Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kometaa
Kometaa

Kometaa

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 42
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
Kometaa
Kometaa
Kometaa 03.06.2026, 19:36:54
  • 33
#gielda 11 maja wrzucałem, że portfel przebił 200k no to już przebija 250k, z--------a jak s-----l po mięsnym. Aż ciężko uwierzyć w to, że to zaraz nie jebnie
Kometaa - #gielda 11 maja wrzucałem, że portfel przebił 200k no to już przebija 250k,...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
03.06.2026, 19:53:07 via Wykop
  • 7
@breakdown1: Od tamtego czasu pozbyłem się dzisiaj Dell i pzu (to akurat nie pompowało nic dlatego wyleciało na rzecz zwiększenia pozycji w TTWO)
Kometaa - @breakdown1:  Od tamtego czasu pozbyłem się dzisiaj Dell i pzu (to akurat n...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
03.06.2026, 19:53:44 via Wykop
  • 2
@Bredko: Early ASBISIARZ akurat XD
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
03.06.2026, 20:12:37 via Wykop
  • 1
@Bredko: Patrząc na ilość wpisów na tagu o asbisie to wydaje mi się mimo tak dużych wzrostów bardzo niedoceniony
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
04.06.2026, 07:41:58 via Wykop
  • 1
@suweren_sudoku: Dokupiłem wczoraj pakiet i jak będzie spadać to dalej będę dokupował tak żeby mieć w tej pozycji około 100k. Spodziewam się raczej na pewno przebicia ATH. Oczywiście to moja opinia tylko
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
03.06.2026, 13:52:26
  • 0
#gielda
Czemu tak późno odkryłem Asbis.
https://www.sii.org.pl/19079/analizy/analizy-i-komentarze/asbis-nieoczywisty-beneficjent-rozwoju-ai-co-dalej-analiza.html

BM BNP Paribas w czerwcowych top picks usuwa ETC na złoto i dodaje Asbis, który od początku roku urósł o 144%. Portfel ma 10 pozycji; zostają XTB, CD Projekt, Synektik i Comp.
gonzo91 - #gielda 
Czemu tak późno odkryłem Asbis.
https://www.sii.org.pl/19079/anali...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Kometaa
Kometaa
Kometaa 03.06.2026, 14:09:37 via Wykop
  • 0
@gonzo91: W portfelu od kilku lat. +230%
  • Odpowiedz
krash
krash
28.05.2026, 20:09:02
  • 11
#gielda #dell
krash - #gielda #dell

źródło: 71677

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 28.05.2026, 20:20:35 via iOS
  • 1
Jedyne czego żałuję to, że zbyt mało zaufałem panu prezydentowi. Następnym razem all in
Kometaa - Jedyne czego żałuję to, że zbyt mało zaufałem panu prezydentowi. Następnym ...

źródło: IMG_4787

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 22.05.2026, 14:53:33
  • 2
#gielda Co się stało na #ttwo ze taki zjazd po podbiciach na pre +8%? Chyba coś przespałem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.05.2026, 15:02:57 via Wykop
  • 2
@davidero69: ja dalej sporo na plusie ale spadek taki mocny dziwi
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.05.2026, 15:07:50 via iOS
  • 1
@davidero69: Ale się napiął pan inwestor XD zgaduje że minimum 20 lat stażu?
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 11.05.2026, 19:34:21
  • 163
#gielda

Udało się przebić magiczną barierę 200k zysku, niezrealizowanego ale dalej zysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kometaa - #gielda 

Udało się przebić magiczną barierę 200k zysku, niezrealizowanego ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
11.05.2026, 19:39:22 via Wykop
  • 83
@trogatelnaya_raduga: Można powiedzieć, że zacząłem w czerwcu 2025 bo wcześniej wpłacałem jakieś grosze a wtedy stwierdziłem, że w sumie raz się żyje i 90% kapitału poszło w giełdę
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
11.05.2026, 19:47:55 via Wykop
  • 5
@ReganRphl: Można powiedzieć, że słaba dywersyfikacja ale ważne, że działa XD
Kometaa - @ReganRphl: Można powiedzieć, że słaba dywersyfikacja ale ważne, że działa ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
11.05.2026, 19:51:07 via Wykop
  • 4
@ReganRphl: Ładnie ustrzelony, średnia w okolicach 23 zł
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
11.05.2026, 20:03:14 via Wykop
  • 2
@CallMeGiorgio: Myfund
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
11.05.2026, 20:03:23 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: Sama polska śmietanka XD
  • Odpowiedz
shizofrenix
shizofrenix
14.02.2026, 10:27:09
  • 1
Ile akcji szczura macie? Myślę, że warto kupować pod dywidendy w tym roku. Ja biorę w ten weekend jeszcze 4.
#gielda
shizofrenix - Ile akcji szczura macie? Myślę, że warto kupować pod dywidendy w tym ro...

źródło: IMG_7589

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 14.02.2026, 11:57:09 via Wykop
  • 1
@shizofrenix: 1268@70.29
  • Odpowiedz
ethize
ethize
02.02.2026, 11:20:33
  • 12
#gielda same grubasy na tagu obkupione w Synektik
I jeszcze screeny z najnowszych iPhonów

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 02.02.2026, 11:41:48 via iOS
  • 6
@milpl: obecny
Kometaa - @milpl: obecny

źródło: IMG_9212

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 30.01.2026, 20:10:29
  • 3
#gielda CFD na gold dzisiaj ostro mnie przewiozło. Jedyne pocieszenie, że szczur odbił i zrekompensował straty z nawiązką XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milanek93
Milanek93
23.01.2026, 10:10:06
  • 5
Moje jedyne rozczarowanie portfela to dino...i końca nie widać..ehhh...Średnia zakupu 46zł... Quo vadis dinuś? #meczennicydino #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 23.01.2026, 10:20:07 via Wykop
  • 0
@Milanek93: Też kupiłem po 46 XD Na szczęście tylko 20k zamrożone
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 22.01.2026, 18:41:45
  • 12
#gielda Wspaniały to był dzień dla mojego portfela. Oby więcej takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kometaa - #gielda Wspaniały to był dzień dla mojego portfela. Oby więcej takich ( ͡° ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.01.2026, 18:54:36 via Wykop
  • 3
@nocny_kot: Niewielka część już sprzedana. Udało się Poet przed spadkami :) Reszty nie widzę powodu, żeby sprzedawać ( ponad 50% z mojego portfela to XTB i ASBIS )
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.01.2026, 19:13:45 via Wykop
  • 1
@Jacoppo: Myfund
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.01.2026, 19:33:39 via Wykop
  • 1
@HAMSKLOSS89: Ogólnie to w 2021 zacząłem kupować asbis ale do 2025 wpłaciłem około 40k. Na poważnie zacząłem w lipcu 2025 dopłacając stopniowo w okolicach 300k
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
22.01.2026, 20:30:35 via Wykop
  • 0
@javelin: Dokładnie takie mam podejście, za bardzo aktualnie nie widzę alternatyw do ulokowania kapitału
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 22.01.2026, 20:29:54
  • 0
#gielda 47@89.05 Rocketlab kupione. Mirki co myślicie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite
22.01.2026, 20:45:24 via Wykop
  • 2
@Kometaa @pmaniek: atakować 100 mogą? jaki miałby być katalizator?
Przed chwilą stracili jedną z części potrzebną do budowy neutrona i łapią opóźnienia stąd te spadki
w krótkim terminie nie ma tutaj żadnego katalizatora, i prędzej zobaczymy 7 z przodu niż 10
  • Odpowiedz
pmaniek
pmaniek
pmaniek
22.01.2026, 20:54:02 via Wykop
  • 0
@blackredwhite: Atakować mogą bo to p------e kasyno. Stracili bo testowali ponad możliwości tego zbiornika.

@milpl OK może jest w tym jakiś wzór lol.

Chłopy to moje przemyślenia. Trżeba mieć ręke na pulsie.
  • Odpowiedz
t.....3
konto usunięte 17.01.2026, 21:05:47
  • 1
#gielda czy to może być powodem żeby zobaczyć pogrom i początek krachu na akcjach we wtorek?

Oczywiście. Czemu nie. Przy takich wycenach, rynek potrzebuję tylko pretekstu, zapalnika.

Dlatego właśnie siedzę w długich obligacjach i się śmieje. Dla mnie bullish. Zaraz idę spać i będę spał słodko.

No i to co mi się przypomniało. Kindelberg Spiral. Taryfy i cła były jednym z powodów wielkiego krachu z 1930r
t.....3 - #gielda czy to może być powodem żeby zobaczyć pogrom i początek krachu na a...

źródło: Screenshot_20260117_220238_Firefox

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 17.01.2026, 22:54:49 via Wykop
  • 0
@tom-ek12333: XDDDD
  • Odpowiedz
kamilos7000r
kamilos7000r
16.01.2026, 08:39:20
  • 4
#gielda ehh dniówka o------a zanim człowiek zdążył ziewnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kamilos7000r - #gielda ehh dniówka o------a zanim człowiek zdążył ziewnąć  ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 16.01.2026, 08:47:59 via Wykop
  • 0
kasyno jest zbyt łaskawe
Kometaa - kasyno jest zbyt łaskawe

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 14.01.2026, 18:35:29
  • 0
#gielda Poet sprzedany po 7.9 i czekamy na spadki. Czyli jutro znowu w górę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
11.01.2026, 09:32:04
  • 0
Widzę tutaj na tagu wielką walkę akcje vs obligacje. Ja akurat skupuję sobie aktualnie obligacje amerykańskie long term, bo są tanio wyceniane + kurs usd/pln na pięcioletnich minimach, a ja buduję sobie mocną pozycję obligacyjną na spadki, które nadejdą, gdzie obligacje dadzą mi zarobić i równoczesnie przechowają gotówkę na zakupy w czasie bessy. Bessa oczywiscie będzie, stocki będą tańsze, ale w długim terminie i tak będziemy wbijać kolejne ath. Pytanie tylko kiedy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 11.01.2026, 09:35:16 via Wykop
  • 1
@Frwrd05: Może głupie pytanie ale jestem kompletnie zielony w tym temacie. W jaki sposób kupujesz obligacje usa?
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
09.01.2026, 17:42:28
  • 6
#gielda

Tylko dziś moje akcje zwiększyły wartość o 1000zł.
Co knujecie wyleszcziuchy
KjatanSveisson - #gielda 

Tylko dziś moje akcje zwiększyły wartość o 1000zł.
Co knuj...

źródło: 1000003747

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa 09.01.2026, 18:17:58 via Wykop
  • 3
Kometaa

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 09.01.2026, 19:02:29 via Wykop
  • 1
@cojaturobiedokunedzy: A zazdrość cie zżera. Widziałem jak patrzysz na mnie pod prysznicem. 16 Cali! I niewiele więcej w obwodzie
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 09.01.2026, 20:50:10 via Wykop
  • 1
@widmo82: Głównie Asbis
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 28.12.2025, 20:53:05
  • 2
#gielda Mirki co myślicie o przyszłym roku? Jestem tak odważny, że 80% swoich oszczędności życia wrzuciłem na poczatku 2025 w polską giełdę i 15% w amazon (już mnie coś strzela, że jako jedyne z mag7 nie może urosnąć XD). Dopada mnie refleksja, że może trochę mnie poniosło i jednak lepiej wyjąć przynajmniej jakąś część
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
28.12.2025, 21:24:40 via Wykop
  • 0
@Pasiak420: Widzę, że liczymy na to samo u mnie też 25% kapitału ulokowane w XTB i kolejne 25% w asbis także mam nadzieję, że xtb w tym roku się obudzi. Asbis trochę nadrabia ostatnio także w tym temacie pozytywne nastawienie. Bardziej mnie martwi ogólny sentyment do rynku akcji
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
28.12.2025, 21:25:43 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Alphabet u mnie zrobił 80% ale była to najmniejsza pozycja w całym portfelu bo tylko 5k XDD Zarobek zrealizowany i przeniesiony na IONQ po średniej 50$ XDDDDDD
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa
Autor
28.12.2025, 21:26:49 via Wykop
  • 1
Zaznaczę, że stres jest spotęgowany tym, że w pijackim amoku w------m w giełdę ponad 400k. Niby zysk 15% ale dalej zysk poniżej WIG mehhh
  • Odpowiedz
Kometaa
Kometaa
Kometaa 13.11.2025, 18:02:40
  • 0
#gielda Gdzie będzie można obejrzeć przemówienie Trumpa online? z góry dzięki za linki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking