Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
James2000
James2000

James2000

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2246
  • Znaleziska 796
  • Mikroblog 1450
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 13

806

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Ministerstwo Zdrowia analizuje górny limit zarobków

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetagazeta.com
dodany: 19.06.2026, 09:34:50
  • 98
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 14:45:28 via Wykop
  • 9
I wy myślicie że to coś da? Oni zrobią dla ludu jakies ograniczenie które i tak lekarze będą omijać. To jest jedna sitwa. Szarej masie trzeba pokazac ze coś robimy a zostawimy luke tak żeby zostało jak jest.
To jest mafia i tyle
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

W Niemczech będą handlować legalnie twardymi narkotykami

Pokaż treści 18+

W Niemczech będą handlować legalnie twardymi narkotykami

W obliczu rozrastającego się problemu uzależnień, Kolonia i Düsseldorf planują tolerować handel twardymi narkotykami na wzór Zurychu

DerSafe
z
dw.com
dodany: 19.06.2026, 12:51:41
  • 3
  • #
    niemcy
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    narkotyki
  • #
    kolonia
  • #
    europa
James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 14:15:31 via Wykop
  • 0
I po co wojna? Jak można państwo rozebrać i zniszczyć od środka. Żydzi którzy byli eksterminowani przez niemców z przyjemnością patrzą jak niemcy są niszczone od środka. Kto macza w tym palcami? Nie wiem choć się domyślam.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lardor
Lardor
19.06.2026, 13:34:38
  • 4
Jezusie jak ludzie tym jeżdżą, kilka minut i jak dość tego padła. Patrząc na jakość wykonania to wolę 20 letnią klasę premium #dacia #motoryzacja #samochody
Lardor - Jezusie jak ludzie tym jeżdżą, kilka minut i jak dość tego padła. Patrząc na...

źródło: 1000095072

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 13:36:29 via Wykop
  • 1
@Lardor: to jest taka sama sytuacja jak z kobietami. Jedni wolą brzydką grubą ale nieśmiganą a inni piękną blondynke którą miało połowe osiedla...
Każdy sam wybiera
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
19.06.2026, 11:19:12
  • 14
Ja nigdy prosto z drzew owoców nie jadł
I po robaczanych opowieściach mnie nie kusi
Prosto z krzaczka to tylko kilka malin, truskawek i dawno temu groszek

Idę po Pepsi, potem prysznic i o----m Pepsi z lodem, koniec udręk na dziś
PorzeczkowySok - Ja nigdy prosto z drzew owoców nie jadł 
I po robaczanych opowieścia...

źródło: 1000022127

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 11:23:03 via Wykop
  • 0
@PorzeczkowySok: czyli człowiek z chowu klatkowego cale życie betonoza
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
19.06.2026, 11:20:07
  • 35
I tak włos z głowy im nie spadnie. Zostaną przeniesieni do innej parafii i dalej będą kręcić wałki tylko ostrożniej.
Lekarze którzy dopuścili się przestępstw (bo tu raczej mówimy o przestępstwach) powinni zostać pozbawieni prawa wykonywania zawodu, koniec kropka. Tylko to ich zaboli wraz z konsekwencjami.

Jeśli jakiś streamer potrafi dostać 8 lat zakazu prowadzenia działalności w internecie, publikacji swojego wizerunku (czyli zarobku), to dlaczego lekarz który pośrednio odpowiada za śmierć osób
MateMizu - I tak włos z głowy im nie spadnie. Zostaną przeniesieni do innej parafii i...

źródło: 1000019504

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 11:22:16 via Wykop
  • 4
@MateMizu: prawo nie dotyczy polityków i elitarnych zawodów tak artysta i lekarz. Artystka doda jest najlepszym tego przykladem.
Prawo jest dla ludu czyli klasy robotniczej. Dla nich tak zwana biedota robiąca za miskę ryżu
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
19.06.2026, 08:48:59
  • 5
Na tagach #bitcoin i #kryptowaluty wieje ujem

Kiedyś były tu dyskusje o przewadze jednej technologii nad drugą, starcia keynesistów ze zwolennikami Hayeka, zwarcia bitcoinowców z eterowcami, flame wars, doxxing, teczki, meme wars, śmieszne kreski, analizy muzyczne, wpisy insiderów.

Dziś tylko posty typu, spadło, wzrosło i ankiety czy jutro o godzinie 12 będzie 11 czy 13.

