Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Noire87

Noire87

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 125
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 124
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Noire87
Noire87 17 min temu
  • 1
#bystrzaktv #bystrzaktvv #patostreamy Chłopcze, ładnie masz popalone styki , patrząc na to co piszesz i na to co robisz. Po pierwsze, nie jestem kobietką, po drugie nie mam multikont. Twoje urojenia i określona koncepcja świata jest totalnie oderwana od rzeczywistości. Nawet już nie odnoszę się do twoich zarzutów, skoro usuwasz wpisy. Wiadomo dlaczego, po prostu sobie nie radzisz. Ciągniesz ten wózek pelen gówna przez wieś z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87
Autor
przed chwilą via Android
  • 0
@bystrzaktvv: No cóż. A niby bystrzak.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
4 godz. i 43 min temu
  • 7
#bystrzaktv "jesteś fałszywym chamem i koniec...co ty robisz z ludzi.. tobie tylko na kasie zalezy". Haha ale ci ojciec wygarnął prawdę prosto w pysk naprawdę nie trzeba wykopu, żeby ludzie się poznali na tobie bystruś. Ubzdurałeś sobie, że wykopki "hejterzy" wprowadzają taką narracje a tutaj własny ojciec cię wyjaśnia, że kawał z ciebie chama i tylko ci zalezy na kasie a nie na widzach
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 4 godz. i 28 min temu via Android
  • 3
@poster900: Old Duck German GILF Fuck w takim stanie lekko aldente jest najlepsza wersja Siebie. Już w stanie lepszej świadomości ale podirytowany tą kapką niedopicia. Wtedy nie liczy się z konsekwencjami, wykłada kawę na ławę. Szkoda , że nad wszystkim przeważnie czuwa Dziewiczy Cenzor.
  • Odpowiedz
dam115
dam115
23 godz. i 5 min temu
  • 5
Sylwek ogarnął plecak irl ale zapomnial, że nie ma zasięgu na wsi xD

#bystrzaktv #patostreamy
dam115 - Sylwek ogarnął plecak irl ale zapomnial, że nie ma zasięgu na wsi xD 

#byst...

źródło: 1000021227

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 21 godz. i 58 min temu via Android
  • 4
@dam115: Męczy tego ojca. A on by pewnie wolał oglądać Republikę w swojej luksusowej sutenerze. Niech siebie nagrywa, jak próbuję funkcjonować w normalnym społeczeństwie. Śmiechów byłoby co nie miara.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
przedwczoraj, 19:32:55
  • 23
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kononowicz #barney #patostreamy
panDario - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kononowicz #barney #patostreamy

źródło: kultowa_scena

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 22 godz. i 1 min temu via Android
  • 1
@panDario: I tam się k---a z nią balbinkowałeś.
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
przedwczoraj, 12:30:45
  • 3
#bystrzaktv Kiedyś to było xD #patostreamy
PremeditatioMalorum - #bystrzaktv Kiedyś to było xD #patostreamy

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-05 143013

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 przedwczoraj, 13:21:27 via Android
  • 3
@PremeditatioMalorum: Złote czasy , wszyscy w formie. Sylvio Bitcoinmaster się nie wtrącał. Swobodna wymiana myśli. Jeżeli ktoś ma linki do tej epoki strimów, poproszę na pw.
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87 przedwczoraj, 06:28:47
  • 5
#bystrzaktv #patostreamy Czyżby to ostatni wolny weekend przed rozpoczęciem dorosłego życia, czyli pójściem do pracy jak cywilizowany biały człowiek, spowodowało ten pokaz frustracji tutaj? Sylwestrze czas zmężnieć, wyjść z kurnika. Zobaczyć jak funkcjonuje świat poza światłem ekranu Twojego wiejskiego HQ. Docenić dni wolne od pracy, być może dzięki temu spokornieć. W co osobiście wątpię w Twoim przypadku. Twoje posty wczoraj udowodniły, jak kruchą masz psychikę. Pomyśleć, że Twoje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maziol
Maziol
przedwczoraj, 07:01:49 via Wykop
  • 3
@Noire87: co najwyzej to do opieki pojdzie po zasilek i obiadki od panstwa xD
  • Odpowiedz
kurierZwlokK
kurierZwlokK
02.06.2026, 19:36:30
  • 10
#bystrzaktv dobra,gruba tak przekręca wszystko że niebawem wrzucę wiadomości od niej do mnie. Zablokowała już bo pali się koło d--y #patostreamy
kurierZwlokK - #bystrzaktv dobra,gruba tak przekręca wszystko że niebawem wrzucę wiad...

źródło: IMG_0227

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 03.06.2026, 21:30:35 via Android
  • 1
@kurierZwlokK: Jakby to Lesiu Legwan powiedział: Helga, chłopie możesz spać u mnie.
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
01.06.2026, 17:57:39
  • 1
#bystrzaktv Włodarz na Instagramie wstawił właśnie plaże w Stegnie.Widac że aktywnie spędzać czas na wakacjach,bawi się wśród ludzi a nie jak wy piszecie że siedzi osowiały w kurniku. #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 02.06.2026, 18:18:04 via Android
  • 2
@chesterjaba: Kaczor będzie zaczynał swoim popisowym zdaniem po Niemiecku czyli : Halo, ich bin Ente.
  • Odpowiedz
lagomorph
lagomorph
30.05.2026, 20:37:49
  • 22
Odczuliście jakoś brak streamów? Bo ja nie. Przez ostatnie miesiące była taka stypa, że aż szkoda to było w tle odpalać. Ciekawe czy ten kiep na liścia robi już jako pomocnik majstra na lokalnej budowie #bystrzaktv #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 30.05.2026, 21:30:16 via Android
  • 5
@lagomorph: Podobnie. Streamów nie odpalałem od kilku miesięcy, na dłużej niż kilka minut, żeby znowu zobaczyć jak ledwo żywy parobek lub kukła zdjelana w C. C. C. P się zapętlają. Niekiedy z sentymentu odpalę stare dobre streamy z 17-22 Im później tym gorzej.
  • Odpowiedz
mrowa94
mrowa94
30.05.2026, 18:48:44
  • 29
#kononowicz #barney #wsw #chlopeckowo #patostreamy
mrowa94 - #kononowicz #barney #wsw #chlopeckowo #patostreamy

źródło: IMG_3995

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 30.05.2026, 21:26:13 via Android
  • 1
@Doiges: Bocian Boxing Night w Berlińskiej boksbudzie z siedzibą w Gilowie gmina Bliżyn.
  • Odpowiedz
WieslawCh___
WieslawCh___
30.05.2026, 08:07:47
  • 21
Paweł Kołodziej Czaku
#kononowicz #patostreamy
WieslawCh___ - Paweł Kołodziej Czaku 
#kononowicz #patostreamy

źródło: foto_no_exif-101

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 30.05.2026, 08:15:03 via Android
  • 9
@WieslawCh___: Ręce człowieka, który całe życie ciężko pracował.
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87 28.05.2026, 16:14:27
  • 7
#bystrzaktv #patostreamy
Piękna będzie emerytura dla takiego antysystemowca, który zawsze wiedział lepiej jak żyć. Dziewięć lat poszło jak krew w piach. Z resztą chyba cały dom u nich od braciszka przez wujków po ojca to emerytalne ochłapy. Robota na czarno, zero składek. Ubezpieczenia jak były to wyłącznie z pośredniaka. A wystarczyło po prostu uczciwie pracować na umowę o pracę i łaczyc to z pasją do upadlania najbliższych w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
28.05.2026, 16:57:51 via Wykop
  • 0
@Noire87: No ale jak mógł pracować jak by mu w robocie nie dali żyć wiedząc co robi i by się naśmiewali z niego.
  • Odpowiedz

2603

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Noire87
Noire87 28.05.2026, 15:58:23 via Android
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
26.05.2026, 13:32:56
  • 16
#bystrzaktv No trzeba się przejechać po okolicy i zobaczyć czy nasza księżniczka nie zapier*ala już gdzieś z łopatą na budowie o ile się do tego nadaje. Wtedy pojawię się jako tajemniczy inwestor sam go zatrudnię i będę mu pokazywał palcem które śmieci ma podnosić z ziemii #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 26.05.2026, 19:44:00 via Android
  • 1
@elwira-stekala: Zabierze się za to jak za panienkę. Czyli wcale.
  • Odpowiedz
pawel-nowosielsky
pawel-nowosielsky
20.05.2026, 04:59:05
  • 23
#bystrzaktv #prawiczektv #wioskowynicpon #patostreamy
pawel-nowosielsky - #bystrzaktv #prawiczektv #wioskowynicpoń #patostreamy

