Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
James2000
James2000

James2000

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2202
  • Znaleziska 774
  • Mikroblog 1428
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 13
kamil-konar
kamil-konar
kamil-konar
03.06.2026, 06:06:28
  • 6
#bitcoin Tez macie w sobie taka nadzieje ze nadejdzie chwila ktora zmiecie z rynku krypto a ludzie zostana z wirtualnym nic nie wartym pieniadzem ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 03.06.2026, 07:02:28 via Wykop
  • 4
@kamil-konar: wiem skąd się to bierze. Szybka analiza techniczna. Skoro radość sprawi tobie strata innych ludzi to świadczy to o jednym. Że ty w to nie zainwestowałeś. Wynika z tego ze w chwili obecnej masz ból dup.y że nie kupiłeś i jedynym ukojeniem będzie upadek i strata innych żebyś mógł odetchnąć z ulgą że dobrze zrobiłeś że nie kupiłeś.
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 03.06.2026, 08:26:17 via Wykop
  • 0
@warzone-rastafuraj: akurat w tej sytuacji USA jest agresorem i zajmuje rachunki swojego wroga pod takim samym pretekstem jak robili to w Iraku.
Jakie masz dowody ze to byli irański przestępcy? Bo usa tak powiedziało będąc z nim w fazie wojny?
Myślcie ludzie
  • Odpowiedz
topikPajak
topikPajak
03.06.2026, 07:52:24
  • 4
Hi-man w kinach 5 czerwaca.

W roli głownej Natan Marcon

#famemma #nanatan #heheszki #film #kino #heheszki
topikPajak - Hi-man w kinach 5 czerwaca. 

W roli głownej Natan Marcon

#famemma #nan...

źródło: 8244007.8

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 03.06.2026, 07:58:19 via Wykop
  • 4
@topikPajak: przecież on ma tak brzydki ryj że mógłby grać tylko w programach animal planet. Jemu żadna nasterydowana sylwetka nie pomoże i żadne pieniądze
  • Odpowiedz

460

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Koszty obsługi długu rosną w Polsce w zawrotnym tempie, deficyt bije historyczne rekordy, a część zobowiązań państwa znika w księgowych sztuczkach. W tym samym czasie NFZ stoi na krawędzi, szpitale walczą o przetrwanie, a politycy przekonują, że finanse publiczne są naprawiane.

IndependentTrader
z
independenttrader.pl
dodany: 02.06.2026, 11:33:25
  • 129
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    klams
  • #
    ekonomia
James2000
James2000
James2000 03.06.2026, 05:30:39 via Wykop
  • 12
@reveil: oni będą dopłacać po to artystom żeby wszędzie szczekali że w kraju jest dobrze. Jest dobrobyt. To taki sam sposób jak dotacje dla TVP
Oni ich poprostu przekupują. Żaden z nich nie będzie mówił pisał że w kraju jest źle jak dostanie kase.
A w covidzie jak było? Ci co brali kase to szczepionki reklamowali.
Tu bedzie tak samo.
Szary obywatel zniknie za tą fasadą kłamstw
James2000
James2000
James2000 03.06.2026, 05:31:43 via Wykop
  • -1
@Gozd: obsługa długu to pewnie odsetki prowizje itp

423

Rząd Tuska ułatwia zakup nieruchomości dla obcokrajowców

Rząd Tuska ułatwia zakup nieruchomości dla obcokrajowców

Rząd zdecydował o zmianach w przepisach dotyczących zakupu nieruchomości przez cudzoziemców. Nowe regulacje mają usprawnić kontrolę takich transakcji i wyeliminować opóźnienia w przekazywaniu dokumentów. Wszystko ma odbywać się szybciej, sprawniej i bez stosów papierów.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 02.06.2026, 12:26:21
  • 69
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 20:46:52 via Wykop
  • 3
@Lime0606: to nie o mieszkania chodzi. Zachód chętnie powiększy swoje gospodarstwa skupując setki tysięcy hektarów z biednej Polski.
Sprawdźcie sobie ile kosztuje hektar ziemi w Holandii i niemczech a ile w Polsce
James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 20:44:25
  • 5
#kryptowaluty #bitcoin
James2000 - #kryptowaluty  #bitcoin

źródło: 39h0me

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwasixx
kwasixx
kwasixx
02.06.2026, 19:12:36
  • 0
Cześć. W firmie, w której pracuje jest nowy pracownik, który się szkoli i nie ma jeszcze swoich kont i dostępów do różnych programów. Kierowniczka zapytała czy mógłby on pracować korzystając z moich kont.

Zastanawiam się czy to dla mnie bezpieczne bo jak popełniłby jakiś błąd to w systemie będzie figurować moje imię i nazwisko. Jak jestem przy nim i go szkole to jeszcze dla mnie w porządku, ale on ma korzystać z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 19:14:02 via Wykop
  • 4
@kwasixx: nie zgadzaj sie
  • Odpowiedz

308

Ostra kłótnia Trumpa i Netanjahu.

Ostra kłótnia Trumpa i Netanjahu.

"Wszyscy cię teraz nienawidzą" Gdyby nie ja, siedziałbyś w więzieniu - miał mówić Donald Trump do Binjamina Netanjahu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 02.06.2026, 06:32:14
  • 42
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    polityka
James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 19:03:44 via Wykop
  • 0
Co kilka dni dementowane są bzdury które trump wypowiada a wy sie dalej łapiecie na kolejne kłamstwa.
Macie wy jakiś rozum w ogóle?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stasiu84
stasiu84
02.06.2026, 17:43:13
  • 3
#kryptowaluty
stasiu84 - #kryptowaluty

źródło: pepe strzela se do ryja

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 18:12:33 via Wykop
  • 0
@stasiu84: dlaczego nie sprzedałeś na górce? Nie mów że liczyłeś że pojdzie na 200k. Teraz to juz musisz czekać aż odbije za rok
  • Odpowiedz

2508

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 09:41:55 via Wykop
  • 2
Wiecie dlaczego artystom dają? Bo artyści sa medialni. Jeżeli artystom zrobią dobrze to artyści będą wszędzie mówić śpiewać pisać że w kraju jest dobrze. Ze jest dobrobyt. Tak ma być. Natym to polega. Kase daje się tym którzy najgłośniej krzyczą i mają do tego warunki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
01.06.2026, 22:32:03
  • 10
mówicie że Bitcoin to bańka tymczasem kapitalizacja skinów w CSie w rekordowym czasie 22 miliardy złotych XDD
#gielda #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 05:13:52 via Wykop
  • 0
@szaldr: oj tam już pitolicie ze nie ma btc zastosowania. Większość krypto ma zastosowanie. Jak masz krypto a druga osoba kase to możecie sobie w kilka chwil dokonywać transakcji za jakąś usługę albo za sprzedaż czegos. Wejdź przelej koledze i zobaczysz jakie to łatwe. A druga funkcja to trzymanie bezpiecznie oszczednosci z dala od systemów bankowych komorników i urzędów skarbowych. Zgrywasz kase na klucz i jest nie do ruszenia. Wyjeżdżasz
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 02.06.2026, 09:13:13 via Wykop
  • 0
@szaldr: mozesz przelewac usdc
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
01.06.2026, 10:32:43
  • 0
Rysiek investment mówi od lat że w 2030 będzie milion za BTC. @jegertilbake LSD company znowu namawia na obligacje BTC o 8 letnim czasie zapadalności. Widzę tu pewną rozbieżność.
Jeżeli za 3 lata będzie x10 to za kolejne 5 lat będzie prawdopodobnie dołek.
Kogo słuchać?

#bitcoin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 01.06.2026, 11:06:31 via Wykop
  • 3
@PopeLeon: siebie samego. Najlepiej na tym wyjdziesz. Większość majątków pseudo internetowych doradców zbudowana jest ze szkoleń i linków afiliacyjnych za które dostają prowizje każdego kto założy konto na giełdzie. To są ogromne kwoty. Te gamonie kupują drogie auta żeby naganiać głupszych od siebie. Auto dzisiaj nic nie znaczy. Tylko barany łapią się na takie przyziemne rzeczy
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 01.06.2026, 11:41:10 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: brawo
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 19:06:00
  • 12
#kryptowaluty #bitcoin #philkonieczny

Jako że 3 dni temu ruszył nowy mentoring phila na jego oficjalnym kanale za 3800 zł dostępny tylko 48h warto wkleić dla potomnych link aby każdy mógł zaczerpnąć wiedzę i doświadczenie innych użytkowników przed dokonaniem zakupu u jakiegokolwiek jutubowego mentora.
39 stron bardzo ciekawej wiedzy dla młodych ludzi którzy jeszcze są podatni na różne obietnice bez pokrycia jutubowych "mistrzów"

https://forex-nawigator.biz/forum/phil-konieczny-kurs-kryptowaluty-szkolenie-instytut-kryptografii-opinie-t31932.html
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
Autor
31.05.2026, 19:22:14 via Wykop
  • 1
@James2000: https://www.youtube.com/watch?v=QvDveyPwVRM
James2000 - @James2000: https://www.youtube.com/watch?v=QvDveyPwVRM
  • Odpowiedz
James2000
James2000
James2000
Autor
01.06.2026, 10:39:12 via Wykop
  • 0
@Tony47: samo to że na świecie jest mnóstwo milionerów którzy na ulicach chodzą bez ochrony a ten typ chodzi w masce żeby go nie ograbili z tych milionów?
Ta maska jest po to by ktoś kto kupi jego szkolenie i będzie chciał odzyskać swoje pieniądze wyrzucone w błoto przypadkiem nie dał mu na ulicy w morde.
Na filmach opowiada jak przy wypłatach z krypto należy płacić podatki w Polsce a firma która
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek
31.05.2026, 17:04:25
  • 18
Bobek, mecz masz o 17:30?

Ja akurat na taniec wtedy idę, wiesz?

#mecz #lewandowska
heheszek - Bobek, mecz masz o 17:30? 

Ja akurat na taniec wtedy idę, wiesz?

#mecz #...

źródło: z23930390IBG,Anna-Lewandowska-teraz-i-10-lat-temu--Wory-pod-ocz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 17:09:50 via Wykop
  • 2
@adam-pajac: po nazwisku to nie ładnie tak pisać. Tag powinien być opisywany AnnaL
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
31.05.2026, 13:30:54
  • 0
#kryptowaluty

Gdzie trzymacie swoje stablecoiny? Aave to padaka ze swoim APY ewentualnie ten protokół umbrella daje fajnie ale w każdej chwili można stracić wkład więc XD

Jest coś normalnego gdzie można wyciągnąć sensowny % ponad obligacje skarbowe?

Widzę Eurc na aave oscyluje około 2% i to może być jako tako alternatywa dla euro jak ktoś chce kisić euro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 14:20:23 via Wykop
  • 1
@NieoznaczonaReklama: przynajmniej jeden mądry. Brawo
  • Odpowiedz

439

Dramatyczna sytuacja szpitala w Mławie. "Kroplówek wystarczy na dwa, trzy dni"

Władze szpitala w Mławie na Mazowszu alarmują o dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się placówka. Według dyrekcji, w szpitalu brakuje pieniędzy nawet na leki, a kolejnym oddziałom grozi zamknięcie.

VoxClamantisInDeserto
z
rp.pl
dodany: 30.05.2026, 11:23:32
  • 212
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mlawa
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 12:51:51 via Wykop
  • 2
Ku......rrrr......waaaaaaaa co tam sie dziejeeeeee!!!!!
Podnieście pensje lekarzom!!!!
Podnieście im natychmiast!!!!
To rozwiąże problem.....
Prawda? Prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 12:55:52 via Wykop
  • 0
@James2000:
James2000 - @James2000:

źródło: Screenshot_20260531-145242_Brave

Pobierz
James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 13:01:45 via Wykop
  • 1
NIECH KTOŚ !!!!!!!! wezwie ŁATWOGANGA na pomoc !!!!!! Powinien być w Warszawie na dachu pałacu kultury Jupiter pokazujący na niebie wielkie Ł w razie potrzeby. Teraz by sie przydał
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1206

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?

PanStrasznieZuy
z
infor.pl
dodany: 31.05.2026, 07:30:15
  • 224
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    kosciol
James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 12:45:23 via Wykop
  • -1
Jak w filmach zły glina i dobry glina. Kościół to taka policja w państwie. Organ który sprawuje władze nad społeczeństwem. Spowiada wyciąga grzechy, strofuje poucza i trzyma w ryzach. Jako aparat państwa pod płaszczykiem religii nie podlega pod większosc przepisów jak inne organy państwowe.
Kościół od zawsze był tworzony po to by inwigilować i podporządkowywać sobie ludzi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ppooii
ppooii
31.05.2026, 05:39:34
  • 0
#wykop #pytaniedoeksperta
Elo, najpierw wykop przez 2 tygodnie mnie meczyl zebym zapisal sie do newslettera, zeby mi sam wyszukiwal tresci pod moje zainteresowania, teraz widze, ze sam bez mojej zgody zaczal wyswietlac jakies "Wybrane dla Ciebie" dyrdymaly na glownej stronie. Jak to wylaczyc?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000 31.05.2026, 05:42:09 via Wykop
  • 0
@ppooii: #usunkonto jedyna opcja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

James2000

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking