#przegryw na starość(czyli gdy będę miał 40lat) zapuszczę wąsy i tak przytnę po bokach nad kącikami ust, żeby taki pasek został i grzywkę emo trukelską zaczesywaną na jedną stronę sobie zrobię a i wszystko na czarno przefarbuję
Trump czasami coś kupuje swoim pacynkom, tak się składa, że kupił buty Rubio ale oczywiście nie spytał jaki ma numer. I proszę państwa Rubio chodzi w tych butach żeby nie urazić Ekscelencji XD #polityka #usa #trump
A na zdjeciu rosjanka i reklama z rosji ( ͡°͜ʖ͡°) A autor wpisu ma mnie na czarno, żeby tego nie prostować W ogóle nie zdziwię się jak pół europy ściąga bentleye z ukrainy bo możliwe że są tańsze i auta z ukrainy mogą mieć jakieś przywileje
@winsxspl: prawda. mam ponad 400km do wrocka, a nippleroara znam na tyle, ze jak tam bylem w tamtym roku na koncercie, to go rozpoznalem na ulicy idac ze znajomymi. mowie patrzcie prezydent sutryk, a ci sie patrza na mnie zdziwieni, ze skad ja niby wiem kto jest prezydentem wroclawia i jak wyglada. powiedzialem ze z telewizji, przeciez nie powiem ze z wykopu.
płaku płaku lewaku, wasz tęczowy był tak tragiczny, że przegrał z kibolem xD
@alylayl23: przegral tak samo jak dobre sauvignon blanc przegrywa w twoim domu z harnasiem. podpowiem ci bo pewnie nie skumasz, nie swiadczy to zle o winie.
Podjarka mocno, najchętniej wpadłbym w koszulce reprezentacji do biura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bijcie, ale nie ma innego sportu, który generowałby takie emocje.
#mecz #reprezentacja
@onionhero: "Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza" JAK TO MAWIAL JAN PAPUEZ DRUGI