@jmuhha: przecież to jest 10 brutto, to nie jest dużo, dużo to jest jak możesz za roczną pensję kupić nowe auto z salonu i oprócz tego normalnie żyć.
To jest policjant po 6 miesięcznym przeszkoleniu który uwaga robi 220h miesięcznie oraz pracuje nocami, to jak cieć zarabia 4666 brutto to, przepraszam bardzo, ile policjant ma zarabiać?. Jak zrobisz 220h miesięcznie jako cieć to o ile jesteś na umowie która obejmuje
@Reanef: oczywiście że jest inna stawka godzinowa za pracę nadliczbową w policji ale liczy się to inaczej niż 50% i 100% na normalnym etacie. To że tobie na komendzie każą wybierać godziny to już nie jest moja wina( ͡°͜ʖ͡°)
Jak wyglada sytuacja z gwarancja na konsole PS5? Gdy mialem Xbox to na na stronie Microsoft rejestrowalem ją na swoim koncie i wystarczy ze tam kliknalem ze potrzebna naprawa i dostawalem druk na kuriera do wyslania konsoli i ogarniami temat. Jak to wyglada w przypadky PS5? Tez jest podobny system gdzie rejestruje konsole i moge w kazdej chwili zglosic usterke i wygeneruja mi kwit do wyslania, czy jakos inaczej to tutaj dziala?
@zGdyniMlodyG: głównie to legenda z wykopu gdzie rękojmia jest lekiem na całe zło, a prawda jest taka że bardzo często ci ją odrzucają i się musisz bujać z rzecznikiem i to bez sukcesów( ͡°͜ʖ͡°)
@Mega_Smieszek: @DalaCiLama przecież to jest najtańsza konsola w historii. 51,4% pensji minimalnej brutto. To tak jakby ps5 na premierę kosztowało 1300 złotych.
@cation: Ale rozumiesz że jest ograniczenie i c--j ci w dupe I masz jeździć z taką prędkością, bo właśnie takie kasztany zabijają ludzi? Ohohoho ja to umiem jeździć, ograniczenia źle ustawione olaboga mi się tak spieszy. A godzina pracy chłopa warta 29 ziko, no daj spokój.
@cation: porażające jest to że sobie wybierasz ograniczenia których przestrzegasz bo ci się podoba i ignorujesz te z którymi się nie zgadzasz. Obyś nie wpadł na kogoś takiego z drugiej strony kto uzna że przecież wyprzedanie tutaj to na lajcie bo szeroko, przecież ja to wiem, ludzie to ignoranci, patrz trzy auta się zmieszczą.
Bez wyroku, bez winy, bez ostrzeżenia skarbówka może Ci zablokować konto, bo tak uznała. Wystarczy "uzasadniona obawa" i Twoja firma znika z rynku zanim powiesz odwołanie. Domniemanie niewinności przestało istnieć?
W takie dni jak dzisiaj ból j-----a na etacie uderza podwójnie. Super pogoda na zewnątrz, a ty gnij przed komputerem w piwnicy za jakieś marne grosze. Nawet jak nic nie robisz (co szczerze polecam, srać na januszy, niech płacą i nic nie dostają w zamian) to i tak nigdzie dalej niż do sklepu nie pójdziesz. Jak ktoś mi powie że to nie jest niewolnictwo i upokorzenie to niech przemyśli to jeszcze raz.
Skończyłem DLC cyberpunka i moim zdaniem takie 8/10. Jedyne czego brakowało to bardzo charyzmatycznej postaci która nadała by rytm całej historii jak w Wiedźminie. W sercach z kamienia mieliśmy guntera odima, a w krew i wino Regisa. Polubiłem Reeda i Somi, ale nie czułem się podczas rozmowy z nimi jak z dwoma wymienionymi powyżej(brakowało tego czegoś)
Ten mechanizm nie bierze się z próżności ani zachłanności. Najczęściej to efekt: • Wychowania, w którym wartość była mierzona osiągnięciami. • Środowiska, które nagradzało za bycie „produktywnym”, a nie za bycie po prostu sobą. • Kultury, która utożsamia sukces
XDDDD to niezły realizm w tym gównie. Niby podobno gra AAA a juz w mario cart był lepszy model jazdy, A tu chłop dostał 2 kulki w piers i chodzi jakby nigdy nic. Odinstalowywuje ten szit #gtav #gry
#doom #gry Powiem wam ze na razie jestem troche zawiedziony.. muzyka bardzo słabo, zero klimatu w porownaniu do porzednich czesci i nie ma wcale takich dynamicznych kawalkow podczas walki jak w poprzenidch czesciach.. tam przeceiz muzyka wymiatała - a tu olali zupelnie sprawe... i mam wrazenie jakby potwroki były jakieś takie nijaki, w Eternal byly zajebiste
Nie chcą mi przedłużyć umowy po próbnym, rzekomo z powodu cięcia kosztów. Góra nie wyraziła zgody na przedłużenie mimo że bezpośredni przełożeni są zadowoleni i dają referencje. Niestety w CV i tak będzie na pierwszy rzut oka widać krótki okres. Czy można coś dopisać żeby zasugerować przyszłym rekruterom że to nie z mojej winy i że mam referencje? Robiliście coś takiego kiedyś? #pracbaza #korposwiat
✨️ Obserwuj #mirkoanonim Jakim obszarem warto się zainteresować po studiach ekonomicznych/finansowych, żeby mieć perspektywy na dobre pieniądze i mieć work-life-balance, tj. nie pracować po 12-14h dziennie? Tutaj rozumiem, że IB i wszelkiej maści konsultingi odpadają.
Może ktoś jest chętny podzielić się swoim przykładem albo kogoś z otoczenia? Kogoś, kto dobrze sobie radzi, ma fajne zarobki i jednocześnie ma kiedy żyć?
@jacekparowka: Hahahha to jest najbardziej szczere podsumowanie pracy w finansach jakie widziałem. @mirko_anonim dobre pieniądze albo 8h pracy, nie ma nic pomiędzy
#pracbaza
źródło: 1000017412
PobierzTo jest policjant po 6 miesięcznym przeszkoleniu który uwaga robi 220h miesięcznie oraz pracuje nocami, to jak cieć zarabia 4666 brutto to, przepraszam bardzo, ile policjant ma zarabiać?. Jak zrobisz 220h miesięcznie jako cieć to o ile jesteś na umowie która obejmuje