źródło: 1000051627

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 20.05.2026, 14:30:37 via Android
  • 0
@pawel-nowosielsky: I jak tu nie słuchać rad takiego czlowieka sukcesu.
  • Odpowiedz
Klorinim
Klorinim
19.05.2026, 14:21:07
  • 4
Wytwórnie, złapmy się za ręce i idźmy w stronę zachodzącego Słońca.
#bystrzaktv #patostreamy
Klorinim - Wytwórnie, złapmy się za ręce i idźmy w stronę zachodzącego Słońca. 
#byst...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 19.05.2026, 19:37:48 via Android
  • 0
@Klorinim: Czy ktoś może mi rozjaśnić temat związany z "Wytwórnią" ? Co to za tajemnicza organizacja i czemu do niej należę nie będąc tego świadom.
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87 20.05.2026, 14:21:38 via Android
  • 0
@Klorinim: To jak trzeba będzie zbiorowo zmienić miejsce zamieszkania jak np. Konon to dajcie znać.
  • Odpowiedz
OnKujajor91
OnKujajor91
19.05.2026, 14:40:18
  • 6
Może ktoś z tej całej Sobótki, któryś z "łebków" co pokazywał Leszkowi na telefonie różne rzeczy, weźmie tego aktora do jakichś produkcji.

Pójść pogadać. Bez tych donejtów które od razu Leszka wyprowadzają z równowagi. I niech nawija gadkę. A on powie te słowa - o polityce, oczywiście o sporcie (ile Mateja wycisnął na żużlu), o serialach które poleca, ale najważniejsze powie kto z kim co i kiedy robił i gdzie w promieniu 20
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 19.05.2026, 14:58:25 via Android
  • 1
@OnKujajor91: Płonne nadzieje. Ale paradoksalnie Leszek Legwan ma z nich wszystkich największy potencjał i charyzmę. Trzeba mu tylko lać co jakiś czas 50 gram. Najlepsze strimy były zawsze z siwym. Zwłaszcza ten kiedy poszło na wymianę pod żebra wujka pod drabino schodami inżyniera kaczora.
  • Odpowiedz
Klorinim
Klorinim
18.05.2026, 14:21:41
  • 11
Witam serdecznie. Dni mijają, lumpy zapewne zaczęli już nowe życie, bez pijaństwa, papierosów i brudnych ciuchów.
Tymczasem człowiekowi przychodzą różne rozkminy do głowy.
Dziś odnośnie konwencji strimowania.
Są ludzie, którzy łakną dymów, czyli bicia, szarpania, rozbijania butelek, mebli i w ogóle chaosu na ekranie. Przez wiele lat, dostaliśmy bardzo dużo takich twórców w przestrzeni Internetowej, którzy robili te wszystkie rzeczy.
U lumpów zawsze to było w formie takiego koleżeńskiego szarpania się. W tych dawnych czasach, nigdy
Klorinim - Witam serdecznie. Dni mijają, lumpy zapewne zaczęli już nowe życie, bez pi...

źródło: Spotkanie bossów mafijnych

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Noire87
Noire87 18.05.2026, 22:12:05 via Android
  • 3
@Klorinim: Obecnie pozostaje już tylko wspomnień czar. Dobre czasy strimów, gdzie kurnik był jeszcze surowymi ścianami z opartymi o nie kartongipsami i aktorów wyzwolonych głównie Tajfuna i Kaczora, którzy spali w tym barłogu i w ciągu alkoholowym cudownie tworzyli ten klimat, a zaszczycaki ich swoją obecnością ślepy , siwy, Esta, burgund, Waldemar, koczownik tymczasowy Wojtek no i Rusek. Bezpowrotnie minęły. Wg. mnie im bardziej kurnik przypominał już coś na wzór
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 22.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking