Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Italian_plumber
Italian_plumber

Italian_plumber

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 783
  • Znaleziska 193
  • Mikroblog 590
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
jmuhha
jmuhha
11.06.2025, 04:53:56
  • 0
Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie policjant po 6 miesięcznym przeszkoleniu może kosić takie siano i zariab więcej niż np. lekarz? ( ಠ_ಠ)

#pracbaza
jmuhha - Ktoś mi wytłumaczy na jakiej podstawie policjant po 6 miesięcznym przeszkole...

źródło: 1000017412

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 11.06.2025, 05:03:18 via Wykop
  • 7
@jmuhha: przecież to jest 10 brutto, to nie jest dużo, dużo to jest jak możesz za roczną pensję kupić nowe auto z salonu i oprócz tego normalnie żyć.

To jest policjant po 6 miesięcznym przeszkoleniu który uwaga robi 220h miesięcznie oraz pracuje nocami, to jak cieć zarabia 4666 brutto to, przepraszam bardzo, ile policjant ma zarabiać?. Jak zrobisz 220h miesięcznie jako cieć to o ile jesteś na umowie która obejmuje
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 11.06.2025, 05:23:14 via Wykop
  • 1
@Reanef: jest dodatkowo płatna dlatego wychodzi 10k.
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 11.06.2025, 08:25:41 via Wykop
  • 0
@Reanef: oczywiście że jest inna stawka godzinowa za pracę nadliczbową w policji ale liczy się to inaczej niż 50% i 100% na normalnym etacie. To że tobie na komendzie każą wybierać godziny to już nie jest moja wina( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
n.....s
n.....s
konto usunięte 06.06.2025, 07:20:43
  • 0
Jak wyglada sytuacja z gwarancja na konsole PS5? Gdy mialem Xbox to na na stronie Microsoft rejestrowalem ją na swoim koncie i wystarczy ze tam kliknalem ze potrzebna naprawa i dostawalem druk na kuriera do wyslania konsoli i ogarniami temat. Jak to wyglada w przypadky PS5? Tez jest podobny system gdzie rejestruje konsole i moge w kazdej chwili zglosic usterke i wygeneruja mi kwit do wyslania, czy jakos inaczej to tutaj dziala?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 08.06.2025, 18:43:03 via Wykop
  • 0
@zGdyniMlodyG: się dzieciaki naczytały o rękojmi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 09.06.2025, 07:01:08 via Wykop
  • 0
@zGdyniMlodyG: głównie to legenda z wykopu gdzie rękojmia jest lekiem na całe zło, a prawda jest taka że bardzo często ci ją odrzucają i się musisz bujać z rzecznikiem i to bez sukcesów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 09.06.2025, 20:26:27 via Wykop
  • 0
@zGdyniMlodyG: no to widocznie mało sytuacji miałeś, co to za dowód w ogóle jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
05.06.2025, 19:41:28
  • 1
Konsola dla bogoli.

#switch #switch2 #konsole
Mega_Smieszek - Konsola dla bogoli.

#switch #switch2 #konsole

źródło: konsola-nintendo-switch-2-00-perfectblue

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 06.06.2025, 22:29:23 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: @DalaCiLama przecież to jest najtańsza konsola w historii. 51,4% pensji minimalnej brutto. To tak jakby ps5 na premierę kosztowało 1300 złotych.
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 06.06.2025, 22:54:37 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Tobie niepotrzebne bo masz te gry gdzie indziej, a są tacy dla których to będzie pierwsza lub jedyna konsola i tyle.
  • Odpowiedz

486

Nawet na chodniku nie jesteś bezpieczny

Nawet na chodniku nie jesteś bezpieczny

uderza golfem w sygnalizator, przewracający się słup zabija pieszego który czekał przy przejściu.

sargento
z
dzienniklodzki.pl
dodany: 31.05.2025, 07:23:13
  • 88
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    kostrzewianie
  • #
    idiotazakierownica
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 31.05.2025, 13:54:55 via Wykop
  • 5
@cation: chyba normalne że jak nie ma siatek to jest wolniej bo jak uderzysz łosia i go wepchniesz pod auto z naprzeciwka to możesz kogoś zabić?
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 05.06.2025, 21:35:20 via Wykop
  • -1
@cation: Ale rozumiesz że jest ograniczenie i c--j ci w dupe I masz jeździć z taką prędkością, bo właśnie takie kasztany zabijają ludzi? Ohohoho ja to umiem jeździć, ograniczenia źle ustawione olaboga mi się tak spieszy. A godzina pracy chłopa warta 29 ziko, no daj spokój.
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 05.06.2025, 21:45:29 via Wykop
  • 0
@cation: porażające jest to że sobie wybierasz ograniczenia których przestrzegasz bo ci się podoba i ignorujesz te z którymi się nie zgadzasz. Obyś nie wpadł na kogoś takiego z drugiej strony kto uzna że przecież wyprzedanie tutaj to na lajcie bo szeroko, przecież ja to wiem, ludzie to ignoranci, patrz trzy auta się zmieszczą.

527

Do zabezpieczenia na majątku wystarczy podejrzenie fiskusa

Do zabezpieczenia na majątku wystarczy podejrzenie fiskusa

Bez wyroku, bez winy, bez ostrzeżenia skarbówka może Ci zablokować konto, bo tak uznała. Wystarczy "uzasadniona obawa" i Twoja firma znika z rynku zanim powiesz odwołanie. Domniemanie niewinności przestało istnieć?

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 03.06.2025, 10:02:19
  • 72
  • #
    fiskus
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 04.06.2025, 12:07:14 via Wykop
  • 0
@dsliwa2: Ale to było o śmierci na ulicy a nie o państwie polskim xD
StoSloty1488
StoSloty1488
01.06.2025, 18:44:03
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 01.06.2025, 18:45:09 via Wykop
  • 0
@StoSloty1488: znalazł się ekspert( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
U.....a
U.....a
konto usunięte 01.06.2025, 13:42:21
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 01.06.2025, 13:47:39 via Wykop
  • 4
@UchoSorosa: ja p------e, 2025…
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
30.05.2025, 11:58:29
  • 9
W takie dni jak dzisiaj ból j-----a na etacie uderza podwójnie. Super pogoda na zewnątrz, a ty gnij przed komputerem w piwnicy za jakieś marne grosze. Nawet jak nic nie robisz (co szczerze polecam, srać na januszy, niech płacą i nic nie dostają w zamian) to i tak nigdzie dalej niż do sklepu nie pójdziesz.
Jak ktoś mi powie że to nie jest niewolnictwo i upokorzenie to niech przemyśli to jeszcze raz.
jacekparowka - W takie dni jak dzisiaj ból j-----a na etacie uderza podwójnie. Super ...

źródło: comment_MJtn7nKysKDrQqpQgmijcZOA6ZbUIJ5U

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 30.05.2025, 12:19:53 via Wykop
  • 2
@jacekparowka: serio myślisz że na własnej działalności byś sobie teraz piwko pił?( ͡° ͜ʖ ͡°) byś z---------l 3 razy tyle.
  • Odpowiedz
Dobry_Gospodarz
Dobry_Gospodarz
28.05.2025, 11:26:04
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 28.05.2025, 17:38:00 via Wykop
  • 1
@Pendunate: przecież to jest robota na tydzień, jakie trzy miesiące, coś ty malował?
  • Odpowiedz

982

Egzekucja przez TVN. Superwizjer

Egzekucja przez TVN. Superwizjer

Kolejny odcinek odkłamywania afery Gonciarza

wilczur
z
youtube.com
dodany: 26.05.2025, 17:37:33
  • 153
  • #
    gonciarz
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polskiyoutube
  • #
    zwiazki
  • #
    youtube
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 27.05.2025, 05:34:28 via Wykop
  • 7
@Zxr9: Mieszkanie pod kamieniem nie jest raczej powodem do chwalenia się.
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 27.05.2025, 10:00:51 via Wykop
  • 2
@Zxr9: Czas na byciem bordo na wykopie masz ale już na Google to nie?( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalne życie i bordo? Kogo ty tutaj chcesz oszukać.

Ktoś tu się chciał przyfleksować na nieznajomość powszechnie znanych osób ale nie siadło.
Styline
Styline
26.05.2025, 23:43:41
  • 0
Skończyłem DLC cyberpunka i moim zdaniem takie 8/10. Jedyne czego brakowało to bardzo charyzmatycznej postaci która nadała by rytm całej historii jak w Wiedźminie. W sercach z kamienia mieliśmy guntera odima, a w krew i wino Regisa. Polubiłem Reeda i Somi, ale nie czułem się podczas rozmowy z nimi jak z dwoma wymienionymi powyżej(brakowało tego czegoś)

#gry #cyberpunk2077 #wiedzmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 27.05.2025, 05:45:06 via Wykop
  • 0
@Styline: bardziej charyzmatyczny od idrisa Elby to jest chyba tylko henry cavil¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Student
Student
26.05.2025, 13:37:20
  • 0
Na której konsoli ac shadows wyglada/działa lepiej? Na ps5 czy series x? Którą wersje kupić bo mam obie konsole #playstation5 #xbox #xboxseriesx #konsole #gry #grajzwykopem #assassinscreed
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 26.05.2025, 13:40:38 via Wykop
  • 0
@Student: na ps5 pro
  • Odpowiedz
futanari
futanari
22.05.2025, 15:43:53
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 22.05.2025, 18:16:25 via Wykop
  • 0
@futanari: Najpierw: to nie Twoja wina

Ten mechanizm nie bierze się z próżności ani zachłanności. Najczęściej to efekt:
• Wychowania, w którym wartość była mierzona osiągnięciami.
• Środowiska, które nagradzało za bycie „produktywnym”, a nie za bycie po prostu sobą.
• Kultury, która utożsamia sukces
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 24.05.2025, 05:35:11 via Wykop
  • 0
@damch: same konkrety, po prostu naucz się czytać
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 24.05.2025, 08:08:21 via Wykop
  • 0
@futanari: no to zamknij pape jak nawet nie przeczytałeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 24.05.2025, 11:06:26 via Wykop
  • 0
@futanari: to nie słuchaj porad, i za 10-15 lat się powiesiwsz z wycieńczenia, powodzenia.
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 24.05.2025, 22:38:53 via Wykop
  • 0
@damch: Naucz się czytać, ile wam troglodyci tłumaczyć można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teoretyk_peklunku
teoretyk_peklunku
22.05.2025, 18:19:07
  • 0
XDDDD to niezły realizm w tym gównie. Niby podobno gra AAA a juz w mario cart był lepszy model jazdy, A tu chłop dostał 2 kulki w piers i chodzi jakby nigdy nic. Odinstalowywuje ten szit #gtav #gry
teoretyk_peklunku - XDDDD to niezły realizm w tym gównie. Niby podobno gra AAA a juz ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 22.05.2025, 18:26:31 via Wykop
  • 6
@teoretyk_peklunku: realizm i gta? Ty jesteś upośledzony?
  • Odpowiedz
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 22.05.2025, 20:22:47 via Wykop
  • 0
@teoretyk_peklunku: no tak bo albo ktoś jest upośledzony albo fanboyem, nic pomiędzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
22.05.2025, 15:31:23
  • 1
#doom #gry Powiem wam ze na razie jestem troche zawiedziony.. muzyka bardzo słabo, zero klimatu w porownaniu do porzednich czesci i nie ma wcale takich dynamicznych kawalkow podczas walki jak w poprzenidch czesciach.. tam przeceiz muzyka wymiatała - a tu olali zupelnie sprawe... i mam wrazenie jakby potwroki były jakieś takie nijaki, w Eternal byly zajebiste
ZawzietyRobaczek - #doom #gry Powiem wam ze na razie jestem troche zawiedziony.. muzy...

źródło: Zrzut ekranu 2025-05-22 172934

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 22.05.2025, 18:27:53 via Wykop
  • 0
@kocurrek32: nowy silnik graficzny ale też z nową fabułą? Czyli że nową grę po prostu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lester-53
lester-53
lester-53
20.05.2025, 10:48:34
  • 1
Nie chcą mi przedłużyć umowy po próbnym, rzekomo z powodu cięcia kosztów. Góra nie wyraziła zgody na przedłużenie mimo że bezpośredni przełożeni są zadowoleni i dają referencje. Niestety w CV i tak będzie na pierwszy rzut oka widać krótki okres. Czy można coś dopisać żeby zasugerować przyszłym rekruterom że to nie z mojej winy i że mam referencje? Robiliście coś takiego kiedyś?
#pracbaza #korposwiat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 20.05.2025, 11:11:36 via Wykop
  • 2
@lester-53: po prostu wpisz to jako praktyki, i tak nikt nie uwierzy że nie z twojej winy.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2025, 11:30:51
  • 2
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakim obszarem warto się zainteresować po studiach ekonomicznych/finansowych, żeby mieć perspektywy na dobre pieniądze i mieć work-life-balance, tj. nie pracować po 12-14h dziennie? Tutaj rozumiem, że IB i wszelkiej maści konsultingi odpadają.

Może ktoś jest chętny podzielić się swoim przykładem albo kogoś z otoczenia? Kogoś, kto dobrze sobie radzi, ma fajne zarobki i jednocześnie ma kiedy żyć?

Mówię o rynku w #warszawa, jeśli to ma
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 17.05.2025, 13:02:40 via Wykop
  • 3
@jacekparowka: Hahahha to jest najbardziej szczere podsumowanie pracy w finansach jakie widziałem. @mirko_anonim dobre pieniądze albo 8h pracy, nie ma nic pomiędzy
  • Odpowiedz

3504

Makabra w Warszawie. Głowa kobiety na kampusie uniwersytetu

Pokaż treści 18+

Makabra w Warszawie. Głowa kobiety na kampusie uniwersytetu

Na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu odnaleziono głowę kobiety..

Yakotak
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.05.2025, 17:42:06
  • 1697
  • #
    kampus
  • #
    uniwerek
  • #
    nauka
  • #
    zabawa
Italian_plumber
Italian_plumber
Italian_plumber 08.05.2025, 12:24:13 via Wykop
  • 6
@piwozrana: nie wiem co ci powiedział @pepushe ale sądzę że mógł mieć rację
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Mario Luigi

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking