@kamil-konar: wiem skąd się to bierze. Szybka analiza techniczna. Skoro radość sprawi tobie strata innych ludzi to świadczy to o jednym. Że ty w to nie zainwestowałeś. Wynika z tego ze w chwili obecnej masz ból dup.y że nie kupiłeś i jedynym ukojeniem będzie upadek i strata innych żebyś mógł odetchnąć z ulgą że dobrze zrobiłeś że nie kupiłeś.
@warzone-rastafuraj: akurat w tej sytuacji USA jest agresorem i zajmuje rachunki swojego wroga pod takim samym pretekstem jak robili to w Iraku. Jakie masz dowody ze to byli irański przestępcy? Bo usa tak powiedziało będąc z nim w fazie wojny? Myślcie ludzie
@topikPajak: przecież on ma tak brzydki ryj że mógłby grać tylko w programach animal planet. Jemu żadna nasterydowana sylwetka nie pomoże i żadne pieniądze
Koszty obsługi długu rosną w Polsce w zawrotnym tempie, deficyt bije historyczne rekordy, a część zobowiązań państwa znika w księgowych sztuczkach. W tym samym czasie NFZ stoi na krawędzi, szpitale walczą o przetrwanie, a politycy przekonują, że finanse publiczne są naprawiane.
@reveil: oni będą dopłacać po to artystom żeby wszędzie szczekali że w kraju jest dobrze. Jest dobrobyt. To taki sam sposób jak dotacje dla TVP Oni ich poprostu przekupują. Żaden z nich nie będzie mówił pisał że w kraju jest źle jak dostanie kase. A w covidzie jak było? Ci co brali kase to szczepionki reklamowali. Tu bedzie tak samo. Szary obywatel zniknie za tą fasadą kłamstw
Rząd zdecydował o zmianach w przepisach dotyczących zakupu nieruchomości przez cudzoziemców. Nowe regulacje mają usprawnić kontrolę takich transakcji i wyeliminować opóźnienia w przekazywaniu dokumentów. Wszystko ma odbywać się szybciej, sprawniej i bez stosów papierów.
@Lime0606: to nie o mieszkania chodzi. Zachód chętnie powiększy swoje gospodarstwa skupując setki tysięcy hektarów z biednej Polski. Sprawdźcie sobie ile kosztuje hektar ziemi w Holandii i niemczech a ile w Polsce
Cześć. W firmie, w której pracuje jest nowy pracownik, który się szkoli i nie ma jeszcze swoich kont i dostępów do różnych programów. Kierowniczka zapytała czy mógłby on pracować korzystając z moich kont.
Zastanawiam się czy to dla mnie bezpieczne bo jak popełniłby jakiś błąd to w systemie będzie figurować moje imię i nazwisko. Jak jestem przy nim i go szkole to jeszcze dla mnie w porządku, ale on ma korzystać z
Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?
Wiecie dlaczego artystom dają? Bo artyści sa medialni. Jeżeli artystom zrobią dobrze to artyści będą wszędzie mówić śpiewać pisać że w kraju jest dobrze. Ze jest dobrobyt. Tak ma być. Natym to polega. Kase daje się tym którzy najgłośniej krzyczą i mają do tego warunki.
@szaldr: oj tam już pitolicie ze nie ma btc zastosowania. Większość krypto ma zastosowanie. Jak masz krypto a druga osoba kase to możecie sobie w kilka chwil dokonywać transakcji za jakąś usługę albo za sprzedaż czegos. Wejdź przelej koledze i zobaczysz jakie to łatwe. A druga funkcja to trzymanie bezpiecznie oszczednosci z dala od systemów bankowych komorników i urzędów skarbowych. Zgrywasz kase na klucz i jest nie do ruszenia. Wyjeżdżasz
Rysiek investment mówi od lat że w 2030 będzie milion za BTC. @jegertilbake LSD company znowu namawia na obligacje BTC o 8 letnim czasie zapadalności. Widzę tu pewną rozbieżność. Jeżeli za 3 lata będzie x10 to za kolejne 5 lat będzie prawdopodobnie dołek. Kogo słuchać?
@PopeLeon: siebie samego. Najlepiej na tym wyjdziesz. Większość majątków pseudo internetowych doradców zbudowana jest ze szkoleń i linków afiliacyjnych za które dostają prowizje każdego kto założy konto na giełdzie. To są ogromne kwoty. Te gamonie kupują drogie auta żeby naganiać głupszych od siebie. Auto dzisiaj nic nie znaczy. Tylko barany łapią się na takie przyziemne rzeczy
Jako że 3 dni temu ruszył nowy mentoring phila na jego oficjalnym kanale za 3800 zł dostępny tylko 48h warto wkleić dla potomnych link aby każdy mógł zaczerpnąć wiedzę i doświadczenie innych użytkowników przed dokonaniem zakupu u jakiegokolwiek jutubowego mentora. 39 stron bardzo ciekawej wiedzy dla młodych ludzi którzy jeszcze są podatni na różne obietnice bez pokrycia jutubowych "mistrzów"
@Tony47: samo to że na świecie jest mnóstwo milionerów którzy na ulicach chodzą bez ochrony a ten typ chodzi w masce żeby go nie ograbili z tych milionów? Ta maska jest po to by ktoś kto kupi jego szkolenie i będzie chciał odzyskać swoje pieniądze wyrzucone w błoto przypadkiem nie dał mu na ulicy w morde. Na filmach opowiada jak przy wypłatach z krypto należy płacić podatki w Polsce a firma która
Gdzie trzymacie swoje stablecoiny? Aave to padaka ze swoim APY ewentualnie ten protokół umbrella daje fajnie ale w każdej chwili można stracić wkład więc XD
Jest coś normalnego gdzie można wyciągnąć sensowny % ponad obligacje skarbowe?
Widzę Eurc na aave oscyluje około 2% i to może być jako tako alternatywa dla euro jak ktoś chce kisić euro
Władze szpitala w Mławie na Mazowszu alarmują o dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się placówka. Według dyrekcji, w szpitalu brakuje pieniędzy nawet na leki, a kolejnym oddziałom grozi zamknięcie.
Ku......rrrr......waaaaaaaa co tam sie dziejeeeeee!!!!! Podnieście pensje lekarzom!!!! Podnieście im natychmiast!!!! To rozwiąże problem..... Prawda? Prawda?( ͡°͜ʖ͡°)
NIECH KTOŚ !!!!!!!! wezwie ŁATWOGANGA na pomoc !!!!!! Powinien być w Warszawie na dachu pałacu kultury Jupiter pokazujący na niebie wielkie Ł w razie potrzeby. Teraz by sie przydał ( ͡°͜ʖ͡°)
Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?
Jak w filmach zły glina i dobry glina. Kościół to taka policja w państwie. Organ który sprawuje władze nad społeczeństwem. Spowiada wyciąga grzechy, strofuje poucza i trzyma w ryzach. Jako aparat państwa pod płaszczykiem religii nie podlega pod większosc przepisów jak inne organy państwowe. Kościół od zawsze był tworzony po to by inwigilować i podporządkowywać sobie ludzi.
#wykop #pytaniedoeksperta Elo, najpierw wykop przez 2 tygodnie mnie meczyl zebym zapisal sie do newslettera, zeby mi sam wyszukiwal tresci pod moje zainteresowania, teraz widze, ze sam bez mojej zgody zaczal wyswietlac jakies "Wybrane dla Ciebie" dyrdymaly na glownej stronie. Jak to wylaczyc?
Jakie masz dowody ze to byli irański przestępcy? Bo usa tak powiedziało będąc z nim w fazie wojny?
Myślcie ludzie