Krypto is dead.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 11:04:40 via Wykop
  • 0
@UczesanyPedryl: @CzulyTomasz @PopeLeon znacie osobiscie kogoś kto zarobił na tym miliony? Ze znajomych a nie pseudo celebryci z youtube naganiajacy na kursy. Ktoś kogo znacie kto wyplacił kupił dom i żyje na luzie zwiedzając świat?
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
18.06.2026, 21:24:30
  • 0
Jeżeli ktoś już stracił nerwy do krypto i szuka jakiegoś pewniaczka na przyszłą hossę to warto kupić doga - co najmniej na 8 lat*

*to nie jest porada inwestycyjna

#dogecoin #kryprowaluty #bitcoin
mkorsov - Jeżeli ktoś już stracił nerwy do krypto i szuka jakiegoś pewniaczka na przy...

źródło: 1000005292

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 05:41:01 via Wykop
  • 0
Jakoś sukces space x i rakieta na akcjach tej spółki nie pociągnęła za sobą tego shitcoina.
Elon przypomni sobie o doge jak wtopi ileś miliardów i będzie na szybko potrzebował kasy. Wtedy pusci tweeta i napompuje kundla.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 19.06.2026, 08:21:28 via Wykop
  • 0
@mkorsov: dlatego kundla trzeba kupic jak bedzie szorował po dnie a obecny kurs to jeszcze raczej nie jest to. Jak przyjdzie recesja to alty beda szorowac po dnie. Wtedy warto sie w to zapakowac
  • Odpowiedz

4

Andrew Tate znów traci na Bitcoinie

Andrew Tate znów traci na Bitcoinie

Andrew Tate ponownie stracił część pozycji na Bitcoinie po otwarciu zakładu wartego 3,76 mln dolarów.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 18.06.2026, 03:39:08
  • 4
  • #
    celebryta
  • #
    finanse
  • #
    kryptowaluty
James2000
James2000
James2000 18.06.2026, 08:53:09 via Wykop
  • 0
Łat?
James2000 - Łat?

źródło: andrew-tate-shock

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

James2000
James2000
James2000 15.06.2026, 08:06:37
  • 2
#kryptowaluty #bitcoin
Wszyscy kryptowalutowi guru mówią aby nie trzymać pieniędzy na giełdach i nie wychodzić do Fiat aby nie było obowiązku podatkowego. Więc co robią z kasą zarobioną na górce po sprzedaży BTC jeżeli czekają na dołek żeby odkupić po niższej cenie i może to trwać nawet i 2 lata?
Przelewają USDC na sieć Polygon lub Ethereum na zimny portfel?
Przecież w przypadku upadku tych projektów te srodki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 08:36:06 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: @De_Fault no dobra Panowie. To jak sprzedacie na górce u wychodzicie z gieldy to idziecie w usdc na eth i polygon? Po co srodki maja lezec na gieldzie bezczynnie 2 lata.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 08:55:38 via Wykop
  • 0
@emjot86: usdt jest zablokowane w europie. Ludzie w necie piszą że logują się do giełd przez vpn ale co daje vpn jak weryfikacje przechodzisz podajac dowód i paszport z EU to co ci da logowanie się z wietnamu?
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 09:00:45 via Wykop
  • 0
@banciur: no właśnie i taką odpowiedz mi chodziło. Za chwile wchodzi MICA część giełd nie spełnia wymogów, może być zawirowanie. Lepiej zrzucić środki na kilka miesięcy i wpłacić dopiero jak będzie odpowiedni moment za zakupy.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 09:49:15 via Wykop
  • 0
@banciur: bardziej chodzi o zawirowania giełd. Jest w necie masa informacji że taki binance spełnia wymogi ale nie przedstawił dokumentów a termin upływa 1 lipca. Czy przedstawi? Może będą jakieś zawirowania.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 11:51:07 via Wykop
  • 1
@banciur: gdyby tak było jak mówisz to powinieneś zrezygnować z krypto i według spoleczenstwa chodzić codziennie do roboty od 8 do 16 i żyć według narzuconych systemowo reguł za średnią krajową tak jak to powiedział morawiecki za miske ryżu
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
15.06.2026, 14:39:58 via Wykop
  • 0
@Fury_Warrior: w portugalii i na malcie są podatki od krypto trzymanych ponizej 365 dbi i jest to 28%
a nie lepiej na malcie założyć sobie konto bankowe z kartą mastercard i wplacić tam kase q później wyplacac z bankomatu gdzie chcesz? Konto w szwajcarii chyba też można założyć z dostępem z kartą
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
16.06.2026, 14:48:52 via Wykop
  • 0
@Fury_Warrior: zegarek za 100 200 koła wzwyż powinien być nie noszony i mieć pudełko i papiery do tego. Bez tego wartosc doametralnie leci w dół. To już lepiej 5 procent zapłacić w kantorze w PL i nie czarować bo jak wszystko zliczysz do kupy to wyjdzie kilkukrotnie drożej. Koszty wyjazdu, zakupy pozniej odsprzedaż. Wez sprzedaj za 200k albo za pół bańki zegarek na olx albo facebooku :) nikt nie da
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
16.06.2026, 20:18:24 via Wykop
  • 0
@Fury_Warrior: dlaczego? Każdy kto ma kase na rolexa moze tez pojsc do salonu sobie go kupic a jesli sa na nie zapisy to sie zapisze
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
18.06.2026, 08:47:21 via Wykop
  • 0
@Fury_Warrior: na prwno trzeba byc zakompleksionym małym fi.tkem żeby w ogóle o czymś takim marzyć. Jak masz brzydki ryj i budowe ulanego prosiaka to ci żaden wóz i zegarek nie pomoże. Nie rozumiem takich zakompleksionych ludzi którzy biegną za zegarkami jak laski za torebkami. Ten sam vibe
  • Odpowiedz
Creamfields
Creamfields
Creamfields
17.06.2026, 17:52:40
  • 4
#bitcoin
Creamfields - #bitcoin

źródło: 1000032602

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 17.06.2026, 17:54:56 via Wykop
  • 0
@Creamfields: cinco kupili w 2021 po 55 tys usd btc to chyba srednio zadowoleni. Ciekawe co na to jegertilbike. Zaraz bedzie trzymaj 8 lat pozniej 12 16 20
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
17.06.2026, 15:38:30
  • 0
#kryptowaluty #bitcoin
Kierwa, jesli nastapi kolejny test ~61k i nie pęknie to w dół to trzeba sie juz ładować po kulen
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 17.06.2026, 17:52:29 via Wykop
  • 0
@KucykMocy: niech po 1 lipca małe giełdy zaczną się zawijać. Ostatnio 2 dni temu widziałem na etherscanie jak z jednego adresu chłopaczek przerzuciłw kilka minut 20 baniek z binance na coinbase. Na drugi dzien binance zaczelo wysylac maile zeby nie panikowac i kasa jest bezpieczna. Dzis poszlo info z niemiec ze nie dostana oni tych zezwolen.
  • Odpowiedz

874

Kolejny lekarz z milionem w 2025 r.

Tym razem Województwo warmińsko-mazurskie

pabloaimar22
z
bip.warmia.mazury.pl
dodany: 17.06.2026, 10:50:20
  • 43
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
James2000
James2000
James2000 17.06.2026, 14:06:46 via Wykop
  • 50
Teraz sobie wyobraźcie że za zarabiajacych lekarzy 100k miesiecznie można by wyszkolić 5 krotnie więcej medyków za 20k na miesiąc. Stworzyć uczelnie odblokować zawód i wtłoczyć na rynek 5x więcej wykształconych ludzi.
Ustalić pensje 20k miesięcznie.
Kolejki w szpitalach zmniejszyły by się kilkukrotnie.
Ale te frajery z rządu nie zrobią tego bo ich ciotki i wujkowie muszą okradac skarb państwa i zadłużać szpitale.
Tusk przed wyborami mówił że za korupcję będzie zwalniał
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
James2000
James2000
James2000 17.06.2026, 12:54:26 via Wykop
  • 8
Czyli ukraina zna tylko słowo DEJ i S------l.ej
Dobrze ze to wynikło w trakcie wojny a nie po
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Binance bez licencji CASP - nielegalny w EU od 1lipca?

Binance bez licencji CASP - nielegalny w EU od 1lipca?

Reuters podaje że Binance może nie otrzymać licencji CASP do 1 Lipca 2026. O co chodzi? Od 1 lipca każda giełda kryptowalut powinna mieć licencję CASP aby dalej działać na terenie Unii Europejskiej. Jeżeli tego nie zrobi łamie MiCA (prawo unijne dotyczące krytpoaktywów)

sfiezak
z
reuters.com
dodany: 16.06.2026, 18:48:48
  • 19
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
James2000
James2000
James2000 17.06.2026, 06:56:11 via Wykop
  • 1
Wczoraj sobie przeglądałem historie przepływów na etherscanie i na kilku adresach były przelewy z binance na zimny portfel a za chwile prosto na coinbase. Wszystko po kilka kilkanascie mln usd. Chyba cos zaczęło się dziac bo w nocy binance przysłało maila żeby nie wpadać w panike bo mają wszystko pod kontrolą :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1188

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:02:18
  • 138
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 06:44:36 via Wykop
  • 1
@761761761: to nie do końca tak jest. Jeżeli jesteś producentem czegoś albo twój pracownik w pracy popełni błąd gdzie będą wymierne szkody to za te szkody odpowie spółka a nie własciciel własnym majątkiem do spodu. Nie każdy chce robić na spółce wały ale też chce czuć się bezpiecznie za błędy innych. Jeżeli produkujesz maszyny a jakis klient nie zastosuje się do zaleceń z instrukcji i ciebie pozwie za straty to

1044

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:58:06
  • 120
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
James2000
James2000
James2000 15.06.2026, 19:15:05 via Wykop
  • -1
@Sikor12: testy na syberii z daleka od pola bitwy. Silny mróz, oblodzenie.
U nas pilot f16 rozbił się w idealnych warunkach. Pewnie w usa tez sie rozbijają tylko nie jest to nagłaśniane. Po to są testy. Testy udane albo nieudane.
Rakieta space x tez sie rozbiła kilka lat temu
James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 06:30:50 via Wykop
  • 0
@filozof900: wczoraj o 20 rozbił się b52 bombowiec w usa w kalifornii. Po co krakałeś? Jakby nie było usa to jeszczr nasz sojusznik wiec można powiedzieć NAM
wezsepigulke
wezsepigulke
16.06.2026, 05:45:11
  • 555
Kurde Lechu ale byś narozrabiał

#heheszki #leszke #leszkesuperhero #polityka
wezsepigulke - Kurde Lechu ale byś narozrabiał

#heheszki #leszke #leszkesuperhero #p...

źródło: 1000037187

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 05:49:19 via Wykop
  • 1
@wezsepigulke: czy to było przed wygranymi w totolotka czy po? To ma duże znaczenie. Jeżeli po to znaczy że złościł się że znowu nie wygrał. Jeżeli przed to złościł się ze jeszcze nie wygrał.
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
16.06.2026, 05:22:01
  • 14
Odnośnie srogiej słusznej afery z lekarzami obecnie. Powiedzcie mi coś, w jaki w ogóle sposób oni zostali zmuszeni do tych oświadczeń? Przecież to trzeba mieć inteligencję ryby żeby je w ogóle raz że złożyć a dwa coś takiego tam wpisać. Środowisko lekarskie jest mega toksyczne, więc oni powieszą tego gościa chyba (i oby)
#konowalposting #lekarz100k #aferakonowalowa #nfz #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 05:27:53 via Wykop
  • 79
@interpenetrate: nikt nikomu nic nie zrobi. Tam widocznie są lepsze kwiatki że są tacy zuchwali.
Oni wiedzą że politycy nic im nie zrobią. Widocznie u medyków takie praktyki są powszechne. To jest mafia nietykalna sponsorowana z budżetu państwa za ludzi pieniądze z podatków.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 05:42:54 via Wykop
  • 1
@interpenetrate: ok. To co robimy?
  • Odpowiedz

323

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: 16.06.2026, 05:11:12
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 05:25:38 via Wykop
  • 21
Jemu chyba chodziło że są gotowi latać nad nowym rurociągiem nord stream i go patrolować jak już podpiszą z rosją nowy kontrakt na gaz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JamesJoyce
JamesJoyce
15.06.2026, 18:53:11
  • 0
Macie wykopki swojego lekarza 50k. Beka

#zarobki” #medycyna” #lekarz100k #programista15k #pracait
JamesJoyce - Macie wykopki swojego lekarza 50k. Beka 

#zarobki” #medycyna” #lekarz10...

źródło: IMG_5089

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 15.06.2026, 19:05:47 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 15.06.2026, 19:16:41 via Wykop
  • 7
@JamesJoyce: to jest dalej ołacenie tej kasy podatków społeczeństwa.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 16.06.2026, 05:23:02 via Wykop
  • 0
@JamesJoyce: nigdzie nie pojdzie. Politycy chronią swoich
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

James2000

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking