję poselską
@Let_Me_2_Be: oezu ale to oto chodzi, pompujesz dwa tygodnie wcześniej i w dzień ogłoszenia dobrych wyników sprzedajesz ulicy która kupuje bo zobaczyła na głównej bankiera, że zajebisty wynik. grubas to za 3 miesiące powtórzy a Wy znowu się zdziwicie, ale jak to spadło, przecież dobre wyniki
#rownouprawnienie #bekaztwitterowychjulek Na grupie facebookowej "Czerwony Front" wpis o dramatycznej nierówności wobec kobiet nawołujących do protestów. A w komentarzach #simp i te argumenty ad persum.
Gdzie polecacie kupowanie okularów korekcyjnych? Ostatnio sprawdzałem w galerii oprawka ładniejsza 500zł + szkła co daje nawet 1000zł Dość drogo czy to już standardowa cena? w 2013 kupiłem za 350zł całość.
@Let_Me_2_Be: wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju okularów / stylu szukasz. Zazwyczaj duże sieciowe salony to nie jest najlepsze rozwiązanie.
@KwasowyProktolog10kJava: to wszystko zależy od tego, co rozumiesz przez wartość - jeśli koszt materiałów zużyty do ich wyprodukowania + czas pracy osób zaangażowanych w ostatni etap produkcji, to musisz pamiętać o tym, że to nie wszystko, co składa się na ostateczny koszt okularów, zwłaszcza w przypadku takich marek
Ale to tak jakbyś powiedział, że nie potrzebujesz auta z ABS w zimie , bo nie widzisz różnicy
Antyrefleks sprawia, że nie masz odbić światła w okularach. Nie masz wrażenia świecenia latarka po oczach gdziekolwiek nie spojrzysz. I inni patrząc na ciebie też nie widzą np. odbitego monitora w szklach.
#nowylad
Komentarz usunięty przez autora