Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Let_Me_2_Be

Let_Me_2_Be

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49078
  • Znaleziska 21618
  • Mikroblog 27460
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 58

2638

100 afer PiS opisane na jednej stronie

Pokaż treści 18+

100 afer PiS opisane na jednej stronie

Każdy miesiąc przynosi informacje o nowych aferach w które zamieszani są politycy PiS.

Let_Me_2_Be
z
100aferpis.pl
dodany: 18.12.2020, 18:01:31
  • 156
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
  • #
    4konserwy
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 15.12.2020, 20:11:28
  • 0
#mikrokoksy
Czy trening taki na 50% zmęczenia daje zauważalny efekty robiąc go co drugi dzień zamiast takiego na 100% raz w tygodniu?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saprofit
Saprofit
15.12.2020, 20:13:09
  • 4
@Let_Me_2_Be: ale co określasz przez 50% zmęczenia, a co przez 100%? Bo jak ucięcie z objętości i intensywności, to ogólnie nie ma to za wiele sensu. Poza tym ja osobiście robiąc wyciskania, to się czuję jakoś właśnie w 50% zmęczony, ale robiąc przysiady wychodzi jakieś 200% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DywanTv
DywanTv
15.12.2020, 20:23:11
  • 1
@Let_Me_2_Be: Bez sensu to byłoby robienie wszystkiego na 100%. xd
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 09.12.2020, 11:06:43
  • 0
jak ustawić jako nieprzeczytane sms który się otworzyło?
mam 2 aplikacje od muim i tą nową zalecaną od googla.
#miui #xiaomi #sms
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 07.12.2020, 09:35:28
  • 12
Chlew obsrany gównem.
W Polsce bezrobotny ma naliczany staż pracy a kurna prowadzenie działaności gospodarczej nie.
C--j w dupe temu krajowi, jako przedsiębiorca JDG czuję jak te państwo rucha mnie z każdej strony i czeka jak tylko wykrwawię się.
Już lepiej być rolnikiem z krusem.
#zalesie #jdg #uop #przedsiebiorczosc #rownouprawnienie #polska
LetMe2_Be - Chlew obsrany gównem. 
W Polsce bezrobotny ma naliczany staż pracy a kur...

źródło: comment_1607333708iUMTe05ZxzzKsVCRHZxZ5A.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
konto usunięte 07.12.2020, 09:39:46 via Mikroblog+
  • 2
@Let_Me_2_Be bezrobotny tylko jeśli bierze zasiłek, a żeby go dostać trzeba normalnie pracować prawie rok
  • Odpowiedz
mjxxx1
mjxxx1
mjxxx1
07.12.2020, 10:57:32
  • 3
@Let_Me_2_Be: Staż urlopowy to w zasadzie żaden "bonus". Decyduje tylko o dodatkowych 6 dniach urlopu w ciągu roku. Poza tym - okres pobierania zasiłku jest mocno limitowany i wcale nie dostaje się go "nic" (trzeba pracować kilka miesięcy i zostać zwolnionym albo po wygaśnięciu umowy).
BTW. Przedsiębiorcy na JDG mają GIGA-przywilej w stosunku do etatowców - tylko ok. 1400zł składek. Dla porównania - pracownik zatrudniony na UoP, zarabiający na rękę
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 03.12.2020, 16:27:58
  • 0
Single player. Na co fajnego mogę użyć pieniądze poza jedzeniem i końmi?
Bo nie wiem czy opłaca mi się wszystkich zabitych przeszukiwać dla tych 1-2$.
#rdr2
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bw34
Bw34
03.12.2020, 20:53:59
  • 0
@Let_Me_2_Be: Niedługo to odblokujesz, popchnij trochę fabułę i będziesz mógł się ostro zabawić.
  • Odpowiedz
Bw34
Bw34
03.12.2020, 21:26:21
  • 0
@Let_Me_2_Be: A, i warto przeszukiwać ciała, bo nie będziesz z musiał kupować wszystkich ulepszeń gangu, ani kupować coś za zawyżone ceny w sklepach
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 01.12.2020, 12:23:15
  • 1
jakie najlepiej mody sobie zainstalować?
Nie ukrywam że przydałoby się coś ala szybka podróż.
#rdr2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janek_
janek_
01.12.2020, 12:31:42
  • 0
przecie masz szybką podróż jeśli rozbijesz namiot
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 30.11.2020, 16:39:26
  • 1
Opłaca się do aplikacji 2 widoki z 2 formularzami i 2 strzałami do backendu dodawać jakikolwiek framework frontendowy?
Tylko po to, że kilka pól będzie musiało być validowanych w custumowy sposób?
#programowanie #frontend
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odis
odis
30.11.2020, 16:54:23
  • 1
@Let_Me_2_Be: jak w każdej branży odpowiedz sobie na pytanie jak to zrobić żeby zrobić to najszybciej, najtaniej i najmniej awaryjnie. Jeśli ktoś na to utrzymywać przez dłuższy czas dochodzi jeszcze najłatwiejsze w utrzymaniu i rozbudowie.
  • Odpowiedz
karbamazepina
karbamazepina
30.11.2020, 17:26:09
  • 1
@Let_Me_2_Be: Nope.
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 26.11.2020, 11:59:42
  • 1
#programowanie #frontend
która biblioteka jest najbardziej podobna w użytkowaniu do reactowego Reduxa, ze strony Angulara?

1) ngrx?
2) ngxs?
3) angular-redux?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....k
t.....k
konto usunięte 26.11.2020, 17:38:26 via Android
  • 1
@Let_Me_2_Be można narzekać na kolejne linie boilerplate jakie się pojawiają, ale generalnie to w mojej opinii podejście "widok jako funkcja stanu" to zysk dla niemal każdej aplikacji (poza wyjątkiem gdy aplikacja ma statyczny stan, wtedy nie ma to znaczenia), także utrzymać trudniej (bo więcej kodu) ale rozwijać, zmieniać i naprawiać prościej
  • Odpowiedz
t.....k
t.....k
konto usunięte 26.11.2020, 17:50:32 via Android
  • 1
@Let_Me_2_Be z tego co wiem to nie, dawno już nic w angularze nie robiłem, ale kiedyś można to było implementować dowolnie, także wydaje mi się że teraz też powinno się dać to zrobić
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 25.11.2020, 11:38:51
  • 0
Jaką kamerkę internetową polecacie do 300 zł?
I mikrofon oddzielny za około 200zł?
#pytanie #kamery #zakupy #mikrofon #blackfriday
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....K
T.....K
konto usunięte 26.11.2020, 21:14:05
  • 0
@Let_Me_2_Be: https://www.wykop.pl/wpis/52834627/mirki-szukam-jakiegos-dobrego-mikrofonu-taki-do-po/

Co do kamery, to mam logitecha C920 HD i sobie chwalę, ale chyba wykracza poza Twój zaplanowany budżet.
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 19.11.2020, 19:19:52
  • 4
Najnowszy trailer! #cyberpunk2077
#samuraijack #heheszki
LetMe2_Be - Najnowszy trailer! #cyberpunk2077
#samuraijack #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 19.11.2020, 08:30:05
  • 3
Zawsze uważałem tfu Policję za psy władzy, a dodatkowo za ludzi bardzo zakompleksionych i czyhających aby wlepić mandat za krzakami zamiast służyć obywatelowi.

To jak tam wykopki dalej lubicie udawać że te uderzenia pałką to dla dobra obywateli? Obrazek dla podkreślenia hipokryzji.
#protest #policja
LetMe2_Be - Zawsze uważałem tfu Policję za psy władzy, a dodatkowo za ludzi bardzo za...

źródło: comment_1605774580sgYZMA4t1dmJkYLaG4dFMM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PABLO__ESCOBAR
PABLO__ESCOBAR
19.11.2020, 08:57:16
  • 4
@Let_Me_2_Be: nie zauważyłem nic złego w działaniach policji. Swoją drogą bardzo profesjonalnie wczoraj działali.,a jeśli coś było to trzeba to zgłosić i niech zajmą się tym urzędy które są do tego powołane ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
pogromca_idiotow
pogromca_idiotow
pogromca_idiotow
19.11.2020, 12:41:37 via Android
  • 3
@Let_Me_2_Be służba polega na tym, żeby przywracać naruszony porządek prawny, karać sprawców wykroczeń, zatrzymywać sprawców przestępstw i wiele innych czynności wymienionych w odpowiednich aktach prawnych. Często do wykonania tych czynności niezbędne jest użycie środków przymusu bezpośredniego i policja z tego korzysta zgodnie z prawem. Czasami nawet zbyt łagodnie do tego podchodzi i to jest błąd. To jest właśnie służba. To są ustawowe czynności do których policja została powołana. Wszystkie inne bzdury
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 12.11.2020, 20:27:34
  • 4
No panowie zamykam deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
LetMe2_Be - No panowie zamykam deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: comment_1605212831Nm2qh1ccQhcDD0M5EaIdG7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....r
C.....r
konto usunięte 12.11.2020, 20:34:04
  • 6
@Let_Me_2_Be: graty
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 29.10.2020, 20:23:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emes83
emes83
emes83
29.10.2020, 20:29:17
  • 1
AX30 (DE30) mimo zamkniecia giełdy nie


@Let_Me_2_Be: nie moze sie doczekac jutra.
  • Odpowiedz
lumpex200
lumpex200
29.10.2020, 20:31:43
  • 1
@Let_Me_2_Be: Bo chyba kontrakty obserwujesz
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 29.10.2020, 09:21:52
  • 0
Jakie krople do oczu polecacie na suchość oczu oraz długie siedzenie przed komputerem?
#programista15k #oczy #kropledooczu #pytanie #leki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scully
scully
29.10.2020, 09:23:23
  • 1
@Let_Me_2_Be: fajne są hylo gel
  • Odpowiedz
bb89
bb89
29.10.2020, 09:37:32 via Zakop
  • 2
@Let_Me_2_Be: kontrast i jasność masz w okolicach 50%? Od tego bym zaczął
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 28.10.2020, 08:31:10
  • 4
Nie no fail roku. Ja jebix prowizje mnie zjadły na shortach.
Patrze cdr pykł a wynik - 60 PLN
Wig pykł i też prowizje zrobiły - 10PLN
Wszystko co wczoraj wypracowałem dzisiaj straciłem. I tak to się żyje robiąc kołka xD
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

702

Szwecja płaci odszkodowania ofiarom szczepionki przeciwko świńskiej grypie...

Szwecja płaci odszkodowania ofiarom szczepionki przeciwko świńskiej grypie...

Po zastosowaniu szczepionki Pandemrix przeciwko grypie świńskiej w 2009 r. w Europie, uderzająco wiele osób zapadło na narkopleksję, chorobę powodującą nadmierną senność. Szwecja płaci ofiarom odszkodowania.

Let_Me_2_Be
z
dw.com
dodany: 26.10.2020, 17:12:37
  • 141
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    szepionka
  • #
    covid
  • #
    przymus
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 26.10.2020, 16:20:36
  • 0
Służba zdrowia leży i kwiczy, do lekarza mogę się dostać tylko prywatnie.
Jak to mówili? Jak nie będzie publicznej służby zdrowia to ludzie będą umierać na ulicach?
Za totalne wyjebungo na pacjentów powinni być ścigani przez prokuraturę. A że to państwowe to za brak przyjęcia jakiegokolwiek horego i tak dostaną wypłaty, a przecież idąc do tego zawodu wiadome było że będziesz miał kontakt z chorymi.
To tak jak by piekarz nie przychodził
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....5
G.....5
konto usunięte 26.10.2020, 18:26:19
  • 0
@Let_Me_2_Be: Socjalizm jest wtedy, kiedy służba zdrowia dostaje publiczna służba zdrowia leży i kwiczy
- Karol Marks
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 26.10.2020, 10:01:38
  • 7
Otworzyłem nowy rachunek na którym jestem zarobiony bagatella +45,16zł
Czy jak wspomnę że na starym na który nie chcę patrzeć mam -2000 zł to certyfikat wręczy osobiście Sasin?
Ile was musiało kosztować aby zrozumieć że na giełdzie tylko czas się traci?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be
Autor
26.10.2020, 10:43:37
  • 1
@Korova: 2 letnie inwestycje to chyba na CD Projekcie :) Bo reszta wszystko spadła w tym roku
Gratulacje
  • Odpowiedz
Korova
Korova
26.10.2020, 10:52:47 via Android
  • 0
@Let_Me_2_Be cdp brałem po 135 a onemorelvl po 90gr. 3 wypłaty straciłem na aquatechu, a na 4mass wisze po 1.90. Zrobiłem parę kółek na biomedzie i innogenne, a teraz siedzę na farm51 jr holding, Synerga, medcamp i gx1 i trochę mi się pomysły kończą. Powodzenia, pamiętaj nie bądź pazerny.
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 23.10.2020, 09:17:45
  • 0
Czemu ten CDR spada, przecież wszystkie recenzje są na plus, a jest to najbardziej oczekiwana gra roku?
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
23.10.2020, 09:24:25 via Zakop
  • 5
@Let_Me_2_Be: z jednej strony każdy chce wyskoczyć z tego pociągu przed premiera. Z drugiej strony jest to jedna z niewielu sensownych spółek w które warto zainwestować
  • Odpowiedz
pasztecik7
pasztecik7
23.10.2020, 09:28:37
  • 7
@Let_Me_2_Be: Pamiętajmy, że CDR już sporo urosło właśnie pod dobre wyniki CP2077. To nie jest tak że nagle przy dobrej sprzedaży CP kurs wystrzeli 200% ;)
  • Odpowiedz
Let_Me_2_Be
Let_Me_2_Be 21.10.2020, 18:03:46
  • 0
Jeżeli covid nie wymusi reform pozytywnych długofalowo w tym bantustanie to nie wiem co sprawi.

Zero przygotowań mimo wielu lat prosperity na rynkach.
#zalesie #rzad #reformy #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Strona 29 z 33
  • >
  • Witam na moim profilu
  • Staropatriotyce

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2019

    Komentator
  • Farciarz
    od 15.07.2015

    Farciarz
  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.02.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking